Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Turbosprężarka Gtb1756vk do 1,9 TDI


Jarol

Rekomendowane odpowiedzi

u mnie na 2260 jest do puszki 15mm :D w a4 b7

jak Ci to tam wlazło że masz jeszcze tyle miejsca? masz jakąś fote? :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak juz sie tak chwalicie luzami to ja tez mam 15mm na Gtb2260 tylko moje GTB ma wiesza średnicę około 2-3cm od 2260vk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jeszcze 2 tyg czekam na strojenie, mam nadzieje że nic sie nie spiertoli z powodu jezdzenia na nie wystrojonym kopcącym secie

Edytowane przez Kowi87
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jeszcze 2 tyg czekam na strojenie, mam nadzieje że nic sie nie spiertoli z powodu jezdzenia na nie wystrojonym kopcącym secie

Jezdzij delikatnie i nic mu nie bedzie ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie na 2260 jest do puszki 15mm :D w a4 b7

w czym qr**? jakie ty masz b7?

Edytowane przez daniels
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam ze z innej beczki ale potrzebuje zmienić silikon i zapomniałem jaki był wymiar X w GTB2260VK......mógłby ktoś podpowiedzieć nie musiałbym dwa razy demontować(foto zapożyczone).

Clipboard01.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lepiej żeby podpora była.. mniejsze naprężenia na szpilki w głowicy, po za tym ta sprężarka jest sporo większa i cięższa od AJM. Jest tam sporo miejsca więc w czym problem z zamocowaniem podpory??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Małe pytanie jaki wydech zrobić pod tą turbine? 2,5"starczy. Środkowy i końcowy tłumik jakiś sportowy czy są jakieś praktyki montowania układów wydechowych z mocniejszych wersji a4?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lepiej żeby podpora była.. mniejsze naprężenia na szpilki w głowicy, po za tym ta sprężarka jest sporo większa i cięższa od AJM. Jest tam sporo miejsca więc w czym problem z zamocowaniem podpory??

+5

Jak juz sie tak chwalicie luzami to ja tez mam 15mm na Gtb2260 tylko moje GTB ma wiesza średnicę około 2-3cm od 2260vk

Peter wyobraź sobie że u mnie też jest 15mm do puchy

:wink:

Edytowane przez daniels
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie co konkretniej trzeba zmieniac/przerabiac przy zakladaniu gtb17 do AVFa? Dp, splyw oleju, dolot z filtra do turbo rowniez trzeba zmieniac? No i czy wlot do strony zimnej musi byc przespawany na wprost czy pozostaje tak jak jest ori w gtb? Oczywiscie fmic i program to wiadoma sprawa. Sprzeglo z AVFa jezeli jest w dobrym stanie, a program bedzie zrobiony z glowa to chyba powinno to ogarniac, co nie? Z gory dzieki za odpowiedzi. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie co konkretniej trzeba zmieniac/przerabiac przy zakladaniu gtb17 do AVFa? Dp, splyw oleju, dolot z filtra do turbo rowniez trzeba zmieniac? No i czy wlot do strony zimnej musi byc przespawany na wprost czy pozostaje tak jak jest ori w gtb? Oczywiscie fmic i program to wiadoma sprawa. Sprzeglo z AVFa jezeli jest w dobrym stanie, a program bedzie zrobiony z glowa to chyba powinno to ogarniac, co nie? Z gory dzieki za odpowiedzi. :)

Przede wszystkim przerobic sterowanie z elektroniki na gruche

Edytowane przez strus90
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...