Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ ADR B5 1.8 ] Lift czy przedlift - gustaw


gustaw8888

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć . Chciałem pokazać moją audi A4 B5 1.8. lipiec 97r .Chodzi mi o to że nie wiem czy to jest wersja lift czy nie , Może niemiec troszkę zainwestował w ten model. Jeśli ktoś się na tym zna to proszę o wypowiedź.

594c9c3fe814d6e6med.jpg

7e80cd70c21600aemed.jpg

f21fe188ffe2e692med.jpg

5e7e0741507129d9med.jpg

77072c3e8ca3a282med.jpg

3230d710fc59fa69med.jpg

e348bc2016d29d86med.jpg

dc7e3daa65463c17med.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć . Chciałem pokazać moją audi A4 B5 1.8. lipiec 97r .Chodzi mi o to że nie wiem czy to jest wersja lift czy nie , Może niemiec troszkę zainwestował w ten model. Jeśli ktoś się na tym zna to proszę o wypowiedź.

594c9c3fe814d6e6med.jpg

7e80cd70c21600aemed.jpg

f21fe188ffe2e692med.jpg

5e7e0741507129d9med.jpg

77072c3e8ca3a282med.jpg

3230d710fc59fa69med.jpg

e348bc2016d29d86med.jpg

dc7e3daa65463c17med.jpg

a co mial zainwestowac? nie ma chociazby 4 szyb w pradzie, grzanej d*py, komputera. zwykla fura z 97 roku (czyli po tzw malym lifcie )z jakims srebrnym gowienkiem na konsoli
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba mini lift :)

Kolorek taki jak mój :)

Silnik taki jak mój :decayed:

Kierownica eSowa :good:

Kubełki! :good:

Zapodaj jeszcze jakąś małą glebę do tego koła i będzie git :)[br]Dopisany: 29 Lipiec 2011, 14:59_________________________________________________Mrogal przywitaj ładnie kolegę na forum :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba mini lift :)

Kolorek taki jak mój :)

Silnik taki jak mój :decayed:

Kierownica eSowa :good:

Kubełki! :good:

Zapodaj jeszcze jakąś małą glebę do tego koła i będzie git :)[br]Dopisany: 29 Lipiec 2011, 14:59_________________________________________________Mrogal przywitaj ładnie kolegę na forum :polew:

mini lift? inna kiera by była i gała zmiany bieguufff
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie widziałem znaczków AUDI na błotnikach i po tym się wzorowałem :mysli:

Ale co do gałeczki to racja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego fabryka wypuściła w 97 roku fury po I-szym lifcie, zmienili światła z tyłu i parę innych szczegółów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po lifcie z 97/98 to kiera chyba juz powinna byc inna i gałka biegów też. Kierunki boczne białe to może każdy założyć tak jak lampy tylne i wcale to nie jest lift. Zegary też jeszcze te najstarsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jest tak jak u mnie :) masz wersje pomiedzy przed liftem a poliftem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutaj są szczegółowe informacje na temat kolejnych liftów B5, nawet z wyszczególnieniem numerów nadwozi od-do :)

http://der-b5.de/Audi_A4_/_S4_Limousine_-_Typ_B5/8D2.html#Modelljahr_1997_-_Modellpflege_I

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutaj są szczegółowe informacje na temat kolejnych liftów B5, nawet z wyszczególnieniem numerów nadwozi od-do :)

http://der-b5.de/Audi_A4_/_S4_Limousine_-_Typ_B5/8D2.html#Modelljahr_1997_-_Modellpflege_I

Z tego wychodzi, ze przed 31 maja 1995 el. szyby z przodu nie byly w standardzie (oprocz 2.6), widzial ktos kiedys A4 z korbotronickiem z przodu? :blink: :blink: :blink:

btw 4x el. szyby byly od poczatku produkcji jako opcja...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego, Twoje auto to model 97 (może być nawet wyprodukowane w drugiej połowie 96 ale to model 97),

Model, który miał już niektóre elementy z mini liftu (np. tylne lampy). Co więcej można było sobie wybrać elementy pakietu sport typu kierownica od s-ki czy kubełki.

Mini lift wszedł w drugiej połowie 97 roku (dokładnie od 1 sierpnia), auta po 1 sierpnia są już modelem 98.

Tyle w temacie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego, Twoje auto to model 97 (może być nawet wyprodukowane w drugiej połowie 96 ale to model 97),

Model, który miał już niektóre elementy z mini liftu (np. tylne lampy). Co więcej można było sobie wybrać elementy pakietu sport typu kierownica od s-ki czy kubełki.

Mini lift wszedł w drugiej połowie 97 roku (dokładnie od 1 sierpnia), auta po 1 sierpnia są już modelem 98.

Tyle w temacie :)

poznac to mozna najszybciej po liczniku ktory ma zegarek z oznaczeniami 3,6,9,12

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...