Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Tylne światła LED do Audi A4 B7

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

przyglądałem się tym lampom tomeksa..od strony kierowcy świecą troche w dół..u Mirona wygląda to jakoś lepiej...

raczej złudzenie,bo jesteś pierwszą osobą która zwróciła na to uwagę,a sporo osób oglądało :naughty:

w nocy miedzy moimi lampami a mirona niema żadnej różnicy,w dzień z odległości,nawet niewielkiej,też nie,ale po przyjrzeniu się z bliska lampom w błotnikach,widać,że Olo lepiej wykonał robotę.

Opublikowano

OLO_GDA za 4 Tyg szykuje Sznikersy :naughty: i Jakiś % i afkors kabone na lampki i sie odezwę :D

Opublikowano

no to nastepne lampki wymodzone. na szybko wrzucilem fotki jak wygladaja gotowe zebyście mieli poglad na estetyke wykonania.

potem wrzuce fotki od drugiej strony zeby pokazac ze wszystkie mocowanie fabryczne i uszczelki zostaja tak jak byly...

http://a4led.pxd.pl/album/25320/1/lampy

sory za slaba jakosc ale ta galeria tak przyciela fotki. musze je wrzucic gdzie indziej ale net mi strasznie kuleje na razie...

Nie no OLO jesteś miszcz :decayed: ale przy Twoim zacięciu do rezania nie spodziewałem się słabego efektu :good:

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

dodane w galerii - foty aktualnej wersji lamp - z przeciwmgielnymi, oraz fotki "od zaplecza" dla ciekawskich.

zapraszam do ogladania...

http://a4led.pxd.pl/album/25320/1/lampy

Nie wiem czy problem jest u mnie ale mi link nie dziala ;(

Opublikowano

dodane w galerii - foty aktualnej wersji lamp - z przeciwmgielnymi, oraz fotki "od zaplecza" dla ciekawskich.

zapraszam do ogladania...

http://a4led.pxd.pl/album/25320/1/lampy

u mnie dziala nawet z innego kompa.

jak dalej masz problem to daj znac, wysle Ci na maila...

Opublikowano

Czyżby brakowało jednego bolca na którym trzyma się lampa :gwizdanie:

Opublikowano

tak.

najpierw montowalem go spowrotem ale ciezko trafic dokladnie w to samo miejsce.

bez tego jednego nic sie nie zmienia w dopasowaniu lampy do auta. jak ktos bardzo chce to moge mu go wkleic spowrotem ale raczej bardziej przeszkadza niz pomaga w montazu lampy...

Opublikowano

Ten gosc z Florydy? :decayed:

Opublikowano

Czy na ori lampkach dasz rade wyrezac ledy z tylu w sedanie? Ile czasu na to potrzebujesz? :gwizdanie:

Opublikowano

ledy z A6 nie podchodza do sedana ze wzgledu na inne proporcje.

jak jestes z gdanska to mozesz podjechac i przymierzymy ale nie widze tego jakos bo po prostu sedan ma inny podzial lamp.

te z a3 lepiej pasuja. jak chcesz mozemy kombinowac. mozna tez przymierzyc za jakiesjs a8 czy czegos . jak cos dobierzemy to w ramach prototypu bedzie dobra cena, ale troche ryzyka jest...

Opublikowano

Wlasnie szkoda z tymi od A6 mialbym w dobrej cenie.

Mam lampy klapy - kupilem klape S-line sedan wiec zostalo - czy te wykorzystamy.

Wtedy tylko zew lampy od A3 5 sportback dokupic.

Oj cos czuje ze jak wroce juz w pierwszym tyg zajade do was

---------->

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

OLO_GDA czy jak robisz lampy to P&P czy trzeba coś jeszcze kombinowac? i oczywiscie nie wywala żadnych błędów na fisie?

Opublikowano

OLO_GDA Nam gdzieś znikł... :mysli:

Opublikowano

OLO_GDA Nam gdzieś znikł... :mysli:

jest, żyje - ale jest mocno zapracowany :kox:

Opublikowano

OLO_GDA czy jak robisz lampy to P&P czy trzeba coś jeszcze kombinowac? i oczywiscie nie wywala żadnych błędów na fisie?

p&p i zero błędów

Opublikowano

Nic nowego bo kolega Tygrys juz je prezentowal w wersji Smoked, ja mam Red.

Opublikowano
  • Autor

Nic nowego bo kolega Tygrys juz je prezentowal w wersji Smoked, ja mam Red.

Lampy OK ale fajniejsze jest podświetlenie tablicy rejestracyjnej 3M :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.