Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Uwaga oszust na forum "karex''.


Miras200

Rekomendowane odpowiedzi

Numer konta podany przez Mobilek12 :

77 1090 2789 0000 0001 0820 2189

mnie podał taki:

57 1090 2789 0000 0001 1272 1779

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Numer konta podany przez Mobilek12 :

77 1090 2789 0000 0001 0820 2189

mnie podał taki:

57 1090 2789 0000 0001 1272 1779

Sprawdziłem i oba konta należą do BZWBK 1 O. w Augustowie oddalonym 30 km od Suwałk. Na pewno nie jest to przypadek :gwizdanie:

Pewnie do każdej transakcji (oszustwa) zakłada nowe konto, potem wypłaca kasę i likwiduje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poprosiłem o dane do wpłaty. Otrzymałem takie oto dane:

Szymon Liszewski

Ziółkowo 11

16-420Raczki

nr.konta.02194010765724946900000000

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gosc ma w opisie opcje tylko pobraniową a Wy usilnie chcecie mu przelewac na konto, gdzie logika ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gosc ma w opisie opcje tylko pobraniową a Wy usilnie chcecie mu przelewac na konto, gdzie logika ?

Z tego co zauważyłem to ludzie usilnie chcą być oszukiwani :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gosc ma w opisie opcje tylko pobraniową a Wy usilnie chcecie mu przelewac na konto, gdzie logika ?

Z tego co zauważyłem to ludzie usilnie chcą być oszukiwani :decayed:

:good: Zgadzam się z Prezesem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gosc ma w opisie opcje tylko pobraniową a Wy usilnie chcecie mu przelewac na konto, gdzie logika ?

Z tego co zauważyłem to ludzie usilnie chcą być oszukiwani :decayed:

:good: Zgadzam się z Prezesem.

Nikt nie chce przelewać kasy na konto. Po prostu chcieliśmy sprawdzić czy ta osoba sprzedająca te lampy nie jest tą samą o której toczy się wątek. Teraz wiadomo, że raczej nie jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gosc ma w opisie opcje tylko pobraniową a Wy usilnie chcecie mu przelewac na konto, gdzie logika ?

Z tego co zauważyłem to ludzie usilnie chcą być oszukiwani :decayed:

:good: Zgadzam się z Prezesem.

Nikt nie chce przelewać kasy na konto. Po prostu chcieliśmy sprawdzić czy ta osoba sprzedająca te lampy nie jest tą samą o której toczy się wątek. Teraz wiadomo, że raczej nie jest.

Większość ludzi jest uczciwa, tylko takie gnidy psują wszystkim opinie...

Dziś dostałem telefon z Policji Gospodarczej. Miły Pan z NK sie nie odezwał, jutro ide uzupełnić zeznania.

Machiny już sie nie da zatrzymać. Mobilek12 jest w kręgu zainteresowań Policji. Będę informował co i jak.[br]Dopisany: 12 Wrzesień 2011, 19:39_________________________________________________Nie uwierzycie dziś zadzwonił do mnie Pan "sprzedawca".

Że właśnie wraca z Policji, że on żałuje że tak wyszło że mu głupio że to pierwszy raz i że on odda pieniążki i czy jestem gotów poinformować policję o tym że on oddał...

Na razie czekam na wpłatę, Policję oczywiście powiadomić muszę jak wpłaci.

Oczywiscie będę informować o przebiegu całej sytuacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda , że nie każdy podchodzi tak do sprawy jak Ty. Fajnie , że odzyskasz kasę :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brawo :) czyli jednak dobrali mu się do tyłka :good:

Jak by każdy zgłaszał takie wałki to zaraz by się to ukruciło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla bezpieczeństwa dobrze jest zamawiać za pobraniem z opcją obejżenia towaru przed zapłatą (dopłata jedynie 5 zł) a jak ktoś chce zrobić wałka to będzie się bał tak wysłać bo mu paczka po prostu wróci :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyszedł przelew. Właśnie dostalem SMS a żona sprawdziła on-line.

Wpłata gotówkowa w oddziale mojego banku.

Jutro muszę się pofatygować na policję. Wydaje mi się ze to koniec sprawy.

Dane delikwenta z wpłaty zupełnie inne niż dane osoby na którą wpłacałem.

Ja ze swojej strony chcę podziękować chłopakom z Suwalszczyzny za pomoc w ustaleniu kilku szczegółów, które przyspieszyły śledztwo bo mogłem przekazac Policji wiele ciekawych informacji których ustalenie napewno trochę by im zajęło.

