Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

ale tu dzis cisza :wink: wszyscy siedza z rodzina :wink:

mnie chyba pogoda zaczela przekonywac do powrotu na zime, zwlaszca ze za 2 dni robie trase 1100 km...:kwasny::wallbash:

Ja jutro pod Wawę lęcę na operacje córki.... Ciekawe, czy droga odśnieżona będzie.. :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

ale tu dzis cisza :wink: wszyscy siedza z rodzina :wink:

mnie chyba pogoda zaczela przekonywac do powrotu na zime, zwlaszca ze za 2 dni robie trase 1100 km...:kwasny::wallbash:

zakładaj zimę... szkoda by było porysować Twojego avancika ... a dobra pogoda ma być od 10 kwietnia:kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To właśnie skutki globalnego ocieplenia...... JAk leci Kevin na wiosnę to znak, że się pory roku zmieniają.... Tak coś koło sylwestra będzie późna jesień....

A w sumie ciekawy by był sylwek przy +20 stopniach....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

---------- Post dopisany at 13:32 ---------- Poprzedni post napisany at 13:30 ----------

[/color]

https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/552955_10151363057628583_817901909_n.jpg

Tomek poprawiłem :wink4:

dzięki ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale tu dzis cisza :wink: wszyscy siedza z rodzina :wink:

mnie chyba pogoda zaczela przekonywac do powrotu na zime, zwlaszca ze za 2 dni robie trase 1100 km...:kwasny::wallbash:

zakładaj zimę... szkoda by było porysować Twojego avancika ... a dobra pogoda ma być od 10 kwietnia:kwasny:

chyba nie mam wyjscia i jutro wpadnie zima... a tak mi sie nie chce...:kwasny: ale kamikadze to nie jestem :grin:

a jezeli chodzi o globalne ocieplenie to owszem jest,ale to jest na przestrzeni kilku tysiecy lat, a wy chyba mowicie tutaj o efekcie cieplarnianym, ktory rzekomo wynika z zanieczyszczen, a to dla mnie to jedna niewyobrazalnie wielka sciema aby wyciagac kase od zwyklego zjadacza chleba... :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja po ciężkim dniu obżarstwa teraz trzeba popracować troche :kwasny: do rana , o dziwo spokój na mieście przynajmniej na ta chwile ,zobaczymy jak będzie wraz ze wzrostem wypitych procentów :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie sie dziwilem ze Bosi cos pisze o tej godzinie...ale jak do roboty to nie ma zartow;) greg wkladaj zime bo chyba nie bedzie ciekaiwe:/ mi juz ten snieg obrzydl chociaz lubie zime, ale dzis to juz przesada przesady:/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja teraz zrobiłem 80 km po Krk, przepaliłem dziada :kox:

Az mi się nie chce wierzyć że kwiecień na karku a pogoda jak w środku zimy..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:, szczerze Wam powiem że wczoraj po hucie tył na każdym zakręcie driftował mi po drodze, dobrze że przód wymieniłem bo była by kaplica :grin:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Może jakiś spontan dziś wieczorem pod plazą:whistling:

spodobało CI się upalanko wczoraj w nocy? :P Ja postanowiłem wczoraj poupalać trochę zardzewiałe sanki późnym wieczorem bo śniegu po kolana :facepalm: no i wypadało trochę spalić tych wszystkich ciast ciasteczek, śledzi, sałatek itp. :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PABLO, wątpię aby ktoś był dziś w stanie jeździć samochodem :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...