Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B8 TrOOOOp

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Wyklepią :D I będzie Git. :decayed:

  • Odpowiedzi 34,8 tys.
  • Wyświetleń 2,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Koledzy zmieniłem gatewaya z 8T0 907 468T na 8T0 907 468L aby mieć HBA i wsio ok tylko zginął start/stop. Gdzie tego ustrojstwa szukać bo przed zmianą był.

Opublikowano

Ten zestaw jest dupiany, kupiłem i leży nie używany, Hohe kup sobie HONITON jest nie do zatłuczenia, kręcę już 6 rok nic się nie zepsuło (zgubiłem jednego torxa :facepalm: :facepalm: )

http://allegro.pl/klucze-nasadowe-honiton-zestaw-94-walizka-hit-i5370607220.html

Opublikowano

Fajny zestaw, ale ja mam dobry zestaw kluczy. Brakuje mi tylko tych spline.

Opublikowano

Popatrz po necie może gdzies maja same gwiazdólki :wink:

Opublikowano

Panowie jak z tą pól osią demontował ktoś ?

Opublikowano

Dobra, kupiłem taki:

ZESTAW KOMPLET BITĂW BITY SPLINE HONITON 11 ELEM (4891872341) - Allegro.pl - WiÄcej niĹź aukcje.

Good for you :thumbup1: też sobie muszę to kupić :wink:

Opublikowano

A taki?

http://m.ebay.ie/itm/281273123226?nav=SEARCH

––––––––––––

Dobra, kupiłem taki:

http://allegro.pl/show_item.php?item=4891872341

juz kupiles wiec po ptakach ale ja ta jedna gwiazdke do foteli kupilem w castoramie. sama jedna koncowka nasadowa kosztowala jakie grosze.

Opublikowano

Ten zestaw jest dupiany, kupiłem i leży nie używany, Hohe kup sobie HONITON jest nie do zatłuczenia, kręcę już 6 rok nic się nie zepsuło (zgubiłem jednego torxa :facepalm: :facepalm: )

http://allegro.pl/klucze-nasadowe-honiton-zestaw-94-walizka-hit-i5370607220.html

Nuu ba Wiadomo Panie że Honiton Lepsiejszy :D

ale dla zwykłego majsterkowania ja mam Yato no ale da sie ukręcić :D

a ogólnie pokazywałem jeno co ma sobie lajsnąć :wink:

Opublikowano

Mam pytanko, ma ktos moze w zwyklej A4 B8 zawieszenie 1BR?

Opublikowano

Witajcie Panowie,

ostatnio zaktualizowałem ETKE i po wyborze mojego auta po VIN i typie handlowym pojawia mi się taka oto notka:

2zxwn00.jpg

Czy ktoś się z tym spotkał? Jakaś akcja serwisowa czy coś w tym stylu?

Dzięki za odzew.

Edytowane przez damianw

Opublikowano

mi tez to wyskakiwalo, pojechal do ASO na gwarancyjny przeglad i pytalem czy sa jakies akcje serwisowe. gosc sprawdzil i powiedzial ze nic nie ma.

Opublikowano

daj VIN to sprawdze u siebie :) nie moge odczytac z fotki

Dzięki Grzegorz :

WAUZZZ8K0AN030558

Opublikowano

A mi teraz zaczął wyświetlacz że zostało ok 18 tys km i 29 dni do inspekcji. Skasować czy się umówić do ASO?

Opublikowano

Generalnie przegląd mi się zbliża i zazwyczaj robię go w PL ale tym razem zabraknie mi km i muszę zrobić go tutaj lokalnie a dogadać się z serwisem jest okrutnie ciężko (nawet w Audi angielski to temat problematyczny). Dziś np przy zamawianiu części (jakieś pierdy typu LED tył do poswietlenia tablicy - wymieniłem lampy tylne na ledy i przyda się i podświetlenie tablicy zmienić, spinki do paneli drzwi) zajęło masę czasu mimo, że dałem gotowy wydruk z ETKI. A umówienie się na serwis odbyło się bez sprawdzenia kluczyka, tylko pytanie o km...

Generalnie jakiś brak zainteresowania klientem.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.