Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B8 TrOOOOp

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

W b8 2.0 do wymiany rozrządu trzeba zrzucać przód?

  • Odpowiedzi 34,8 tys.
  • Wyświetleń 2,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Można zrzucić, ale Wystarczy odchylić.

Opublikowano
11 godzin temu, MaciekPL napisał:

Jeśli ktoś szuka to przed świętami będę miał 2x komplet dekorow piano. (Drzwi ,deska i tunel) nakładki na pedały razem z podstopnica ori używki , 2x nowe koło zapasowe , gałka zmiany biegów audi exclusive nowa z biała nicią. 

Maciek, Ty mi do C7 piano załatw w ludzkiej cenie :decayed:

Opublikowano
4 minuty temu, Pucek napisał:

Maciek, Ty mi do C7 piano załatw w ludzkiej cenie :decayed:

Szczerze ? Jakbym miał do siebie zakładać oddalbym do lakiernika żeby ogarnął. Nie sa wart tych cen, nie rusz nie dotykaj. 

Szukaj beuafortow W C7 robią mega robotę.

received_546098326142175.jpeg

20191113_093459.jpg

Opublikowano

U mnie piano wygrywa, bez dwóch zdań:decayed: tym bardziej że mam założone listewki wokół licznika + winda z RS6 jak tutaj na zdjęciu :)

Opublikowano
W dniu 4.12.2019 o 14:28, davis693 napisał:

 

Czy mając samochód z systemem start/stop przy włączonym silniku da się z niego na chwilę wysiąść tak aby silnika nie zgasł ?

Edytowane przez Caporeira

Opublikowano
8 minut temu, Caporeira napisał:

Czy mając samochód z systemem start/stop przy włączonym silniku da się z niego na chwilę wysiąść tak aby silnika nie zgasł ?

Da się, trzeba wykodować wyłączanie silnika po otwarciu drzwi.

Opublikowano

@l2k2

Próbuje według tej instrukcji:

ale wyrzuca mi że kod jest nieprawidłowy:

twitter-card-glyph_m1%402x.png
WWW.DROPBOX.COM

Dropbox is a free service that lets you bring your photos, docs, and videos...

 

Opublikowano

@Caporeira Spróbuj zmienić tylko w module 46 -> bajt 15 na 00

Opublikowano

Panowie zaślepiał ktoś wycieraczke z tyłu w B8 przedlift ? Bo po wyjęciu wycieraczki nie działa klamka otwierania bagażnika, a jak wepne wtyczke do silniczka to klamka zaczyna banglać. Ktoś wie które kabelki by tam trzeba zmostkować ?

Opublikowano

Ja wyrzuciłem i nic takiego nie zauważyłem. A wykodowałeś wycieraczkę?

Opublikowano

No nie, myślałem że to okaleczanie skończyło się na b6 a tu widzę że jednak ta choroba ewoluuje..

Opublikowano

Będziesz musiał z tym żyć. Tylko nie podchodź za blisko i nie przyglądaj się, bo możesz się zarazić. ?

Opublikowano

Mam odruch wymiotny na samą mysl. Mam nadzieje, że  prawo szybko i konsekwentnie zabroni takich operacji.

Opublikowano

Także ten, odpuść sobie KoJ@K sprawę bo nam się kolega Wampir zerzyga. Szkoda chłopa.

Opublikowano

Już za późno :D

Opublikowano

Odkąd jeżdżę sedanem ciągle brakuje mi wycieraczki tylnej szyby A tutaj chcą ściągać  z kombi :facepalm: 

Opublikowano

Ludzie też się okaleczają i jakoś żyją z tym. :cool1: a co to B8 jakieś inne od B6 ? 

@Dev w sedanie Ci brakuje tylnej wycieraczki ? Serio ?? :doh: to co ile myjesz auto? Czy tylko opłukujesz ? 

Opublikowano
2 godziny temu, KoJ@K napisał:

 

@Dev w sedanie Ci brakuje tylnej wycieraczki ? Serio ?? :doh: to co ile myjesz auto? Czy tylko opłukujesz ? 

Wystarczy że auto stoi na deszczu

Opublikowano

Mi może nie brakuje mocno tylnej wycieraczki w sedanie, aczkolwiek podczas cofania właśnie w deszczu by się przydała.

A skąd trend na demontaż wycieraczki, to nie wiem. A jeszcze bardziej się dziwie, że może to się podobać, no ale o gustach nie gada się :-D

Edytowane przez grzes283

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.