Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Głośniki 16cm w drzwiach bez przeróbek tapicerki


Krycha

Rekomendowane odpowiedzi

Wygłuszyłem drzwi, wstawiłem głośniki powebass s-6c i niestety grają o wiele gorzej niż fabryczne. Mniej bassu, gorsza jakość dźwięku i są cichsze. Próbowałem odwrócić plus z minusem, ale nic się nie zmienia :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pod wzmacniacz je daj wtedy pokażą nieco więcej. W poprzednim aucie miałem s-60c (czyli nowsze bliźniacze głośniki) i grały całkiem nieźle pod wzmacniaczem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Cake

ale czy to normalne, że nawet po wygłuszenia drzwi grają gorzej od serii?

Polecisz jakiś 4 kanałowy używany wzmacniacz do tych głośników i subwoofera? W cenie około 200-400 zl

Edytowane przez Mateurz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 28.09.2017 o 19:09, Clouxie napisał:

Witam , czy ma ktoś namiar na osobę wykonującą dystanse pod 16'stki ? pozdrawiam

https://www.olx.pl/oferta/dystanse-na-glosniki-160-165mm-audi-a4-b5-przod-CID5-IDe0ec3.html#7d9e43918b

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam te z linka powyżej i może kwestia kiepskiego montażu z mojej strony ale średnio to się sprawdza. Ten plastik lubi grać z głośnikiem przy odpowiednim zejściu basu. Jak na moje może to posłużyć jako szablon do wykonania czegoś z mdf czy czegoś sztywnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też jestem tego zdania że nadają się tylko na szablon.
Chociaż z drugiej strony jak mam wydawać ponad 6 dych na szablon to sam się pobawię z tekturą i też wystrugam podobny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie,

Odgrzewam temat. Noszę się z zamiarem zamontowania 16stek. Widziałem wiele projektów w necie nt montażu głośników średnio-nisko tonowych w przednich drzwiach w A4B5, ale nigdzie nie widziałem żeby ktoś się pokusił na wyrezanie z mat szklanych i żywicy takiej "tuby" jak jest np w A6 z systemem BOSE. Czy osoby, które są doświadczone lub mają wiedzę ile tam miejsca jest w drzwiach żeby taki projekt zrealizować mogą się podzielić swoimi spostrzeżeniami ?

PS. Oczywiście zdaję sobię sprawę z tego że taka kobyła jak na zdjęciu nie wejdzie, ale może coś mniejszego?

głosnik a6 bose.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tam głosnik wali o tapicerke, nie ma miejsca

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że temat dość stary, bo kto jeszcze coś dłubie w B5 :kox: ?
Montuję PB S-60C, które będą zasilane z wzmacniaczem 2x55WRMS/4Ohm. Jest z tym dużo rzeźby. Póki co jedna sobota to jedne ogarnięte drzwi.
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 7.06.2021 o 00:10, elmer35 napisał:

Widzę, że temat dość stary, bo kto jeszcze coś dłubie w B5 :kox: ?
Montuję PB S-60C, które będą zasilane z wzmacniaczem 2x55WRMS/4Ohm. Jest z tym dużo rzeźby. Póki co jedna sobota to jedne ogarnięte drzwi.
 

Pokaż foty 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żebyś mnie wyśmiał ?? Wstydzę się, bo to amatorska instalacja. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i szkoda, że nie pokazałeś, może jednak? Właśnie noszę się z zamiarem montażu tych PowerBassów i chętnie bym zobaczył, bo nie wiem czy podołam. Zwłaszcza, że nie idzie dostać nigdzie rzeźbionych dystansów do B5. 

Edytowane przez radziuxd
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...