Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B8 TrOOOOp

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Pytanko, czy sterownik PDC, sterowniki drzwi, sterownik kamery, sterownik elektryki oraz bordnetz (czy jak tam) mają CP?

PDC i sterowniki drzwi nie mają, ster elektryki(ster elektryki i bornetz to jest to samo:wink:) oraz komfort na pewno mają, kamera też chyba nie, ale na 100% nie jestem pewien:eusathink:

  • Odpowiedzi 34,8 tys.
  • Wyświetleń 2,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Dzięki :):hi:

Opublikowano

Panowie- który z was robił dystanse w "MEDSPORT" w Krakowie...

pisałem z kimś w zeszłym roku na ten temat i nawet mi projekty wysłał na dystanse 10mm z centrowniem.

Opublikowano

Panowie, do mojej biednej Audiczki zatankowałem dzisiaj omyłkowo 1,5l benzyny, dotankowałem do pełna V-power diesel i jazda. Prosze powiedzcie ze wszystko bedzie ok!!! Bo nie zasne dzisiaj...

Opublikowano

Jak tylko tyle wlałeś to nic się nie stanie, wtryski się nawet trochę przeczyszczą:decayed:

Opublikowano

Troche sie zmartwilem, bo moja pompa wysokiego cisnienia i tak juz mocno halasuje od tego naszego suchego paliwa a teraz taki zonk...

Opublikowano

Jak byś wlał z 15 litrów to może był by problem, a tak tyle co wlałeś to jak kropla w morzu. Niektórzy standardowo tyle beznyny w zimie do diesla dolewają i jezdzą.

Opublikowano

Panowie jakby komuś się obiło o uszy, szukam fajnego felunku do b8 kombi 18" może być z oponami, i jakby ktoś miał zawieszenie s-line (sprężyny) ...

Opublikowano

W dojczlandzie standardowy olej zawiera juz 7% etanolu wiec luz.

Opublikowano

moze coś poradzicie :

2 Faults Found

00457 - Control Module for Network (J519)

013 - Check DTC Memory

Freeze Frame

Fault Status: 01101101

Fault Priority: 6

Fault Frequency: 9

Reset counter: 74

Mileage: 163780 km

Time Indication: 0

Date: 2012.12.21

Time: 18:59:09

00256 - A/C Pressure/Temperature Sensor (G395)

008 - Implausible Signal

Freeze Frame

Fault Status: 01101000

Fault Priority: 7

Fault Frequency: 9

Reset counter: 74

Mileage: 163780 km

Time Indication: 0

Date: 2012.12.21

Time: 18:59:09

Freeze Frame

Temperature: 12.0°C

Czujnik podkładałem nowy - to samo ;(

Opublikowano

Termometr dziala poprawnie?

Opublikowano

Panowie i może Panie.

Próbował może ktoś założyć poliftowe ramki wokół zegarów?

3125978368.jpg

W zamian za wcześniejsze.

3120549585.jpg

Jest to do zrobienia bez przeróbek?

Opublikowano

Ja mam polifta i ramki te z dwóch części ...napewno te z górnego zdjęcia sa z a4/a5?

Opublikowano

a roznią sie tylko wykonczeniem rantów w chromie? do kompletu potrzeba też kratki nawiewów tak?

Opublikowano

Tak patrzę na a4 poliftowych na allegro i rzeczywiście maja takie ramki ...widać w a5 zostały stare ... Ciekawe moze te nowe sa zrobione z lepszego plastiku

Opublikowano

Panowie, jak to jest z CANami w desce po stronie pasażera? Jest tam podłużna wtyczka, a pod nią są CANy. Ale jak poznać, które są HIGH, a które LOW? Muszę tam podłączyć wiązkę od PDC. Są jakoś podpisane? Muszę się wpiąć w numery 6 HIGH i 6 LOW.

Opublikowano

witam wszystkich :)

Pytanko, czy ktoś z Was spotkał się z problemem rdzewiejących błotników w B9 /od środka i na rancie/ ?

Moja B8 `08 ,lakier oryginał, i po zimie wyszła ruda... czy były jakieś niedopracowane serie?

fafiks

Opublikowano
witam wszystkich :)

Pytanko, czy ktoś z Was spotkał się z problemem rdzewiejących błotników w B9 /od środka i na rancie/ ?

Moja B8 `08 ,lakier oryginał, i po zimie wyszła ruda... czy były jakieś niedopracowane serie?

fafiks

tak były problemy, nawet w tym wątku było to pisane ...szukaj

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.