Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Tacierzyństwo


Miszka82

Rekomendowane odpowiedzi

No panowie, ojcostwo to nie tylko same miłe chwile choć bardzo bym chciał. Dziś w dniu dziecka, moja 3,5 roczna córka trafiła do szpitala pediatrycznego w BB z objawami obustronnego zapalenia płuc. Spędzi tam tydzień podłączona do kroplówek i aparatury oddechowej. To straszne widzieć ją z tymi wenflonami i plastrami. Ciągle płacze i chce do domu a my nie możemy nic na to poradzić. W dodatku na jednej małej sali jest 4 dzieci z rodzicami. 5 razy latałem dom-szpital by dowieźć odpowiednie rzeczy a i tak co chwilę muszę dowozić coś nowego. Koszmar....

łączymy się z tobą w bólu :wink: powodzenia i cierpliwości bo się przyda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Jeszcze raz bardzo wam dziękuję. Wiem, że ludzie mają prawdziwe tragedie życiowe i to przy tym jest pryszcz ale najbardziej boli rodzica bezsilność, kiedy małe dziecko chce do domu albo nie chce dać sobie podać leków i prosi Cię ,żebyś tego nie robił, że nie chce, że boli a ty nie możesz nic zrobić. W dodatku męczą mnie wyrzuty sumienia, bo Martyna nie wyglądała "źle" i byłem przeciwny wycieczce do szpitala. Ot kaszel i katar - w poniedziałek do lekarza, syropek i załatwione a tu coś takiego. Moja żona jest twarda i da radę ... ja mogę jej tylko pomagać dowożąc prowiant i zastępując ją na chwilę by mogła sobie chwilę odpocząć czy się odświeżyć. ŁADNY DZIEŃ DZIECKA :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przyjmiemy wszystkie nawet najprostsze rady od wszystkich rodziców,którzy przebyli ze swoimi pociechami "zaparcia nabyte" śmiesznie brzmi :whistling:,ale wcale do śmiechu nie ma,

...wizyta u lekarza ogólnego =JEST

...wizyta u pediatry = JEST

...wizyta U gastrologa =JEST -Musi z tego wyrosnąć ... nasza służba zdrowia :facepalm: zgadali się czy jak :unknown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przyjmiemy wszystkie nawet najprostsze rady od wszystkich rodziców,którzy przebyli ze swoimi pociechami "zaparcia nabyte" śmiesznie brzmi :whistling:,ale wcale do śmiechu nie ma,

...wizyta u lekarza ogólnego =JEST

...wizyta u pediatry = JEST

...wizyta U gastrologa =JEST -Musi z tego wyrosnąć ... nasza służba zdrowia :facepalm: zgadali się czy jak :unknown:

przybliż temat, co to znaczy zaparcia nabyte ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przyjmiemy wszystkie nawet najprostsze rady od wszystkich rodziców,którzy przebyli ze swoimi pociechami "zaparcia nabyte" śmiesznie brzmi :whistling:,ale wcale do śmiechu nie ma,

...wizyta u lekarza ogólnego =JEST

...wizyta u pediatry = JEST

...wizyta U gastrologa =JEST -Musi z tego wyrosnąć ... nasza służba zdrowia :facepalm: zgadali się czy jak :unknown:

przybliż temat, co to znaczy zaparcia nabyte ?

tak najprościej ,to tyle ze mała ma parcie ale boi się bólu i sama zatrzymuje kupę. masakra :thumbdown: ,jak zaczyna rodzic to nie da się dotknąć,ruszyć,podnieść. itp. a żeby jej ulżyć to trzeba ją podnieść (podczas robienia) z przymusu i na "chama" a wtedy przerywa ,,,, i potem odnowa ,aż ją pociśnie tak że zrobi.Ale efekt jest taki jakby siedziała w wannie z wrzątkiem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to nieciekawie :kwasny:

ma 2 rodzaje kropli, 2 syropy,probiotyk,zawiesinę, a efektu - 0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie da się jakoś farmakologicznie "rozluźnić" jelit ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie da się jakoś farmakologicznie "rozluźnić" jelit ?

własnie wyżej podałem co bierze, do tego owoce,powidła,dUUUUUUżo pic.leczenie około 2/3 miesięcy , teraz odbudować florę bakteryjną w jelitach,a trochę to ma trwać ,no i bariera w głowie (ale weź to wytłumacz) 2,5 rocznemu dziecku :facepalm: ,narazie zero sadzania na nocnik czy ubikacje, do czasu unormowania kupy.

---------- Post dopisany at 22:49 ---------- Poprzedni post napisany at 22:47 ----------

a jakie są szopki jak już coś wymęczy, i trzeba ją przebrać ,jest napięta jak struna ,ani ją zgiąć ,rozebrać czy ubrać

---------- Post dopisany at 22:54 ---------- Poprzedni post napisany at 22:49 ----------

jedyny + jest taki ze trwa to od może 2 miesięcy, gastrolog powiedział,że jednego razu się zraziła ,dlatego tak się to nazywa ,a gdyby to trwało od urodzenia to oznaczałoby kłopoty z jelitami ,i leczenie było by (przejebane) czego u nas na szczęście nie ma

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przez pewien czas mieliśmy podobne problemy z nasza córą , zaznaczam podobne. Pomagało trochę odwracanie jej uwagi od robienia kupy. Sadzaliśmy ją na nocnik i włączaliśmy bajki albo dawaliśmy zabawki. Potrafiła tak siedzieć 20 min. A jak już wszyscy zapomnieli o kupie wstawała i wołała że jest. Były też nagrody za zrobioną kupkę itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a wiadomo od czego to schorzenie się zrodziło ?
kiedyś musiała mieć zaparcie po którym zostało nieprzyjemne wspomnienie (bólu) i przy następnym już nie "puściła" i tak się zaczęło ...

---------- Post dopisany at 23:06 ---------- Poprzedni post napisany at 23:04 ----------

Przez pewien czas mieliśmy podobne problemy z nasza córą , zaznaczam podobne. Pomagało trochę odwracanie jej uwagi od robienia kupy. Sadzaliśmy ją na nocnik i włączaliśmy bajki albo dawaliśmy zabawki. Potrafiła tak siedzieć 20 min. A jak już wszyscy zapomnieli o kupie wstawała i wołała że jest. Były też nagrody za zrobioną kupkę itd.
lekarze namawiają do nagradzania za zrobienie kupy, a zostawianiu bez słowa czy tez komentarza jeżeli nic nie zrobi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo to też wpływa na psychikę i rozluźnia dziecko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziś kolejne badania córcia ręce na twarzy mniej więcej tak :facepalm: dupcia no dole i nogi nad głową - nic nie było widać :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jest tłumaczenie z angielskiego - oryginalna koszulka jest po ang.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To daj linka do aukcji na ebay'u ....:whistling:

---------- Post dopisany at 22:10 ---------- Poprzedni post napisany at 22:10 ----------

:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:decayed:

---------- Post dopisany at 22:17 ---------- Poprzedni post napisany at 22:12 ----------

prącie bardzo: Rules for Dating My Daughter I Will Kill You Dad Father Obey Funny Tee T-Shirt | eBay

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...