Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

fantowski, dla każdego jest indywidualna oferta, zależne od modelu i rocznika auta. Abonament miesięczny coś koło 40-60zł. Montaż z wszystkimi czujnikami, alarmami itp coś koło 1500zł. Mniejwięcej tak to wygląda w JUWENTUSIE, moim zdaniem taka kasa jest to pryszcz jak ktoś chce wzmocnić ochronę swojej furki

a ja mam inną filozofie, 1500 zł za montaż uważam za wyrzucenie pieniędzy, po to płace AC w dobrej firmie i pakiet z górnej półki żeby spać spokojnie, a jak ukradną..... trudno wezme pieniądze i kupie coś innego, auto rzecz nabyta, pewnie że byłoby szkoda ale to tylko samochód. każdy robi jak uważa.

---------- Post dopisany at 23:49 ---------- Poprzedni post napisany at 23:47 ----------

wystarczy doposażając samochód o nowe mody zgłosić w ubezpieczalni taki fakt i nie stracimy w wypadku kradziezy aż tak dużo kasy.

ale boseronek tu nie chodzi nawet tak o te mody jak stan wizualny i techniczny auta. Ubezpieczalnia na to nie patrzy i dostaniesz tyle, że za takie pieniądze kupisz ten sam model ale dziada. Sam wiesz że auto takiego samego modelu i wyposażenia kupisz jedno zdziadziałe za 15tyś a inne utrzymane salonowo za kilka dobrych tysięcy więcej. Do tego dziada będzie co miesiąc dokłądał pieniądze bo jedno po drugim będzie padać.

AC wypłaci Ci pieniądze za to pierwsze, tam się nie liczy to jak szanujesz auto i w jakim stanie masz podzespoły

Co do tego 1500zł to w tym masz też coś z zabezpieczeń dla auta a nie tylko GPS

1) Zakup urządzenia za 857 zł i abonament 40 zł
2) Dzierżawa Sterownika 1 zł i abonament 60 zł
3) Abonament Monitoringu ochronnego 25 zł
4)
-Koszt montażu urządzenia 200zł
-Urządzenia dodatkowe : ( Proponowane do ochrony )
-cyfrowy czujnik położenia pojazdów 150,00 PLN
-Dog Block 12 V 500,00 PLN
-Abonament Monitoringu ochronnego 25,00 PLN
-Roaming UE 30 zł
-Koszt dojazdu Montera 1zł / km

Ja gdybym nadal mieszkał w Hucie i trzymał auto pod blokiem to na pewno założył bym ten monitoring mimo że auto nie jest drogie, ale wiem co mam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

róznie bywa ale pewnie gdzies do 21-30 :)

ps. Ja dzisiaj bede około 20-15 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koledzy do której na spocie siedzicie ?

Podjedź najlepiej koło 20:00

http://a4-klub.pl/audi-a4-b8-76/all-b8-mironowoz-cz-iv-3-0tdiq-sedan-pakiet-s4-20-rs6-ii-odzyskany-171930/index68.html#post3198304

Biedna corsa :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Electro mogę Cię zgarnąć koło 20

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

Byłoby miło,

co, gdzie i jak ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki mam problem iż nauczyłem myć samochód moja dziewczyne i mi chciała zrobić prezent i umyła.....z godzine temu a jest z -8 na dworze albo jak wy mówicie "na polu" :wink:. Pytanie z serii co mam zrobić bo oblodział cały:decayed:??? wiem wiem...śmiejcie sie do bólu:grin::facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki mam problem iż nauczyłem myć samochód moja dziewczyne i mi chciała zrobić prezent i umyła.....z godzine temu a jest z -8 na dworze albo jak wy mówicie "na polu" :wink:. Pytanie z serii co mam zrobić bo oblodział cały:decayed:??? wiem wiem...śmiejcie sie do bólu:grin::facepalm:

to teraz pilnuj dziewczyny, żeby nie wpadła na pomysł polania samochodu ciepłą wodą :decayed::decayed: a tak na poważnie, fajnie gdybyś miał możliwość wstawienia samochodu gdzieś gdzie jest powyżej 0C, a jeśli nie masz takiej możliwości, to nie wiem, może odpal go i niech się grzeje silnik + nagrzej wnętrze auta, może coś puści :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki mam problem iż nauczyłem myć samochód moja dziewczyne i mi chciała zrobić prezent i umyła.....z godzine temu a jest z -8 na dworze albo jak wy mówicie "na polu" :wink:. Pytanie z serii co mam zrobić bo oblodział cały:decayed:??? wiem wiem...śmiejcie sie do bólu:grin::facepalm:

BP stacja i umyj samym gorącym woskiem :wink:pomaga

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, dzisiaj dostałem z banku wiadomość odnośnie tych moich nieszczęsnych przelewów, bo składałem reklamację. Potwierdzenia zostały sfałszowane, rachunek gościa nie został obciążony. Czy ktoś mógłby chociaż podjechać pod pewien adres i zobaczyć czy ktoś tam mieszka? :whistling: Odwdzięczę się jakoś :wink: Tak czy siak zgłaszam jutro sprawę na policję, ale jestem ciekawy kto tam mieszka, bo ktoś przecież musiał odebrać paczkę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki mam problem iż nauczyłem myć samochód moja dziewczyne i mi chciała zrobić prezent i umyła.....z godzine temu a jest z -8 na dworze albo jak wy mówicie "na polu" :wink:. Pytanie z serii co mam zrobić bo oblodział cały:decayed:??? wiem wiem...śmiejcie sie do bólu:grin::facepalm:

BP stacja i umyj samym gorącym woskiem :wink:pomaga

Parking Bonarka+skrobanko+shell sprej do uszczelek+nagrzewanie = może jutro wejde do auta:facepalm:

---------- Post dopisany at 21:42 ---------- Poprzedni post napisany at 21:36 ----------

Chłopaki mam problem iż nauczyłem myć samochód moja dziewczyne i mi chciała zrobić prezent i umyła.....z godzine temu a jest z -8 na dworze albo jak wy mówicie "na polu" :wink:. Pytanie z serii co mam zrobić bo oblodział cały:decayed:??? wiem wiem...śmiejcie sie do bólu:grin::facepalm:

to teraz pilnuj dziewczyny, żeby nie wpadła na pomysł polania samochodu ciepłą wodą :decayed::decayed: a tak na poważnie, fajnie gdybyś miał możliwość wstawienia samochodu gdzieś gdzie jest powyżej 0C, a jeśli nie masz takiej możliwości, to nie wiem, może odpal go i niech się grzeje silnik + nagrzej wnętrze auta, może coś puści :wink:

a czemu go nie polewac?? miałem taki pomysł :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Electro, dopiero teraz odczytalem, a nie wybralem sie jednak...przepraszam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje Zacnemu Towarzystwu za spota. Pomimo zimna była bardzo dobrze:)

PABLO pamiętaj o mnie, jakby coś było to daj znać ile co i jak i dorzuć jak będzie po pieniądzach uchwyt samochodowy do tego telefonu.

Boseron jak przegryziesz temat to daj znać.

Dzięki jeszcze raz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje Zacnemu Towarzystwu za spota. Pomimo zimna była bardzo dobrze:)

PABLO pamiętaj o mnie, jakby coś było to daj znać ile co i jak i dorzuć jak będzie po pieniądzach uchwyt samochodowy do tego telefonu.

Boseron jak przegryziesz temat to daj znać.

Dzięki jeszcze raz

również dzięki za spota i najważniejsze, za wigilię przy barszczyku za dwa-siedem:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...