Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B8 TrOOOOp


alvaro

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ponownie Panowie,

Mam do was takie pytanko. Znalazłem takie autko:

mobile.de

Napisali, że auto posiada Navigation Plus. Na zdjęciach nie widać dobrze, czy jest ten joysticzek na środkowej konsoli, ale z opisu wynika, że jest to Navi Plus, bo jest tez napisane, że posiada dysk twardy. Teraz mam pytanko, auto posiada zmieniarkę na 6 CD, sloty na karty SD. To te dwa urządzenia są w schowki? Też widzę, że posiada wyjście AUX. Czy to oznacza, że auto posiada taki kabelek?:

http://ecx.images-amazon.com/images/I/31gMwvB7bSL.jpg

Można ten kabelek zmienić na kabelek z USB? I czy po podłaczeniu powiedzmy pendrive'a z muzyką, będzie można przez ten kabelek odtwarzać muzykę, czy tylko ją zgrać na dysk?

P.S. Ogólnie co sądzicie o samochodzie, warty uwagi?

Z góry dzięki za odpowiedź

Ciekawe zużycie paliwa podają w opisie :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 34.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • wrclaguna

    2274

  • Hohe

    1818

  • Gibons

    1520

  • mumen

    995

Top użytkownicy w tym temacie

Witam ponownie Panowie,

Mam do was takie pytanko. Znalazłem takie autko:

mobile.de

Napisali, że auto posiada Navigation Plus. Na zdjęciach nie widać dobrze, czy jest ten joysticzek na środkowej konsoli, ale z opisu wynika, że jest to Navi Plus, bo jest tez napisane, że posiada dysk twardy. Teraz mam pytanko, auto posiada zmieniarkę na 6 CD, sloty na karty SD. To te dwa urządzenia są w schowki? Też widzę, że posiada wyjście AUX. Czy to oznacza, że auto posiada taki kabelek?:

http://ecx.images-amazon.com/images/I/31gMwvB7bSL.jpg

Można ten kabelek zmienić na kabelek z USB? I czy po podłaczeniu powiedzmy pendrive'a z muzyką, będzie można przez ten kabelek odtwarzać muzykę, czy tylko ją zgrać na dysk?

P.S. Ogólnie co sądzicie o samochodzie, warty uwagi?

Z góry dzięki za odpowiedź

Moim zdaniem to jest zwykłe MMi 2G, ma zmieniarke i nie widze tam "MULTIMEDIA SYSTEM" , auto ładne.

Hmmm, ale jest w opisie napisane, że posiada dysk twardy. To w MMI 2G też były dyski dostępne?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też widzę, że posiada wyjście AUX. Czy to oznacza, że auto posiada taki kabelek?

AUX- analog

USB-dygital, czyli o pendrive zapomnij, a kabelek to AUX do jabłka bodajże.

Wiem ze są przejściówki SD>USB, ale nie słyszałem o czymś w druga stronę.

W ogłoszeniu jest błąd w opisie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie orientował się nikt jaka jest cena kompletu dywaników gumowych do B8 w ASO ? bo muszę sprawić przed zimą :wink:

a może ktoś chce sprzedać ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest dokładna do polifta. Cena raczej normalna. Kratka w ASO około 200zł

---------- Post dopisany at 21:26 ---------- Poprzedni post napisany at 21:25 ----------

Nie orientował się nikt jaka jest cena kompletu dywaników gumowych do B8 w ASO ? bo muszę sprawić przed zimą :wink:

a może ktoś chce sprzedać ?

300zł za kpl na allegro.

---------- Post dopisany at 21:33 ---------- Poprzedni post napisany at 21:26 ----------

Wie ktoś może jaki przychodzi klucz do odkręcenia szyn bagażnika w avancie ? jest taka duża śrubka chyba torx ktoś kojarzy jaki to klucz będzie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No waśnie patrzę : JEDYNE ORYGINALNE dywaniki gumowe AUDI A4 B8 8K (3583443777) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Kurcze, kilka lat temu do B6 kupowałem ori mniej więcej za połowę ceny tych do B8 :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niechciałbyś znać ceny z ASO welurowe kosztują 500zł :) jakby ktoś był chetny mam kpl nowych za połowę ceny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może ktoś wie jaka jest różnica między wzmacniaczem 8T0 035 223 R a 8T0 035 223 AE ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie orientował się nikt jaka jest cena kompletu dywaników gumowych do B8 w ASO ? bo muszę sprawić przed zimą :wink:

a może ktoś chce sprzedać ?

Rok temu zapłaciłem 110 zł w ASO za komplet przednich.

Bo rok temu była promocja na nie ;) Też tak zapłaciłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może ktoś wie jaka jest różnica między wzmacniaczem 8T0 035 223 R a 8T0 035 223 AE ?

R ---> AE zamienia sie na :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie orientował się nikt jaka jest cena kompletu dywaników gumowych do B8 w ASO ? bo muszę sprawić przed zimą :wink:

a może ktoś chce sprzedać ?

Rok temu zapłaciłem 110 zł w ASO za komplet przednich.

Bo rok temu była promocja na nie ;) Też tak zapłaciłem.

A to one jeszcze nie są w promocji letniej?

Na stronie audi jest broszura (http://www.audi.pl/etc/medialib/ngw/pl/moj_upload/0.Par.0148.File.pdf/audi_lato_2013.pdf) i na stronie 8 są gumowe wycieraczki:

np. do Audi A4 (typ 8K*)

przednie: 118 zł

tylne: 88 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma ktoś do odstąpienia siatki bagażnika do Avanta? :decayed:8E5 861 869 A. Od dłuższego czasu szukam na Allegro i nic...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma ktoś do odstąpienia siatki bagażnika do Avanta? :decayed:8E5 861 869 A. Od dłuższego czasu szukam na Allegro i nic...

Mam siatki 2szt. o nr 8E5 861 869

DSC_0232.jpg

DSC_0231.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Panowie,

miałby ktoś możliwość sprawdzenia Audi A4 B8 po tym numerze VIN:

WAUZZZ8K0AA016876

z góry dzięki

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany,:decayed: udało mi się wcisnąć radio ze wzmacniaczem (56) do swojej MMi 3G od A6 C7 z 2012r.

gra o niebo lepiej (na starych głośnikach) od naszych seryjnych tylko CP po 30 minutach wyskoczył :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...