Jeżeli kogoś spotka podobna sytuacja (czego nikomu nie życzę) to służę swoją pomocą.

Jeszcze jedno:

Zawsze zgłaszajcie takie wały - ale nie jako kradzież czy cokolwiek innego - TYLKO JAKO OSZUSTWO.

Policmajstry mają na tym punkcie lekki zajob (szczególnie Ci z PG) a samo przestępstwo jest ścigane z urzędu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyszedł przelew. Właśnie dostalem SMS a żona sprawdziła on-line.

Wpłata gotówkowa w oddziale mojego banku.

Jutro muszę się pofatygować na policję. Wydaje mi się ze to koniec sprawy.

Dane delikwenta z wpłaty zupełnie inne niż dane osoby na którą wpłacałem.

Ja ze swojej strony chcę podziękować chłopakom z Suwalszczyzny za pomoc w ustaleniu kilku szczegółów, które przyspieszyły śledztwo bo mogłem przekazac Policji wiele ciekawych informacji których ustalenie napewno trochę by im zajęło.

Jeżeli kogoś spotka podobna sytuacja (czego nikomu nie życzę) to służę swoją pomocą.

Jeszcze jedno:

Zawsze zgłaszajcie takie wały - ale nie jako kradzież czy cokolwiek innego - TYLKO JAKO OSZUSTWO.

Policmajstry mają na tym punkcie lekki zajob (szczególnie Ci z PG) a samo przestępstwo jest ścigane z urzędu.

Wreszcie ktoś z jajami zrobił to co powinien :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powinien jeszcze zaplacic odsetki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powinien jeszcze zaplacic odsetki

Wiem, gość miał straszne parcie na zwrot tej kasy i pewnie gdybym tylko się upomniał to przelałby więcej.

Tylko szczerze to mam gdzieś jego kasę, nie będę się zniżac do jego poziomu i łaszczyć na jakieś grosze :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gosc ma w opisie opcje tylko pobraniową a Wy usilnie chcecie mu przelewac na konto, gdzie logika ?

Z tego co zauważyłem to ludzie usilnie chcą być oszukiwani :decayed:

:good: Zgadzam się z Prezesem.

Nikt nie chce przelewać kasy na konto. Po prostu chcieliśmy sprawdzić czy ta osoba sprzedająca te lampy nie jest tą samą o której toczy się wątek. Teraz wiadomo, że raczej nie jest.

Większość ludzi jest uczciwa, tylko takie gnidy psują wszystkim opinie...

Dziś dostałem telefon z Policji Gospodarczej. Miły Pan z NK sie nie odezwał, jutro ide uzupełnić zeznania.

Machiny już sie nie da zatrzymać. Mobilek12 jest w kręgu zainteresowań Policji. Będę informował co i jak.[br]Dopisany: 12 Wrzesień 2011, 19:39_________________________________________________Nie uwierzycie dziś zadzwonił do mnie Pan "sprzedawca".

Że właśnie wraca z Policji, że on żałuje że tak wyszło że mu głupio że to pierwszy raz i że on odda pieniążki i czy jestem gotów poinformować policję o tym że on oddał...

Na razie czekam na wpłatę, Policję oczywiście powiadomić muszę jak wpłaci.

Oczywiscie będę informować o przebiegu całej sytuacji.

:oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pięknie zakończona sprawa :hi:,moze wkońcu się nauczą że nie warto oszukiwać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli są jeszcze jacyś ludzie którzy przelali konto niejakiemu "Mobilek12", to niech się do niego zgłoszą, widać jest chętny do oddania kasy a jego konto zostało skasowane i za bardzo nie pamięta kogo naciągnął :cool1:

Numer gg usuniety na prośbę moiblka, podobno odzyskał historię :gwizdanie:

Witam !Mam do Pana prośbe ,czy mógłby Pan usunac post ,gdzie widnieje mój numer GG ??Pieniążki sa juz przelewane ,kazdy otrzym tak szybko jak tylko się da.

napisałem notatke na forum ze na PW .poza tym mam juz cała historie ,tak wiec napewno kazdy otrzyma swoje .czy moze Pan wykasowac ?bede wdzieczny .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę o kontakt wszystkie osoby które wpłaciły pieniazki na konto ,dla "mobilek12" oraz "karex" .Wiekszosc osob otrzymała zwrot pieniazków kontaktujac sie ze mna ,dlatego jesli komus zalezy na zwrocie kwoty to prosze o kontakt na PW.

Szkoda , że wcześniej nie było zwrotów , tylko dopiero jak zajęła się tym policja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...