Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B8 TrOOOOp

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Jest to uboga wersja i nie obsłuzy ci :kwasny:

mam 8T0 907 468 T

z jaką literką muszę kupić aby lusterko grało?

mam MMI 3G... :whistling:

  • Odpowiedzi 34,8 tys.
  • Wyświetleń 2,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Dzieki za rady. Gdyby ktos mial namiar na magika ktory ogarnie kolor FIS oraz zmiane wyswietlacza mmi na kolor, najlepiej ze slaskiego to bede wdzieczny

Wysłane z mojego MT11i

Opublikowano

Cuber, u mnie wywala czyszczenie czesto, ale nie wywala bledu czujek.. Wyrzuca Ci ktory czujnik padl? Zapala sie check engine?

Opublikowano
Dzieki za rady. Gdyby ktos mial namiar na magika ktory ogarnie kolor FIS

Ale tutaj magicy są w ASO , musisz jechać na odblokowanie komponentu po wymianie zegarów i tyle .....

---------- Post dopisany at 18:16 ---------- Poprzedni post napisany at 18:13 ----------

Cuber, u mnie wywala czyszczenie czesto, ale nie wywala bledu czujek.. Wyrzuca Ci ktory czujnik padl? Zapala sie check engine?

Jakieś dwa miesiące temu wywaliło mi czujnik który jest gdzies nad czy pod skrzynią biiegów wymieniłem i bajka ale od jakiegoś czasu znowu wpadał w tryb czyszczenia DPF-a wszystko pieknie ładnie tylko jak stoisz w korku i wpadnie auto w ten tryb to smierdzi z nawiewów jak cholera ..... i wczoraj wywalił check engine wobec tego dzis rano wizyta w ASO i błąd elektryczny czujnika....

Jutro jadę przed południem na dokładną diagnoze i odrazu na wymianę jak tylko będzie na stanie ( z tego co mówią to czesto padaja i powinni miec na stanie )

Opublikowano
  • Autor
nie ma fabrycznego b8 TDI bez DPF-a - to nie możliwe, każdy je ma

No nie koniecznie... Znalazłem w ETCE serię sterowników ( np. 03L906022BE,JS,MP ) które w numerach PR ( numerach "kodów" wyposażenia ) opisany jest jako "Emmision Standard EU3"

Opublikowano
Cuber, u mnie wywala czyszczenie czesto, ale nie wywala bledu czujek.. Wyrzuca Ci ktory czujnik padl? Zapala sie check engine?

W a3 wyskoczyl check engine i vcds wywalil blad kata oraz czegos tam jeszcze, co (jak wyczytalem na forum passata) oznacza rozwalony czujnik.. :facepalm:

Opublikowano

ej... powaznie moga wystepowac B8ki bez DPFa?

Cuber...a to przypadkiem nie jest czujnik roznicy cisnien? exhaust pressure sensor?

cos takiego Ci wywala?

Opublikowano

Dzis byłem w ASO zamówili mi czujnik który jest hmmm umiejscowiony za turbiną.... w Poniedziałek wymiana ale kij z nim , rura od kolektora strasznie okopcona jest i przy rozbieraniu mają dojść z czego sie to wzieło i gdzie jest nieszczelność....

Opublikowano

Witam,

Ten sam temat, od środy wywala mi kontrolki od świec silnika i dpf-a, co chwile wpada w tryb wypalania, generalnie loteria, sroda - kontrolki , czw- ok!, piatek- kontrolki. Pytanie czy wymiana tego czujnika to jakaś "grubsza" akcja??? i pytanie czy przypadkiem te niskie temp nie sa przyczyną padania tych czujników?

Opublikowano

Musisz podpiąć się pod kompa i wtedy będziesz wiedział czy to napewno czujnik a jak tak to który bo jest ich kilka ;)

Opublikowano

2013 Audi R8 - YouTube

widzieliście te kierunki?

Opublikowano

nooo ostatni model całkiem ładnie się prezentuje chociaż trochę dużo tego światła i wygląda jakby tam był telewizor a nie lampa :)

Opublikowano

Tak zwany "chwit marketingowy":grin: Śmiem twierdzić ze cn.30% kupiło Audi przez te LED-y.:decayed:(raczej)Każdy ma to już w swoim telefonie(AMOLED):wink: Ekrany z diod organicznych można giąć jak się chce:kox:Tylko trochę to drogie:kwasny:

A ja już rok temu to w swojej zastosowałem:naughty:

Opublikowano
ej... powaznie moga wystepowac B8ki bez DPFa?

wszystkie diesle fabrycznie mają DPF

Opublikowano
  • Autor

To wytłumacz skąd sterownik pod EURO 3 w ETCE :naughty:

Opublikowano
Panowie taka kiera podejdzie P&P czy trzeba coś zmieniać u siebie też mam multifunkcję:

AUDI A4 B8 A5 8K0 KIEROWNICA MULTI PODUSZKA AIRBAG (2810165661) - motoAllegro

Pewnie tak i bedzie działac :wink:

P1040697.jpg

http://a4-klub.pl/audi-a4-b8-76/all-b8-a4-b8-2010-a-246505/index2.html

Opublikowano

Padł czujnik ciśnienia spalin nr 1. Pytanie czy jak się go wymieni to problem zniknie? Gdzie się znajduję ten czujnik??

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.