Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B8 TrOOOOp

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
W dniu 6.10.2019 o 20:47, michu10 napisał:

Będe wdzięczny za pomiar :)

zmierzyłem teraz, pół baku, koło 255/35/r19 :D 

przód 64,8 cm

tył 65,5 cm

eibach sportline

  • Odpowiedzi 34,8 tys.
  • Wyświetleń 2,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
W dniu 8.10.2019 o 13:10, Hohe napisał:

W ASO około 150 złotych. Ja u siebie nie zakładałem wcale i jeszcze nic się nie zapaliło.

Ty masz diesla a kolega Pb

Opublikowano
1 minutę temu, Dev napisał:

Ty masz diesla a kolega Pb

Rozumiem, że masz na myśli temperaturę? Bo kształt podwozia ma chyba taki sam.

 

Opublikowano
6 godzin temu, Hohe napisał:

Rozumiem, że masz na myśli temperaturę? Bo kształt podwozia ma chyba taki sam.

 

Przez ekologię to i diesel ma teraz gorące spaliny... 

Opublikowano

Panowie, jak to wg Was swieci? Mam wrażenie, że słabo to wygląda...

 

20191010_183322.jpg

20191010_183328.jpg

Opublikowano
W dniu 6.10.2019 o 14:57, Arket napisał:

Jakby się ktoś zastanawiał czy ładować bileda to wrzucam parę zdjęć, do tego czarny środeczek lamp :naughty: Lampy zmodzone przez KoJ@K odwaliłeś mega robote :thumbup:

 

20191005_231401.jpg

20191005_231407.jpg

20191005_224056.jpg

20191005_145841.jpg

 

 

Świeci zacnie ! muszę u siebie pomyśleć 

Opublikowano
25 minut temu, EndriuGiz napisał:

 

 

Świeci zacnie ! muszę u siebie pomyśleć 

Nie myśl, zrób.

Opublikowano

Witam :hi:

Panowie podrzucił by ktoś nr ładowarki indukcyjne z B9 bo coś mi się nie zgadza..

Opublikowano
6 minut temu, Wolf1991 napisał:

Witam :hi:

Panowie podrzucił by ktoś nr ładowarki indukcyjne z B9 bo coś mi się nie zgadza..

8W0035502C

Opublikowano
Godzinę temu, MaciekPL napisał:

8W0035502C

Antena-laczaca-telefonu-Audi-A4-A5-8W-8W
ALLEGRO.PL

Kup teraz na Allegro.pl za 200 zł - Antena łącząca telefonu Audi A4...

To będzie pasować? Jak bardziej boję się tego zamieszania z wtyczkami..

 

Opublikowano
16 minut temu, Wolf1991 napisał:
Antena-laczaca-telefonu-Audi-A4-A5-8W-8W
ALLEGRO.PL

Kup teraz na Allegro.pl za 200 zł - Antena łącząca telefonu Audi A4...

To będzie pasować? Jak bardziej boję się tego zamieszania z wtyczkami..

 

Ladowarka-indukcyjna-Audi-A4-RS4-A5-RS5
ALLEGRO.PL

Kup teraz na Allegro.pl za 200 zł - Ładowarka indukcyjna Audi A4 RS4 A5...

Tutaj masz komplet z wtyczką która potrzebujesz ,  ogólnie to sprawa jest mega prosta. Ze starego wzmacniacza sygnału przekladasz 4 kabelki do nowej i tyle. Mam gdzieś fotki czy nawet w dziale zrób to sam czy jak mu tam jest, Mariusz opisał wszystko.

Edytowane przez MaciekPL

Opublikowano
13 godzin temu, Osiollekk napisał:

Przez ekologię to i diesel ma teraz gorące spaliny... 

no nie wiem, u mnie temperatura spalin w trakcie dopalania DPF nie przekracza 550-600st, w czasie normalnej jazdy 250-350. W benzynie obstawiam, że będzie ze 2 razy wyższa.

Opublikowano
15 godzin temu, luk330 napisał:

no nie wiem, u mnie temperatura spalin w trakcie dopalania DPF nie przekracza 550-600st, w czasie normalnej jazdy 250-350. W benzynie obstawiam, że będzie ze 2 razy wyższa.

Wcześniej mialem b7 diesla, BRD, i przy dopalaniu, z tego co pamiętam 800 z hakiem, normalnie egt chyba pod 800 po chipie, teraz benzyna po chipie i zaraz za turbo okolice 1000 stopni. Ale przy normalnej jeździe końcowy tłumik to ledwo ciepły. Nie wiem niestety jak przy bucie w podloge :/ 

Opublikowano
29 minut temu, Osiollekk napisał:

Wcześniej mialem b7 diesla, BRD, i przy dopalaniu, z tego co pamiętam 800 z hakiem, normalnie egt chyba pod 800 po chipie, teraz benzyna po chipie i zaraz za turbo okolice 1000 stopni. Ale przy normalnej jeździe końcowy tłumik to ledwo ciepły. Nie wiem niestety jak przy bucie w podloge :/ 

Dokładniej to w b7 układ nie pozwalał aby przy wypalaniu temp była większa jak 850... ja po programie miałem max 810 przy bucie... także gorąco było 

Opublikowano

Panowie kupiłem sobie do a4 fotele z s4, obecnie mam s line z pompowaniem boczków ale bez grzania, trzeba podpiąć elektryke i grzanie jest ktoś godny polecenia na śląsku który ogarnie temat?

Edytowane przez KrzychuR1

Opublikowano

Polecicie kogoś kto mi wytnie flansze w nierdzewce? Albo jakąś gotowa z neta? Chodzi mi o tą Od wydechu, za katem

Opublikowano

Panowie jest jakiś bagnet przewidziany do 2.0tdi cglc 177km ? Może jakiś serwisowy itd ? 

Opublikowano

Bagnet servisowy oleju audi A4 A5 A6 TDI    nr.T40178   cena około 40 zł 

Opublikowano

Wczoraj kupiłem na Coparcie B8 3.2i 2009r 131000mil przelotu

Uszkodzony przedni lewy  blotnik zderzak i lampa za całe 475$$$ :decayed:

Opublikowano

To widzę że Tomek masz nową fuhe handlarz :)

Jak myślisz,  ile kasy pójdzie na naprawę silnika?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.