Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Turbosprężarka GTB1756VK do Audi A4 B6/B7 1.9 TDI

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Juby zobacz sobie na forum passata jest GTB zapakowane z gruszką pod kątem, co jak dla mnie nie jest dobrym rozwiązaniem bo trzeba puszkę filtra przerabiać, ale da się zrobić... jak dla mnie najlepiej dawać gruche w dół... a 22 na wysyłkę owszem ciężka sprawa, ale nigdy nie można mówić NIE. Trzeba wystarczająco wysoko osadzić na kolektorze, kolektor do przycięcia oczywiście, a najlepiej jeszcze do splanowania aby troszkę się schował w stronę głowicy... i temat jest do ugryzienia... osobiście wolałbym mieć auto na garażu i wtedy na spokojnie robić...bez słowa "może" wejdzie...

Na szybko fotka gtb22 z dobrze osadzoną gruchą

2993c693f3899f1amed.jpg

Zawsze można zrobić sofie formę do wzdłużnego i na jej podstawie robić zestawy. Pozdrawiam

---------- Post dopisany at 11:19 ---------- Poprzedni post napisany at 11:16 ----------

baszmak7 - Ja się nie siepałem bo nie było z kim :)

Cieszy mnie to że teraz wiem do czego człowiek jest zdolny jeżeli chodzi o $$ :facepalm: - uczymy się całe życie...

Jak dla mnie nie ma już tego człowieka na naszej planecie :)

Z resztą po co zaczynać temat :) tylko szkoda czasu...

Ciesze się że nie mam nic z nim wspólnego...

W tym przypadku batory zawsze musiał być :)

ale prawda jest taka że "Diesel musi dymić"

---------- Post dopisany at 11:25 ---------- Poprzedni post napisany at 11:19 ----------

czy do silnika AHU da coś Turbo Garrett GT 1749VA opłaca się to wstawiać przy seryjnych wtryskach i pompie

Masz kolego VNT u siebie ?

Opublikowano
Juby zobacz sobie na forum passata jest GTB zapakowane z gruszką pod kątem

Dla mnie to druciarstwo dla tego pisze ze jedyne miejsce gruchy jest pod turbiną.

Opublikowano
Juby zobacz sobie na forum passata jest GTB zapakowane z gruszką pod kątem

Dla mnie to druciarstwo dla tego pisze ze jedyne miejsce gruchy jest pod turbiną.

Dokładnie,nawet dostęp do sztangi jest.

Opublikowano

Jeżeli jest ktoś chętny to za fajną kasę mogę zrobić GTB22 do wzdłużniaka - np. A4 tak dla testu czy na odległość uda się trafić aby siadło to fajnie :)

Jeżeli ktoś chętny proszę pisać to coś pokombinujemy :)

Opublikowano

nie wierze, nie ma chętnego?

Opublikowano

Co to jest "fajna kasa"? :)

Opublikowano

Heh fajna kaske...:) oj muszka.d ciezko Ci teraz bedzie wejsc na rynek...

Opublikowano
nie wierze, nie ma chętnego?

sam bym chetnie wział zeby moje auto reagowało na podlewanie paliwa... sezon sie zbliza, a mnie wszyscy na spotach objezdzaja:facepalm:

Opublikowano

No to musisz Panie podlac:P

Opublikowano
nie wierze, nie ma chętnego?

sam bym chetnie wział zeby moje auto reagowało na podlewanie paliwa... sezon sie zbliza, a mnie wszyscy na spotach objezdzaja:facepalm:

Nawet Xsara HDI po samym sofcie :polew::polew::polew:

Opublikowano

z pustego to i salomon nie naleje :decayed:

Opublikowano
AHU nie ma VNT

niema, ale da się przerobić tylko pytanie czy coś dużo da czy sie opłaca

Opublikowano
nie wierze, nie ma chętnego?

sam bym chetnie wział zeby moje auto reagowało na podlewanie paliwa... sezon sie zbliza, a mnie wszyscy na spotach objezdzaja:facepalm:

Nawet Xsara HDI po samym sofcie :polew::polew::polew:

taaa.... wymnij reke z nocnika:facepalm: a pozniej spójrz prawdzie w oczy:naughty:

Opublikowano

Widzę że jednak przedłużająca zima odstrasza wszystkich od GTB

Opublikowano
Widzę że jednak przedłużająca zima odstrasza wszystkich od GTB

a komu by sie chciało siedziec w wilgotnym kanale:wink:

Opublikowano
Widzę że jednak przedłużająca zima odstrasza wszystkich od GTB

a komu by sie chciało siedziec w wilgotnym kanale:wink:

do turbo niepotrzebny kanał ;P

Opublikowano
Widzę że jednak przedłużająca zima odstrasza wszystkich od GTB

a komu by sie chciało siedziec w wilgotnym kanale:wink:

do turbo niepotrzebny kanał ;P

Ja bardzo chętnie , ale jednak trochę cieplej fajnie jakby było . Ile auto musi stać na kołkach ,żeby ze spokojem wsadzić GTB ??

Opublikowano

jak tylko turbo z DP to z 3dni na spokojnie, lub weekend

Opublikowano

pytanie na szybko, kolektor wydechowy z AVB jest taki sam jak w AWX bo mi taki zalega w garaży i zastanawiam się czy osiądzie na nim gtb? Słyszałem też że te kolektory się portinguje daje to jakieś zauważalne przyrosty? Czy można pospawać bez tego.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.