Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie cały Kraków stoi, na zakopiance tiry zablokowały przejazd, huta stoi, centrum stoi, na skawine stoi, masakra jakaś

moje hasło " przyszła zima a piaskarek jak nie było tak nima " :wallbash:

radze teraz sie nie poruszać kto nie musi

Boseron typowo polskie gadanie... Przy tym jak teraz sypie to choćby jezdziła piaskarka za piskarką to i tak będzie biało...

Siemian siedze w pracy i mam info z pierwszej ręki tak jeszcze w tym roku nie było , wszystko ku***a stoi i nic nie drgnie ,zablokowało sie miasto nie tylko przez pogode, Tiry nie mogą wyjechac na wzniesienia,

Cuber życze powodzenia

no tak. Ale w taką pogode nic się nie zrobi niestety. I tutaj akurat uważam że nie można za to winić drogowców..

jestem tego samego zdania. Nawet nie mają jak odsnieżać bo wszystko stoi!!!!

szlag mnie trafia bo z pracy do domu jechałam 2 godz :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

ale ich co roku zima zaskakuje , pomimo oszczędności bo zima przyszła w tym roku późno jest ich i tak za mało jak na takie warunki pogodowe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pablo przed górą w libertowie Tir sie stoczyłi nie ma przejazdu w strone myślenic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie cały Kraków stoi, na zakopiance tiry zablokowały przejazd, huta stoi, centrum stoi, na skawine stoi, masakra jakaś

moje hasło " przyszła zima a piaskarek jak nie było tak nima " :wallbash:

radze teraz sie nie poruszać kto nie musi

Boseron typowo polskie gadanie... Przy tym jak teraz sypie to choćby jezdziła piaskarka za piskarką to i tak będzie biało...

Siemian siedze w pracy i mam info z pierwszej ręki tak jeszcze w tym roku nie było , wszystko ku***a stoi i nic nie drgnie ,zablokowało sie miasto nie tylko przez pogode, Tiry nie mogą wyjechac na wzniesienia,

Cuber życze powodzenia

no tak. Ale w taką pogode nic się nie zrobi niestety. I tutaj akurat uważam że nie można za to winić drogowców..

jestem tego samego zdania. Nawet nie mają jak odsnieżać bo wszystko stoi!!!!

szlag mnie trafia bo z pracy do domu jechałam 2 godz :wallbash:

ale ich co roku zima zaskakuje , pomimo oszczędności bo zima przyszła w tym roku późno jest ich i tak za mało jak na takie warunki pogodowe

W roku poprzednim tak było i w tym jest podobnie...

Drogowcy zapitalają aż miło - wiem, bo widzę co się dzieję co noc.

Z niedzieli na poniedziałek jak pierwszy śnieg spadł to tak ich było na mieście że trza było uważać co by pod płóg nie wpaść... Odśnieżali, sypali, odśnieżali - takie Bora to w czterech na raz brali...

Tylko zaczął się robić ruch na mieście to powoli zniknęli - jak tu w korkach odśnieżać...

I tak jest co noc, byle główne drogi czarne były.

Nagłe opady śniegu na całym świecie największe i najbogatsze miasta potrafią zablokować, u Nas nie jest inaczej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrz gadasz Jarko :good:

Wszyscy mają pretensje że miasto nie odsniezone a na zdrowy rozsądek jak mają to zrobic fizycznie jak korki są ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z Wieliczki wyjechałem o 17, a do Krakowa dotarłem na...19.30, kosmos :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodam jeszcze że jak sypie i drogi robią się białe to 70% kierowców normalnie głupieje :wallbash:

Dramat co niektórzy wyprawiają... :disgust:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pablo przed górą w libertowie Tir sie stoczyłi nie ma przejazdu w strone myślenic

A jak teraz tam wygląda sytuacja??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak Ja jechałem to stało wszystko w strone Libertowa , Zakopiańska, Tischnera ale za to w strone Huty idealnie :D wręcz pustawo miejscami :evil:

Dodam jeszcze że jak sypie i drogi robią się białe to 70% kierowców normalnie głupieje :wallbash:

Dramat co niektórzy wyprawiają... :disgust:

dokładnie, jeźdzą śrdokiem i 20-30 km/h

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem wam że niektórzy pracownicy będą nocować pod MM którzy mają jechać do Myślenic i w tamte strony :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, to ja proponuje o 23 pod Decathlonem przy Plazie i zobaczymy co sie bedzie dalej dzialo.

_________________________________________________

W związku z opadami zamknięto ulice: 29 Listopada, Igołomską, drogę w kierunku Skawiny, Radzikowskiego, Jasnogórską i Zakopiańską. Policja zdecydowała również o zamknięciu wyjazdów z Krakowa na Zakopiankę oraz w kierunku Michałowic.

Do czasu ustania opadów śniegu policja postanowiła zatrzymywać wszystkie tiry próbujące wjechać do miasta.

Tuż przed g. 21 tramwaje utknęły na Basztowej. Wstrzymano komunikację na całej ulicy. Powód: kolejna uszkodzona zwrotnica.

Niezle sie dzieje...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...