Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

a ja mam c+ i jestem zadowolony płace 61 zł i mam pakiet medium + canal + a jeszcze po połączeniu doszły mi takie kanały jak nsport i canal plus family 1,2 film 1,2 i jestem jak narazie zadowlony, umowa kończy mi sie w maju i czekam bo jeszcze nic nie dostałem.....

jesteś zadowolony, bo z tego co widzę to w większej du..ie są byli klienci n-ki... na razie to tylko im wysłano pismo z przymuszeniem zmiany umowy... :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

Barca dała radę chociaz dziś uja grali :facepalm: no chyba ze Paryżanie tacy dobrzy :wink:

Ja jutro sie pojawię na spociku raczej na pewno :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja pewnie jeszcze jutro nie wyrobie, ale będę próbował :decayed: dobrej nocy :hi:

---------- Post dopisany at 00:11 ---------- Poprzedni post napisany at 00:10 ----------

puknąć żonkę/kochankę/koleżankę i do spania :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W poniedzialek moge miec 4xMichelin 225x45x17 po pieniadzach

Wysyłane z mojego GT-N8010 za pomocą Tapatalk 2

za ile ? mogą być zdarte to tylko na chwilę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja mam c+ i jestem zadowolony płace 61 zł i mam pakiet medium + canal + a jeszcze po połączeniu doszły mi takie kanały jak nsport i canal plus family 1,2 film 1,2 i jestem jak narazie zadowlony, umowa kończy mi sie w maju i czekam bo jeszcze nic nie dostałem.....

[/color]Pany meczyk :naughty:

po polaczeniu enki z C+ na pierwszy ogien poszli klienci enki i otrzymali "mega oferte" nc+. Abonenci z C+ mieli swoja "mega oferte" nc+ otrzymac na przelomie maja/czerwca. Teraz wyglada, ze sie panowie z nc+ ogarneli i poprawia oferte wiec mozliwe, ze abonenci C+ dostana od razu cos sensownego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się zamelduję.

Czy jest szansa, że jutro na spota weźmie ktoś VAGa i będzie się mu chciało zrobić u mnie logi dynamiczne ?

... albo kodowanie radia na BOSE i potwierdzenia zamknięcia auta syreną, i taki tam check ;) - nic za darmo - czteropak stawiam :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: S Ł O N E C Z K O !!!!!:kox:

---------- Post dopisany at 08:29 ---------- Poprzedni post napisany at 08:27 ----------

Pablo gdzie się ustawia ignorowanie działów :whistling:

---------- Post dopisany at 08:30 ---------- Poprzedni post napisany at 08:29 ----------

W Krakowie jak w Wiedniu. W jedną stronę wokół Plant

Ul. Czarnowiejska także będzie jednokierunkowa?

co Wy na to :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czesc, myśłe ze początkowo zmiany wprowadzą chaos duży ale z czasem będzie luźniej sie jeździło i mniej stało w korkach w centrum

dzis zmieniam na lato :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czesc, myśłe ze początkowo zmiany wprowadzą chaos duży ale z czasem będzie luźniej sie jeździło i mniej stało w korkach w centrum

dzis zmieniam na lato :wink:

jakie masz co kupiłes
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: S Ł O N E C Z K O !!!!!:kox:

---------- Post dopisany at 08:29 ---------- Poprzedni post napisany at 08:27 ----------

Pablo gdzie się ustawia ignorowanie działów :whistling:

---------- Post dopisany at 08:30 ---------- Poprzedni post napisany at 08:29 ----------

W Krakowie jak w Wiedniu. W jedną stronę wokół Plant

Ul. Czarnowiejska także będzie jednokierunkowa?

co Wy na to :whistling:

:hi: ależ wyczesana pogoda :decayed:

z tym pomysłem to chyba ich poniosło... będą mega korki.. niech się lepiej wezmą za łatanie dziur :facepalm:

właśnie odebrałem ..... i trzeba :ad:

nie wiem czy dziś wyrobię się na spota, ale fajnie by było iiiiii kto pomógłby mi wyrezać sufit ??? :kox: Kerczi?? :thankyou2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież to normalne w tym chorym państwie i mieście. Najpierw likwiduje się około 30% połączeń komunikacją miejską, a następnie jeszcze ogranicza możliwość poruszania się samochodami, po to żeby ludzie przemieszczali się MPK... :facepalm:

