Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B8 TrOOOOp

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Czyli jak z tymi dystansami. Jak kupie w dystomie 66.5 otwór kołnierza to może wystepować bicie?

  • Odpowiedzi 34,8 tys.
  • Wyświetleń 2,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Mówisz o dźwigienkach od czujników poziomowania?
Ciegienka od ksenonow lub dzwigienki od czujnikow. Co moze byc problemem przy regulowaniu recznym bo mam w moim polifcie z tym problem?
Opublikowano
Dnia 5.08.2017 o 09:02, piotrekb_tt napisał:


Dokładnie, jedno z dwóch..

no dobra - a wiesz co tym vcds'em trzeba ustawic zeby wylaczyc ten czujnik?

Opublikowano

Wejdź w liczniki i sprawdź w kodowaniach. Jak tam nie bedzie to w adaptacjach szukaj

Opublikowano
42 minuty temu, piotrekb_tt napisał:

Wejdź w liczniki i sprawdź w kodowaniach. Jak tam nie bedzie to w adaptacjach szukaj

jak pisalem wczesniej jest w kodowaniu licznika, niestety czy to wlacze czy wylacze to ostrzezenie sie pojawia

Opublikowano

Panowie, przy rozbieraniu hamulcow niechcacy nacialem troche ta harmonijke gumowa od tloczka, czy moze tedy wyciekac plyn? Niby pisza na internetach, ze jest tam jeszcze jedna uszczelka ktora ten plyn tam trzyma a harmonijka zapobiega po prostu syfieniu sie tloczka w srodku. Jaka jest prawda? Jezdzic, obserwowac czy moze zakonczyc jazde i wymienic?

Opublikowano
28 minut temu, Kooga napisał:

Panowie, przy rozbieraniu hamulcow niechcacy nacialem troche ta harmonijke gumowa od tloczka, czy moze tedy wyciekac plyn? Niby pisza na internetach, ze jest tam jeszcze jedna uszczelka ktora ten plyn tam trzyma a harmonijka zapobiega po prostu syfieniu sie tloczka w srodku. Jaka jest prawda? Jezdzic, obserwowac czy moze zakonczyc jazde i wymienic?

dokładnie tak jak piszesz jest to tylko osłona, teraz w lecie chwilkę można pojeździć ale najlepiej jak najszybciej wymienić, jak najdzie syfu to Ci tłoczek zablokuje

Opublikowano
Godzinę temu, Góral65 napisał:

dokładnie tak jak piszesz jest to tylko osłona, teraz w lecie chwilkę można pojeździć ale najlepiej jak najszybciej wymienić, jak najdzie syfu to Ci tłoczek zablokuje

Ok, dzieki za odpowiedz. Ogolnie jak wyglada wymiana tej uszczelki przy hamulcu eletrycznym? Jakas ciezka robota to jest?

Opublikowano
bratu w ccwa wyskoczyl blad -8472 Ograniczenie momentu obrotowego z powodu temperatury spalin,co moze byc powodem?
 
Podaj Pxxxx.. a nie jakies 8472 [emoji14]
Pewnie egt za duze.. w jakiej sytuacji to sie stalo?

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

Opublikowano

P102E,na trasie,jechal dosyc szybko,kilka wyprzedzan,zawsze tak jezdzi i nigdy nic sie nie dzialo,objawy byly takie,ze miedzy 3 a 4tys tracil moc i odzyskiwal

Opublikowano
8 godzin temu, Tomeks napisał:

P102E,na trasie,jechal dosyc szybko,kilka wyprzedzan,zawsze tak jezdzi i nigdy nic sie nie dzialo,objawy byly takie,ze miedzy 3 a 4tys tracil moc i odzyskiwal

Moim zdaniem przepływka coś świrowała, może nazbierała tylko syfy i samo wyczyszczenie odpowiednim środkiem wystarczy

Opublikowano

blad wykasowany,nie powraca,dzisiaj jedzie w trase,pocisnie i zobaczymy czy problem powroci 

Opublikowano
P102E,na trasie,jechal dosyc szybko,kilka wyprzedzan,zawsze tak jezdzi i nigdy nic sie nie dzialo,objawy byly takie,ze miedzy 3 a 4tys tracil moc i odzyskiwal
Dziwne.. moga byc klapy kolektora.. i sprawdzcie czujniki egt.. zlogujcie wszystkie 3 naraz kiedy to sie dzieje..

Wrzuc watek w technicznym bo cjekawy temat :)

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

Opublikowano

dzisiaj trasa,200km,katowal auto jak mogl i nic,wszystko git

Opublikowano

W moim A4 jest coś nie tak z Radiem FM. Generalnie stacje znajduje automatycznie i mam ich spis, ale jest ich bardzo mało. Pojawiają się zakłócenia nawet na takich stacjach jak RMF FM lub Radio Zet.  Jak obok mojego ustawimy Q5 znajomego to ma duuuużo więcej stacji i bez żadnych zakłóceń. Co może być przyczyną?

INFO: CB Radia nie mam.

Opublikowano

Masz przyciemniane szybki? Jak tak to mogli ci przerwać obwód i wzmacniacz antenowy nie działa prawidłowo. Ja mam tak u siebie nawet błąd wyskakuje.

Opublikowano

Nie mam przyciemnionych. Wzmacniacz antenowy jest w klapie?

Opublikowano

Nie masz błędu? Wzmacniacz jest w klapie jest po lewej stronie i po prawej po szybami.

Opublikowano

a pozostając w temacie - gdzie jest wzmacniacz fm po lewej stronie w sedanie?

Opublikowano

Muszę szczegółowo obejrzeć ścieżki na szybach oraz chciałbym dostać się do wzmacniacza. Macie może jakiegoś manuala jak to rozebrać?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.