Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Takie se A4 do latania po wsi i lansu pod remizą vol.2


Krycha

Rekomendowane odpowiedzi

monoblock moim zdaniem lepszy :good: ale te z merca jakbyś chciał sprzedać to daj znać :decayed: :decayed: :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra... teraz widzę je na Twoim aucie, więc jednak monoblocki :decayed:[br]Dopisany: 08 Lipiec 2011, 14:15_________________________________________________To sprzedaj mercedesy i zaciski... i tak ich nie będzie widać :naughty::tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mi jakoś tak chyba bardziej te mesiedesy się widzą :rolleyes: nie wiem czemu, monoblocki są git, ale te mesie jakoś bardziej, może dlatego że monobloki nie są w polerce... :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Merce :kox:

merce! merce! :kox:

merce, merce, merce :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a monobloki dla mnie :decayed:

propozycja na serio :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurde, listwa lewy tył nówka rozjebana, radio zakodowane, hamulce przód nie hamują patologia jakaś dziś...

jade do raszyna na kodowanie ecu, mam nadzieje że tam się operacja powiedzie :wallbash:

co do kółek to któreś napewno będą na sprzedaż, albo ostatecznie mono na zime :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mono na zime ideał, przynajmniej tarcza zasłonięta, nie bedziepodatna na szybkie studzenie śniegiem :gwizdanie:

Sam szukam jakiś takich pełnych felg tyle że 16ek na zime :gwizdanie: jak byś tam krycha cos miał to daj znać blizej wrzesnia :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w 16 calach blatów/pełnych nie wyczarujesz, z ori audi to takie coś jak michał na zime kupił albo jakiś meśków szukać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w 16 calach blatów/pełnych nie wyczarujesz, z ori audi to takie coś jak michał na zime kupił albo jakiś meśków szukać :)

Ja u siebie mam coś takiego od Lochy.

p1020888.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są jeszcze takie ala stal, często w A6 spotykane[br]Dopisany: 08 Lipiec 2011, 16:31_________________________________________________http://moto.allegro.pl/felgi-alu-audi-a4-16-z-oponami-i1693336787.html

takie na zime tez by dały rade[br]Dopisany: 08 Lipiec 2011, 16:38_________________________________________________A o tych pisałem wyżej

http://moto.allegro.pl/felga-aluminiowa-16-audi-a4-a6-oryginalna-i1687312537.html[br]Dopisany: 08 Lipiec 2011, 16:38_________________________________________________Tak poza tym wbiłem na vortexa :hi: bo u francuzów jakis wakacyjny przestój ostatnio :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kowi takie jak pisałeś są pod Krakowem to zabrania za 400 zł i właśnie zastanawiam się czy by ich nie chrapnąć, tylko opony na 15-stkach mam w lux stanie a sprzedać ich nie ma sensu. Suma sumarum te z B6 mi sie bardziej podobają ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

inspektor ogarnąłem elektrykę, wkońcu jeździ :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest ktoś konkretnie zainteresowany którąś z felg czy tylko pytaczo-oglądacze? :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest ktoś konkretnie zainteresowany którąś z felg czy tylko pytaczo-oglądacze? :naughty:

łopat od A8 nie masz :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...