Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B8 TrOOOOp

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Da radę w MMI to ustawić w opcji car, i oba lusterka nie składają się w takim samym czasie

Wysłane z mojego HUAWEI GRA-L09 przy użyciu Tapatalka

A możesz mi dokładnie powiedzieć gdzie ?

O ot dobrze bo myślałem że coś nie źle chodzi u mnie ;)

  • Odpowiedzi 34,8 tys.
  • Wyświetleń 2,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Hmm, nie powiem Ci, bo nie pamiętam, ale opcja to chyba 'folding mirrors' i dajesz off, chyba w opcji locking

Wysłane z mojego HUAWEI GRA-L09 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Na konsoli zaraz obok schowka pasażera mam pionowe zadrapanie długie na jakieś 10cm, nie głębokie, lekko powierzchnia ruszona, jakby ktoś paznokciem skrobnął. Macie jakąś metodę na pozbycie się tego?

Delikatnie opalarką podgrzej, pomoże.

O, dzięki Panie. Spróbuję.

Panowie mam pytanko, czy idzie jakoś wyłączyć opcję składania lusterek z pilota ? I czy składają Wam się oby dwa usterka równo, w tym samym czasie ?

Moje składają się równocześnie ale te od kierowcy ma taki delikatny "klik", staje na ułamek sekundy a potem idzie dalej. Jakby zębatka była lekko ukruszona.

Opublikowano

Pany Lane Assist działa tylko z kierą czteroramienną ?

Opublikowano

Fabrycznie w B8 chyba tylko takie kierownice mają wibrator.

Opublikowano

Pany Lane Assist działa tylko z kierą czteroramienną ?

w polifcie - nie. w polifcie wibra jest w kolumnie kierownicy. nie w samej kierze jak wczesniej

Opublikowano

Panowie.Czy posiada ktoś uproszczony schemat do xenon ten z wtyczkami bardzo mi zależy na nim. Był ale znikł. Bardzo proszę o udostępnienie dzikuje.

Opublikowano

w polifcie - nie. w polifcie wibra jest w kolumnie kierownicy. nie w samej kierze jak wczesniej

Czyli śmiało mogę wymienić kierę na jedyną słuszną :) i nie będzie walił żadnych błędów ?

Opublikowano

Panowie.Czy posiada ktoś uproszczony schemat do xenon ten z wtyczkami bardzo mi zależy na nim. Był ale znikł. Bardzo proszę o udostępnienie dzikuje.

tego szukasz?

<a href=https://zapodaj.net/8a404b7b162a1.png.html>X.png</a>

Opublikowano

Rozumiem że ten adapter jest używany do montazu bixa ale z właściwym MCE? Pytam bo gdzies mi się obiło o uszy że są adaptery do bixa z dowolnym MCE. Poprawcie mnie jeśli sie mylę.

Opublikowano

Panowie.Czy posiada ktoś uproszczony schemat do xenon ten z wtyczkami bardzo mi zależy na nim. Był ale znikł. Bardzo proszę o udostępnienie dzikuje.

tego szukasz?

<a href=https://zapodaj.net/8a404b7b162a1.png.html>X.png</a>

Dokładnie :-)dzięki Ci wielkie.
Opublikowano

Rozumiem że ten adapter jest używany do montazu bixa ale z właściwym MCE? Pytam bo gdzies mi się obiło o uszy że są adaptery do bixa z dowolnym MCE. Poprawcie mnie jeśli sie mylę.

tak, to jest schemat do przejścia z kostki 10 na 14 pinową przy właściwym MCE, to o czym piszesz nie trzeba zmieniać kostek pozostaje 10-pinowa magicy przerabiają tylko lampę , przynajmniej ja z taką opcją się spotkałem :wink:

Edytowane przez Góral65

Opublikowano

panowie czy grill s4 lift podejdzie do zwykłego zderzaka liftowego??

Opublikowano

Gibons, pokaz co za fure kupiles :)

Opublikowano

panowie czy grill s4 lift podejdzie do zwykłego zderzaka liftowego??

tak

w polifcie - nie. w polifcie wibra jest w kolumnie kierownicy. nie w samej kierze jak wczesniej

Czyli śmiało mogę wymienić kierę na jedyną słuszną :) i nie będzie walił żadnych błędów ?

jak najbardziej. u mnie taki set dziala.

Opublikowano

dzięki wielkie za info

Opublikowano

Gibons, pokaz co za fure kupiles :)

"Poka poka poka..."

Opublikowano

Dopiero wczoraj ją przywlekłem nie mam jeszcze żadnych fotek. Najpierw muszę zarejestrować i opłacić potem będę focił :P dzisiaj byłem zapytać o OC AC i wstępnie mi wyliczyli 3300zł masakra

Opublikowano

To malusio, spróbuj zrobić wycenę dla Krakowa :/ po ostatnich odpałach z kradzieżami to będzie tylko gorzej

Opublikowano

witam Panowie,

mam prosbe, bo nie mam obecnie dostepu do etki/elsy - mozecie mi sprawdzic gdzie znajduja sie czujniki

Intake Air Temp. Sensor (G42)
Engine Coolant Temp Sensor on Radiator Outlet (G83)

dla 3.0 TDI CAPA/CCWA

bede wdzieczny - z gory dziekuje

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.