Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B8 TrOOOOp

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

U mnie są kwadraciki (imitacja) - keyless brak, start/stop on board

Edytowane przez andynl

  • Odpowiedzi 34,8 tys.
  • Wyświetleń 2,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Kazda B8 to ma, nie ma róznic w klamkach .

Jest mozliowsc dolozenia czujnika w klamce .

Opublikowano

A jaki koszt tej zabawy ?

Wysłane z Nokia 6310i za pomocą Tapatalk

Opublikowano

No lampy drogie :/ ale lampy juz mam :D dzieki za info

Opublikowano

A jaki koszt tej zabawy ?

Wysłane z Nokia 6310i za pomocą Tapatalk

Raz na allegro koleś miał kompletny zestaw (wiązki,czujniki anteny), za niewiele ponad 600zł.

Opublikowano
A jaki koszt tej zabawy ?

Jeśli pytasz o dołożenie key less go, to wysoki. Bardzo wysoki. Gdzieś była o tym rozmowa. Oprócz dołożenia masy gratów, wiele rzeczy trzeba też wymienić. A do tego dochodzi jeszcze np. wymiana i kodowanie w ASO kluczyków.

Opublikowano

i właśnie dlatego raczej nie ma sensu robić keylessa ale z drugiej strony co z rzeczy które wkładamy w autko u NAS, dla zwykłego śmiertelnika ma SENS :D :D

jakbym zapytał moją żonę myślę że opisując sens wkładania, w jednym zdaniu zmieściła by conajmniej 5 słów na k.... hehe :D

a z innej beczki czy felgi

Rozmiar: 8.5x19 ET32

podejdzie czy już będzie trzeć??

Opublikowano

Jak to skomentowałem - ja w tych pieniądzach wolałbym założyć Xenon albo zrobić upgrade MMI do wyższej wersji ;)

Opublikowano

Jak to skomentowałem - ja w tych pieniądzach wolałbym założyć Xenon albo zrobić upgrade MMI do wyższej wersji ;)

:thumbup1:

Opublikowano

a z innej beczki czy felgi



Rozmiar: 8.5x19 ET32



podejdzie czy już będzie trzeć??

Spokojnie jeszcze miejsca bedzie sporo

Opublikowano

Panowie, a czy da się wyłączyć ten denerwujący dźwięk po otwarciu drzwi z włączonym silnikiem? Na wyświetlaczu pojawia się wtedy ostrzeżenie o rozładowaniu akumulatora :)

O rozładowaniu akumulatora??? :eusathink:

Cytuję: Przed wysiadaniem wyłączyć zapłon. Akumulator rozładuje się

Taa, przy włączonym silniku ;)

Da się gdzieś to wyłączyć?

Opublikowano

Nie da sie wyłaczyc tego komunikatu w polifcie bo tez chciałem to zrobic (nigdzie nie widziałem w podpowiedziach VCDS )

Opublikowano

Nie da sie wyłaczyc tego komunikatu w polifcie bo tez chciałem to zrobic (nigdzie nie widziałem w podpowiedziach VCDS )

Lipa :( Komunikat niech sobie będzie, ale niech się nie drze :)

Opublikowano

hehe trzeba młoteczkiem głośniczek jebs raz :D

Gibs dzięki bo na 17 stkach to wygląda co najmniej słaboo :)


ps a na 8.5J 235 opona nie będzie jakoś naciągnięta ??

Edytowane przez amaradaar

Opublikowano

Opona będzie git...

Opublikowano

no to ślicznie dziękuję :D

Opublikowano

Nie da sie wyłaczyc tego komunikatu w polifcie bo tez chciałem to zrobic (nigdzie nie widziałem w podpowiedziach VCDS )

Lipa :( Komunikat niech sobie będzie, ale niech się nie drze :)

Wiesz, że taki workaround na to darcie to wciśnięcie dwa razy w dół przycisku manetki FIS? To ucisza buzzer

Opublikowano

A to ciekawe, trzeba wypróbować.

Kiedy najnowsze mapy do navi będą te z 2015 roku bo wkońcu by trzeba spolszczyć MMI i wgrać najnowsze mapy.

Opublikowano

Panowie podrzuci mi ktoś numer takiej kierownicy wraz z poduchą? Chodzi mi o wersje bez łopatek ;)

5522_f79f9b655bcd91a33144235f5286fc25.jp

Opublikowano

Nie da sie wyłaczyc tego komunikatu w polifcie bo tez chciałem to zrobic (nigdzie nie widziałem w podpowiedziach VCDS )

Lipa :( Komunikat niech sobie będzie, ale niech się nie drze :)

Wiesz, że taki workaround na to darcie to wciśnięcie dwa razy w dół przycisku manetki FIS? To ucisza buzzer

O, nie wiedziałem - dzięki. Wolałbym na stałe, ale zawsze to coś ;)

I kolejne pytanie - czy da się tak zrobić, by choćby jedno gniazdko 12 V działało bez kluczyka? ;)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.