Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B8 TrOOOOp

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
6 minut temu, Caporeira napisał:

Czy macie jakiś patent na odstraszenie kota sąsiada.

W nocy chodzi po samochodzie ciągle odbijają łapy z błota.

wiatrówka, raz wystarczy

  • Odpowiedzi 34,8 tys.
  • Wyświetleń 2,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
1 minutę temu, Dev napisał:

wiatrówka, raz wystarczy

To nie Polska gdzie się takie rzeczy robi.

Opublikowano

możesz mu jeszcze wytłumaczyc że zle robi

Opublikowano

Użyj funkcji panic na pilocie :)

Opublikowano

A właśnie, można jakoś dołożyć ten pilot z paniciem ? 

Opublikowano
13 godzin temu, KoJ@K napisał:

A właśnie, można jakoś dołożyć ten pilot z paniciem ? 

Nie

Opublikowano

Czy może ktoś ma kodowanie tylnych lamp do Q5 polift i podzieliłby się info, lampy działają prawidłowo tylko nie wiem jak wyłączyć dodatkowe lampy w zderzaku które razem z kierunkami i ze stopem cały czas świecą a powinny się włączać gdy jest otwarta klapa a gasnąć przy zamkniętej klapie. Nie wiem który kanał za to odpowiada.:hi:

Opublikowano
1 godzinę temu, Góral65 napisał:

Czy może ktoś ma kodowanie tylnych lamp do Q5 polift i podzieliłby się info, lampy działają prawidłowo tylko nie wiem jak wyłączyć dodatkowe lampy w zderzaku które razem z kierunkami i ze stopem cały czas świecą a powinny się włączać gdy jest otwarta klapa a gasnąć przy zamkniętej klapie. Nie wiem który kanał za to odpowiada.:hi:

09 Moduł komfortu

W Vcdsie sa podpowiedzi

Opublikowano

W MK to jest moduł 46 i nie ma żadnych podpowiedzi, chodzi mi o tylne lampy.

Opublikowano

09 centralna elektryka

Poyebalo mi sie

Opublikowano

Panowie czy możecie polecić jakieś źródło w temacie downpipe do 2,0 TFSI ?

żeby pasowało p&p i raczej wysyłka bo w moim regionie to raczej ciężko (kuj-pom)

Opublikowano
5 godzin temu, michu10 napisał:

Panowie czy możecie polecić jakieś źródło w temacie downpipe do 2,0 TFSI ?

żeby pasowało p&p i raczej wysyłka bo w moim regionie to raczej ciężko (kuj-pom)

Jeżeli szukasz do wersji USA czyli CPMB, to z tego co kojarze, to te gotowe od turboworks albo kolegi z forum (chyba Toman) niestety nie będą pasować. U nas jest delikatnie inaczej niż w EU...

Opublikowano

Jak zdjąć te cholerne listwy nad szybami? 
B5A5D523-52F8-46BA-B4F8-8E79E28C76DB.jpeg

Opublikowano
W dniu 23.06.2020 o 19:41, AndyN napisał:

Rozumiem ten argument. Do mnie przemówiło, że światła awaryjne powinny być używane jedynie w sytuacji zaistnienia zagrożenia na drodze (używanie w innym celu to taki polski folklor) i może wywołać panikę u kierowcy (raczej zagranicznego) jadącego za mną.

Pozdrawiam :)

Jest na to sposób, jak nie chcesz aby kierunek mrugal 3 razy wystarczy do końca go włączyć i szybko wył i powinien Ci aby raz zaświecić. 3 x świeci jak aby go delikatnie dotkniesz, tzw funkcja dla leniwych, co bardzo się przydaje. 

Opublikowano
18 godzin temu, Osiollekk napisał:

Jeżeli szukasz do wersji USA czyli CPMB, to z tego co kojarze, to te gotowe od turboworks albo kolegi z forum (chyba Toman) niestety nie będą pasować. U nas jest delikatnie inaczej niż w EU...

Czyli rozumiem, że tylko robione na zamówienie ? Zakładałeś u siebie DP ? 

Opublikowano
1 godzinę temu, michu10 napisał:

Czyli rozumiem, że tylko robione na zamówienie ? Zakładałeś u siebie DP ? 

Tak, u tunera był wyjęty kat i na zrobionym na nim szablonie uspawany DP

Opublikowano

Cześć. Leci mi woda do środka od tylnej prawej lampy przez odpowietrznik. Miał ktoś tak samo i wie jak pozbyć się problemu?

IMG_20200701_184011.jpg

IMG_20200701_184004.jpg

IMG_20200701_184028.jpg

Opublikowano

Panowie, miałem dzisiaj auto na podnośniku i obejrzałem sobie pod spodem. Powiedźcie, czy rdza która jest na elementach podwozia, to jest temat do roboty? Czy olać to?

Opublikowano
16 minut temu, Hohe napisał:

Czy olać to?

Zdecydowanie

Opublikowano

Jak w silniku 3.0 TDI CCWA sprawdzić VCDS zawór EGR. Proszę bardziej o szczegóły to że w Basic settings to się domyślam ale jak.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.