Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B8 TrOOOOp

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, pytanie mam czy jest ktoś na forum po za wrc kto ogarnia temat mmi w a4 b8 bliżej mazowieckiego ? Potrzebuje zrobić aktualizację navi i może softu w mojej a4 a do Rzeszowa mam spory kawałek :P z góry dzieki za info :)

  • Odpowiedzi 34,8 tys.
  • Wyświetleń 2,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Kupowal ktoś na wtyczkolandia.pl piny ? Cena miedzy ASO to przepaść ale pasuje to wszystko?

Opublikowano

Pasuje bez problemu.

Opublikowano
3 godziny temu, TOM3K napisał:

Kupowal ktoś na wtyczkolandia.pl piny ? Cena miedzy ASO to przepaść ale pasuje to wszystko?

Sprawdź też https://www.e-connectors.pl/ Kupuję od nich od dawna i wszystko jest 1:1 z ori.

Edytowane przez sowiq

Opublikowano
3 godziny temu, sowiq napisał:

Sprawdź też https://www.e-connectors.pl/ Kupuję od nich od dawna i wszystko jest 1:1 z ori.

 

Mają nawet większy asortyment  :hi:

Opublikowano

Pany bo pewnie się znacie, a na forum jest multum tematów i ciężko znaleźć coś konkretnego. 

Jaki Kabel do podstawowego kodowania a b8 2012rok możecie polecić ? 

Opublikowano
On 06/07/2017 at 9:07 PM, reikeb said:

Witam, pytanie mam czy jest ktoś na forum po za wrc kto ogarnia temat mmi w a4 b8 bliżej mazowieckiego ? Potrzebuje zrobić aktualizację navi i może softu w mojej a4 a do Rzeszowa mam spory kawałek :P z góry dzieki za info :)

Jak nikogo nie znajdziesz i sie nie boisz to sam mozesz sprobowac :)

Opublikowano

Panowie ktos z okolic Bydgoszczy moze polecic zaklad do polozenia powloki kwarcowej na nowe auto? Dzieki!

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

Opublikowano
4 godziny temu, wrclaguna napisał:

szukaj clona VCDS  :hi: pisz do Hamerka

Dzięki za info :)

3 godziny temu, MMiro napisał:

Jak nikogo nie znajdziesz i sie nie boisz to sam mozesz sprobowac :)

Mam nadzieje że kogoś znajdę bo ja jestem w tych tematach jak narazie zielony i pewnie coś spierdziele...

Opublikowano
4 godziny temu, MMiro napisał:

Jak nikogo nie znajdziesz i sie nie boisz to sam mozesz sprobowac :)

Sam robiłeś ?

Opublikowano
53 minutes ago, Gibons said:

Sam robiłeś ?

Tak, oczywiscie z pomoca forum itp.

Opublikowano

Grill z s5 pasuje do a4 b8 ?

Wysłane z mojego thor przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
1 godzinę temu, daniell-gda napisał:

Grill z s5 pasuje do a4 b8 ?

Wysłane z mojego thor przy użyciu Tapatalka
 

Nie od a5 jest większy 

 

Opublikowano

Wyglada idetycznie , dzieki

Wysłane z mojego thor przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
4 godziny temu, MMiro napisał:

Tak, oczywiscie z pomoca forum itp.

Napisz na PW skąd brałeś soft mapy itd. Bo też muszę zaktualizować

Opublikowano
Napisz na PW skąd brałeś soft mapy itd. Bo też muszę zaktualizować

Dasz rade, ja wczoraj wgralem. Najgorsze to pobieranie, rozpakowywanie no i wgrywanie. Troche to czasu zajmuje [emoji38]

Sent from my MI 5 using Tapatalk

Opublikowano

Skąd brałeś soft ? ja mam mega stare :) więc muszę po kolei wgrywać wszystko z tego co wiem

Opublikowano
Skąd brałeś soft ? ja mam mega stare [emoji4] więc muszę po kolei wgrywać wszystko z tego co wiem

Ja mam auto z 2013 i nigdy aktualizacji wczesniej nie bylo. Wgralem bezposrednio najnowsze oprogramowanie i najnowsze mapy. Linki z forum od sasiadow zza wschodniej granicy [emoji38]

Sent from my MI 5 using Tapatalk

Opublikowano
Dnia 6.07.2017 o 21:07, reikeb napisał:

Witam, pytanie mam czy jest ktoś na forum po za wrc kto ogarnia temat mmi w a4 b8 bliżej mazowieckiego ? Potrzebuje zrobić aktualizację navi i może softu w mojej a4 a do Rzeszowa mam spory kawałek :P z góry dzieki za info :)

 

530 530 903

Tu masz numer do gościa gdzieś z okolic Rawy czy Piotrkowa. Dużo jeździ i można gdzieś go zawsze złapać (Warszawa, Wyszków). Szybko, bezproblemowo i cenowo bardzo przystępnie.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.