Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

a bo nikomu się nie chce klepac w klawiature :kox:

Lepiej co innego klepać :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

a bo nikomu się nie chce klepac w klawiature :kox:

Lepiej co innego klepać :naughty:

Jarko pyka :naughty: no chyba że są na etapie klepania już :naughty: :naughty:[br]Dopisany: 15 Grudzień 2010, 09:11_________________________________________________

Wąski. B2Q ?? :naughty: Poka Poka :decayed:

ja mam zdjęcie :naughty:

1981audi80group2racecar.jpg

To to auto :shocked:

tajemnica [br]Dopisany: 15 Grudzień 2010, 09:12_________________________________________________Boseron kupili do Krakowa ,już wiem dlaczego sprzedajesz B6 :naughty:

http://www.tvn24.pl/12718,2398180,0,0,1,0,sportowe-alfy-romeo-dla-polskiej-policji,galeria.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boseron kupili do Krakowa ,już wiem dlaczego sprzedajesz B6 naughty

http://www.tvn24.pl/12718,2398180,0,0,1,0,sportowe-alfy-romeo-dla-polskiej-policji,galeria.html

Ale fotele w tych autach to wyglądają jak z malucha :polew: :polew: :polew:, już mogli im jakies pseudo kubełkowe załozyc, przynajmniej moze by kogos dogonili wtedy :polew: :polew: :polew:

BOSERON lajcik :gwizdanie:

poza tym :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Baśka jest za***ista :polew: nagrode sobie wzieła i tej dzi... laptopa zaje.,.... :polew: :polew: :polew: :polew:

BTW : :siema:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie tankujecie ropę ostatnio? Gdzie polecacie ?

stacja Orlen, paliwo ON Verva ul.Zakopianska

4,89 zł/litr ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja tankuje na stacji TESCO ul. Kobierzyńska. Jakość jest bardzo dobra a zużycie paliwa w moim aucie kształtuje się na poziomie 900km/60L w cyklu miejskim (teraz w zimie nieco mniej ale i tak bardzo dobrze).

Jak to w reklamie kiedyś było: "skoro nie widać różnicy, to po co przepłacać"

BTW :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja tankuje na stacji TESCO ul. Kobierzyńska. Jakość jest bardzo dobra a zużycie paliwa w moim aucie kształtuje się na poziomie 900km/60L w cyklu miejskim (teraz w zimie nieco mniej ale i tak bardzo dobrze).

Jak to w reklamie kiedyś było: "skoro nie widać różnicy, to po co przepłacać"

BTW :hi:

Ja jak na tesco tankowałem tylko jak jeszcze miałem benzyne to spalanie było wyzsze, i róznica odczuwalna, wiec wolałem przepłacac na pozadnej stacji, bo na jedni wychodziło, a silnik napewno miał lepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Wytłumaczcie mi na hu..... im skóra :mysli: co to ma być służba uprzywilejowana to ma być racjonalne zarządzanie finansami przecież za taką opcję pewnie kilka tyś. trzeba żygnąć extra a choćby nawet miałoby to być w standardzie przy danej wersji to mogli negocjować zmianę na zwykłe fotele i upust przecież 120 szt razy te pare koła to by może i na 2 dodatkowe auta starczyło co to jest że Pan władza musi sobie dupcie na skórce wozić żeby mi mandat wlepić :angry: narzekają że piszą meldunki na maszynach do pisania bo na komputery nie ma a tu ......... ehhhhh.....TERAZ POLSKA :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mniej szkodliwe warunki pracy... przez co im wydłuza czas do emerytury :cool1:[br]Dopisany: 15 Grudzień 2010, 13:07_________________________________________________a swoją drogą to ciekawe dlaczego wybrali takie strucle, przeciez to wiecej w serwisie bedzie stało niz łapało "piratów", zwłaszcza jak widze jak pieski :wink4: tymi autami jezdza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...