Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B8 TrOOOOp

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Aha to w takim razie mnie nie pocieszyles [emoji6]
A zmierz na rownym ile masz cm od podloza przez srodek kola do najwyzszego punktu błotnika.
  • Odpowiedzi 34,8 tys.
  • Wyświetleń 2,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
22 godziny temu, dawidg2 napisał:

Jeśli wiesz jak, to sprawdź zapełnienie filtra przez kompa.

Będę kontrolować ale po 4 tyś km mógłby tak się zapchac dpf?

Opublikowano
Godzinę temu, ArkadiuS napisał:
4 godziny temu, Piotr Czarnojan napisał:
Aha to w takim razie mnie nie pocieszyles emoji6.png

A zmierz na rownym ile masz cm od podloza przez srodek kola do najwyzszego punktu błotnika.

Też tak myslalem Ale w pl będę dopiero za 4 tyg☹

Opublikowano

ja jeżdze na Eibach Sportline i na 225/45/r18 nie hacze, na 255/35/R19 też nie, a siedzi mocno nisko :D

Opublikowano
6 godzin temu, TOM3K napisał:

Będę kontrolować ale po 4 tyś km mógłby tak się zapchac dpf?

Diesel dymi. Więc różnie to może być. 

Opublikowano
Też tak myslalem Ale w pl będę dopiero za 4 tyg[emoji852]
To gdzie ty jestes? Nie maja tam miarki czy rownego terenu lol
Opublikowano

ArkadiuS, nie ma zapewne samochodu ze sobą, LOL

Opublikowano
5 godzin temu, ArkadiuS napisał:
18 godzin temu, Piotr Czarnojan napisał:
Też tak myslalem Ale w pl będę dopiero za 4 tygemoji852.png

To gdzie ty jestes? Nie maja tam miarki czy rownego terenu lol

Kolego niestety nie wszędzie mogę wziąść auto a nie pracuje w pl

Opublikowano
Kolego niestety nie wszędzie mogę wziąść auto a nie pracuje w pl
Rozumiem ze auto czeka na Cię w PL :)
Opublikowano

Ktoś w ostatnim czasie sćiągał ochronę w ASO ? jaki koszt ?

Opublikowano
21 minut temu, wrclaguna napisał:

co ASO to ceny rózne :hi:

 

Wiem dlatego pytam czy ktoś ostatnio ściągał i gdzie. Chce z webasto ściągnąć. Dzwoniłem do Krk 400zł i 850zł Katowice 450zł Gliwice 850zł Bielsko 450zł i myśle że coś im się pomyliło. Do tego mowili ze to od komponentu a ponoc bylo tak ze miales np kilka sterownikow i placiles raz?

Edytowane przez Gibons

Opublikowano

Dla ASO to czysty pieniadz i wiedza o co chodzi

Rzeszów 450 PLN WARSZAWA 800 PLN   ( chyba tylko jedna robi )

Opublikowano
50 minut temu, Gibons napisał:

Wiem dlatego pytam czy ktoś ostatnio ściągał i gdzie. Chce z webasto ściągnąć. Dzwoniłem do Krk 400zł i 850zł Katowice 450zł Gliwice 850zł Bielsko 450zł i myśle że coś im się pomyliło. Do tego mowili ze to od komponentu a ponoc bylo tak ze miales np kilka sterownikow i placiles raz?

850zl za sciagniecie ochrony :o

Opublikowano

To musieli się podnieść dość mocno. Pamietam kolega byl rok temu ze wzmacniacze banga 180zł placil w Katowicach a teraz 450zł

Opublikowano

w Wawie nie sciagała CP chyba w dwoch serwisach z uzywanych

Tylko nowe sterowniki zakupione u nich

Opublikowano
33 minuty temu, wrclaguna napisał:

w Wawie nie sciagała CP chyba w dwoch serwisach z uzywanych

Tylko nowe sterowniki zakupione u nich

No to jeszcze fajnie bo pewnie taki piec od webasto to z 5k w ASO bo sterownika pewnie samego nie kupisz.

Opublikowano

Panowie aktywowałem sobie wizualizacje pdc (mam tylko tył) a na obrazku "pokazały się" również przednie czujniki, których nie mam, a widziałem kiedyś u kogoś, że te szare "pola prowadzące" miał tylko z tyłu - tak mam mieć, czy jeszcze coś muszę zmienić ? 

nkUPrDJ.jpg

 

I drugie pytanko - jakie macie spalanie chwilowe na wolnych obrotach - 2.0 tdi ? Bo mi pokazuje 0.9 a to chyba coś za duźo ?! :eusathink:

Opublikowano

0.6 powinno spalać 

Opublikowano

No właśnie tak myślałem, że tak mniej więcej powinno być. A macie jakieś pomysły co moge zrobić/sprawdzić by uzyskać to 0,6 ?? :eusathink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.