Jaki tranzyt się zmniejszy? Chore łby. Tranzyt się zmniejszy jak będzie obwodnica dookoła Krakowa i parkingi tak żeby ludzie mogli dojechać, zostawić auto i wsiąść w MPK. Druga sprawa te jednokierunkowe. Następna chora rzecz. za***isty pomysł dla mniejszego zanieczyszczenia CO2... No jak będą korki przez to jeszcze większe, to na bank spadnie zanieczyszczenie. Już widzę że ludzie się przesiądą do MPK :facepalm:

Ku..wa aż żal tego słuchać, tym bardziej że "badania" przeprowadził dr z PK. No i największy WOW... średni czas przejazdu tramwaju przez teren wokół plan. Czyli np tramwaj jadący od ulicy Długiej przez Dunajewkiego do Karmelickiej nie będzie jechał 47sek tylko 33sek. Zatem trasa z Krowodrzy górki do Bronowic (nie wiem czy taka jest bo nie jeżdżę MPK :whistling:) skróci się z 45min:27sek do 45min:13sek. WOW!!!

Ileż trzeba fakultetów żeby takie coś wymyślić...:doh:

Ależ się wkur..łem!!!

---------- Post dopisany at 09:31 ---------- Poprzedni post napisany at 09:27 ----------

a tak w ogóle to :bry: z rańca

oczywiście na spocika się melduję :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czesc, myśłe ze początkowo zmiany wprowadzą chaos duży ale z czasem będzie luźniej sie jeździło i mniej stało w korkach w centrum

dzis zmieniam na lato :wink:

jakie masz co kupiłes

Robert standardzik rs6 :wink:

Panowie co Wy gadacie , skoro teraz jest korek na czarnowiejskiej bo jest po jednej nitce w dwie strony to jak bedą dwie nitki w jedną strone to chyba będzie szybciej sie jechało tą ulicą a ju zdziś wiele ulic jest jednokierunkowych i co ....i jeździcie na pamięć i dobrze jest dajecie rade wiec kwestia przyzwyczajenia a ja uważam że będzie lepiej w sensie szybciej skoro wszędzie bedą po dwie nitki

---------- Post dopisany at 08:36 ---------- Poprzedni post napisany at 08:34 ----------

Lenox po co sie wkur.iasz przeciez nie latasz mpk tylko b7

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fanta przyhamuj z modami bo pająką serduszka padną jak sie będą d*p.czyć jak koty na wiosnę :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie co Wy gadacie , skoro teraz jest korek na czarnowiejskiej bo jest po jednej nitce w dwie strony to jak bedą dwie nitki w jedną strone to chyba będzie szybciej sie jechało tą ulicą a ju zdziś wiele ulic jest jednokierunkowych i co ....i jeździcie na pamięć i dobrze jest dajecie rade wiec kwestia przyzwyczajenia a ja uważam że będzie lepiej w sensie szybciej skoro wszędzie bedą po dwie nitki

---------- Post dopisany at 08:36 ---------- Poprzedni post napisany at 08:34 ----------

Lenox po co sie wkur.iasz przeciez nie latasz mpk tylko b7

Łukasz, co Ty gadasz... fakt że będą dwie nitki nie znaczy że będą się nimi poruszać wszyscy. Doczytaj sobie że jedna zostanie na BUS-pasy :facepalm:

Jaki tu ruch zostanie udrożniony...

Jak się mam nie denerwować że jakiś baran na górze wpadł na "lwi pomysł" a wokół wszyscy poklaskują?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

p.s. widze że idziesz po całości :thumbup1:

---------- Post dopisany at 08:45 ---------- Poprzedni post napisany at 08:43 ----------

Lenox dwie nitki dla osobówek tak to rozumuję inaczej nie ma to sensu , pierwsza obwodnica jest akurat na tyle szeroka że i 4 nitki mogą zrobić dookoła rynku i wtedy bęziesz jechał jak ekspresówką :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...