Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

Miron a co Ty tu robisz? Nie przystrajasz plebanii w Knurowie do dżamprezy sylwestrowej?

Chyba że to Ty masz do Trzenia na sylwestra wpaść i dlatego chciał 3 Pikolo...

W sumie zastanawiałem się nawet...

Krakus a ma taki gest... Przecież nie codziennie wydaje się 50 zł :polew: :polew: :polew:

Pewnie chce się pokazać

:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co Miron w Knurowie też macie jakiś podział na rewiry :mysli::polew:

nie - ciężko podzielić 13 osób :decayed:

a no to wszystkiego dobrego w nowym roku dla całej Twojej rodziny w Knurowie :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie znam się :mysli:

no to już powinieneś łapać dlaczego Krakusy są lepsze od Pyrek :naughty:

:polew: :polew: w czym w podziałach :tongue4:

nie , My poprostu wszystko wiemy , NAJLEPIEJ :decayed:

:przebiegly::naughty:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzenu mógłby nie jedenego zawstydzić... od 5 lat uzywa tych samych sztucznych ognii

21ogien.jpg

To już teraz wiem dlaczego rok temu biegałeś o północy obklejony takimi kartkami i krzyczałeś "bum" "bum" :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szcześliwego Nowego 2010 Roku Panowie i Panie :decayed:

szampan_strzal.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkiego Naj........

happynewyear24.jpg[br]Dopisany: 31 Grudzień 2009, 17:13_________________________________________________najchętniej to bym nie szedł nigdzie tylko grał w COD :polew: :polew: :polew: tak mnie wciągnęło

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hahah przemian różowy gumiś :polew:

Gratki :good:

Nex to był moje marzenie pod choinke :D Hehehehhe

Jednak marzenia się spełniają :polew: No to nic tylko sie opić z radości :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przemianku gratulacje koloru [br]Dopisany: 31 Grudzień 2009, 17:15_________________________________________________Nex racja w pasku jest wiecej miejsca z tyłu zdecydowanie ale to chyba jego jedyny plus w porównaniu z Audi :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przemianku gratulacje koloru [br]Dopisany: 31 Grudzień 2009, 17:15_________________________________________________Nex racja w pasku jest wiecej miejsca z tyłu zdecydowanie ale to chyba jego jedyny plus w porównaniu z Audi :wink4:

nie, jeszcze są dysze spryskiwaczy mgiełkowe co jest dużą zaletą :decayed: :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hahah przemian różowy gumiś :polew:

Gratki :good:

Nex to był moje marzenie pod choinke :D Hehehehhe

Jednak marzenia się spełniają :polew: No to nic tylko sie opić z radości :decayed:

Nex dokładnie miałem juz dostac Klubowicza pol roku temu ale stwierdzilem ze tak bedzie bardziej uroczyscie :D Hehehhe[br]Dopisany: 31 Grudzień 2009, 17:25_________________________________________________

Przemianku gratulacje koloru [br]Dopisany: 31 Grudzień 2009, 17:15_________________________________________________Nex racja w pasku jest wiecej miejsca z tyłu zdecydowanie ale to chyba jego jedyny plus w porównaniu z Audi :wink4:

Podziękował [br]Dopisany: 31 Grudzień 2009, 17:25_________________________________________________

Przemianku gratulacje koloru [br]Dopisany: 31 Grudzień 2009, 17:15_________________________________________________Nex racja w pasku jest wiecej miejsca z tyłu zdecydowanie ale to chyba jego jedyny plus w porównaniu z Audi :wink4:

nie, jeszcze są dysze spryskiwaczy mgiełkowe co jest dużą zaletą :decayed: :decayed:

No własnie ja w POLO służbowym mam mgiełkowe tez - przyznaje ze robota niesamowita a jaka oszczednosc plynu :shocked:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...