Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B8 TrOOOOp

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam :hi:

Panowie potrzebuje wskazówek jak wymienić galke z mieszkam zmiany biegów..to już nie to samo co w b7 :/ Niechce niczego uszkodzić,pomoże ktoś?

  • Odpowiedzi 34,8 tys.
  • Wyświetleń 2,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Witam :hi:

Panowie potrzebuje wskazówek jak wymienić galke z mieszkam zmiany biegów..to już nie to samo co w b7 :/ Niechce niczego uszkodzić,pomoże ktoś?

:hi:

Demontaz lewarka zmiany biegow

tunel4.png

– Wersja wyposażenia z automatyczną skrzynią biegów: przełączyć dźwignię przełączania zakresów w położenie S .

– Wyłączyć zapłon.

– Podważyć ostrożnie mieszek osłaniający dźwigni zmiany biegów / dźwigni przełączania małym wkrętakiem z boku strzałki i wywinąć w górę.

tunel5.png

– Sięgnąć ręką pod wkład konsoli środkowej strzałka A i wyjąć go ostrożnie w górę z konsoli środkowej strzałka B.

– Rozłączyć elektryczne złącza wtykowe i wyjąć ostrożnie wkład konsoli środkowej poprzez dźwignię przełączania zakresów / dźwignię zmiany biegów.

83266701.jpg

***** W przypadku zbyt gwałtownego pociągnięcia w górę wkładu konsoli środkowej może zostać uszkodzona blokada przy przycisku układu zezwolenia na wejście i uruchomienie , ponieważ przewód elektryczny prowadzący do przycisku jest nieco krótki. Wkład konsoli środkowej ostrożnie poluzować i pociągnąć w górę ***** .

53168422.jpg

21143074.jpg

36474761.jpg

Opublikowano

Odznaczyć moduł parktronica w gatewayu?

W jaki sposób?

Gateway - > Installation List

Opublikowano

Witam :hi:

Panowie potrzebuje wskazówek jak wymienić galke z mieszkam zmiany biegów..to już nie to samo co w b7 :/ Niechce niczego uszkodzić,pomoże ktoś?

:hi:

Demontaz lewarka zmiany biegow

tunel4.png

– Wersja wyposażenia z automatyczną skrzynią biegów: przełączyć dźwignię przełączania zakresów w położenie S .

– Wyłączyć zapłon.

– Podważyć ostrożnie mieszek osłaniający dźwigni zmiany biegów / dźwigni przełączania małym wkrętakiem z boku strzałki i wywinąć w górę.

tunel5.png

– Sięgnąć ręką pod wkład konsoli środkowej strzałka A i wyjąć go ostrożnie w górę z konsoli środkowej strzałka B.

– Rozłączyć elektryczne złącza wtykowe i wyjąć ostrożnie wkład konsoli środkowej poprzez dźwignię przełączania zakresów / dźwignię zmiany biegów.

83266701.jpg

***** W przypadku zbyt gwałtownego pociągnięcia w górę wkładu konsoli środkowej może zostać uszkodzona blokada przy przycisku układu zezwolenia na wejście i uruchomienie , ponieważ przewód elektryczny prowadzący do przycisku jest nieco krótki. Wkład konsoli środkowej ostrożnie poluzować i pociągnąć w górę ***** .

53168422.jpg

21143074.jpg

36474761.jpg

Czyli wystarczy pociągnąć tylko do góry za mieszkanie i wychodzi? Dobrze rozumiem?

Ok już mam podziękował :hi:

Edytowane przez Wolf1991

Opublikowano

Odznaczyć moduł parktronica w gatewayu?

W jaki sposób?

Gateway - > Installation List

Znalazłem, ale nie bangla. Wyłączenie w zielonym menu też nic nie daje.

Opublikowano

To fizyczne odpięcie modułu?

Opublikowano

Takie same

dzięki :)

Opublikowano

Nie ma ktos przypadkiem zarnika philips d3s niepotrzebnego 1szt

Opublikowano

Nie ma ktos przypadkiem zarnika philips d3s niepotrzebnego 1szt

"Ile za ile na kiedy" ??

Opublikowano

Panowie, jest jakaś różnica między silnikiem CAGA z 2008, a CAGA po 2010 poza napędem pompy oleju (tzn. dłuższy imbus)?

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano

Panowie, jest jakaś różnica między silnikiem CAGA z 2008, a CAGA po 2010 poza napędem pompy oleju (tzn. dłuższy imbus)?

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

W CAGA 2010 nie ma bagnetu do sprawdzenia poziomu oleju :-)

Wysłane z mojego GRACE przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

"Ile za ile na kiedy" ??

1szt ori philipsa potrzebuję działającą. Za zwyczaj ktoś jak wymienia to dwie od razu i jedna stara zostaje dobra potrzebuję taką właśnie :) jak coś to PW

Opublikowano

Witam :hi:

Mam prośbę do tych którzy mają klape bagaznika w Avancie podnoszona elektrycznie. Wydaje mi sie ze u mnie za nisko podnosi...

Mierzylem stojac w garażu na równym po środku klapy do naj niższej jej krawedzi i wyszło 159cm

Tak ma byc? Ile jest u was?

Opublikowano

U mnie tez tak jest. Da sie ja podniesc wyżej ale trzeba ja pchać do góry. Tez sie zastanawialem nad tym czy wszystko ok po tym jak kilka razy w nia uderzylem głową

Opublikowano

W B8 nie było możliwości zapisania ustawienia położenia klapy?

Chyba powinno być, bo ostatnio w Q5 się tym bawiłem.

Edytowane przez komoornik

Opublikowano

Na pewno w VCDS jest możliwość zakodowania górnego położenia.

Opublikowano

Hmm, u mnie to dziala tak, ze recznie do gory podnosze klape wyzej i naciskam przycisk zamknięcia az migna kierunki i mi się zapisuje położenie klapy na następny raz :D

Opublikowano

Pchnij klape na wysokość jaka ci odpowiada a następnie naciś przycisk zamykania na klapie i przytrzymsj chyba 3 albo 5 sekund , wtedy błysną kierunkowskazy i zostaje zapsmiętane ustawienie wysokości klapy

Opublikowano

Panowie prośba do tych co mają bixenon skrętny,o sprawszenie jaki u was siedzi sterownik 55 ??

robię poziomowanie kupiłem 8H0907357A nie chce mi przyjąć kodowania i nie wiem czy był wadliwy czy zły dobrałem :hi:

nikt nie pomoże? czy nikt nie ma skrętnych?

Opublikowano

Ja mam skretne ale lift jakbys cos potrzebiwal

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.