Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B8 TrOOOOp


alvaro

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, corradoowner napisał:

Widziałem 20x10 et35 w b8, które wystają bardziej niż 9j et26 więc powinno się zmieścić. Nie mówimy tu oczywiście o zawieszeniu 1bv tylko sporo niżej 

W dziale b8 jest w sumie obniżona b8 na feldze 19 z rs4, taka beżowa, to podpytaj, bo przy seeyjnym zawieszeniu tego nie widze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 34.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • wrclaguna

    2274

  • Hohe

    1818

  • Gibons

    1520

  • mumen

    995

Top użytkownicy w tym temacie

33 minuty temu, Kooga napisał:

Znaczy sie otwierania klapy? :)
Mi sie nie zepsul jak to pomoze :D

Pomogło. ?

Mam na myśli przycisk zamykania, ten w klapie. Przestał sobie dzisiaj działać. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, marcin_o23 napisał:

W dziale b8 jest w sumie obniżona b8 na feldze 19 z rs4, taka beżowa, to podpytaj, bo przy seeyjnym zawieszeniu tego nie widze

Jakaś podpowiedź jak ją znaleźć?. Mam teraz 1bv obniżone dodatkowo o 25mm, do tego felgi 8,5 et29 i felga delikatnie chowa się w nadkole. Wg kalkulatora 9j et26 wystaje 9mm bardziej. Przy obnizeniu o dodatkowe 3cm moja felga z dystansem 10mm chowa się w nadkola czyli rotor z rsa wejdzie bez problemu. Gdyby jednak pojawił się problem to zmienię et w tych rotorach. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

58 minut temu, ArkadiuS napisał:

Pany, dziala Wam taptalk z naszym forum? 

Nie działa. Jakiś problem jest. Od jakiegoś czasu ludzie dosyć często pisali i narzekali na Tapatalk. A teraz jest problem z logowaniem. Muszę poczytać o co chodzi bo widziałem, że kilka for odinstalowało Tapatalk. Podobno jakieś problemy z bezpieczeństwem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, corradoowner napisał:

Jakaś podpowiedź jak ją znaleźć?. Mam teraz 1bv obniżone dodatkowo o 25mm, do tego felgi 8,5 et29 i felga delikatnie chowa się w nadkole. Wg kalkulatora 9j et26 wystaje 9mm bardziej. Przy obnizeniu o dodatkowe 3cm moja felga z dystansem 10mm chowa się w nadkola czyli rotor z rsa wejdzie bez problemu. Gdyby jednak pojawił się problem to zmienię et w tych rotorach. 

https://a4-klub.pl/topic/418098-a4-b8-30-tdi-ccwa-quattro-313ps-620-nm-20-dakar-beige/

moim zdaniem za słabe obniżenie żeby tą felgę upchać ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Hohe napisał:

Pomogło. ?

Mam na myśli przycisk zamykania, ten w klapie. Przestał sobie dzisiaj działać. 

Ahhh, zapomnialem o tym :D Ogolnie u mnie dziala, ale tak jakos srednio, czesto trzeba 2 razy nacisnac zeby zalapal

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Kooga napisał:

Ahhh, zapomnialem o tym :D Ogolnie u mnie dziala, ale tak jakos srednio, czesto trzeba 2 razy nacisnac zeby zalapal

Już zrobiłem, kabelek się przerwał na zawiasie. Klapę dorezałem, więc nie był on oryginalnie w wiązce, łatwo było znaleźć. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, mariusz36 napisał:

Ja przymierzałem , idealnie nie pasują , ale drobna kosmetyka i da radę . Co do kształtu to trochę się różnią . 

A mozesz kolego zdradzic jaka kosmetyka? Tylko do upilowania mocowania w srodku czy szlifowanie listew całych?? Bo nie wiem czy sie opłaci kupowac bo mam takie z b9 w dobrej cenie w kolor do wziecia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

próg w b9 masz płaski, w b8 bardziej zaokrąglony, więc trzeba listwy od środka trochę podszlifować na końcach, ja po przymiarce nie zdecydowałem się na dopasowywanie, wolałem zakupić w aso nowe do b8, po drugie kwestia wizualna po przymiarce, jakoś mnie nie porwały

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Kris0112 napisał:

A mozesz kolego zdradzic jaka kosmetyka? Tylko do upilowania mocowania w srodku czy szlifowanie listew całych?? Bo nie wiem czy sie opłaci kupowac bo mam takie z b9 w dobrej cenie w kolor do wziecia

B9 ma próg prosty , a w naszych b8 na końcach jest lekko wypchany . Moim zdaniem trzeba by trochę końcówki od spodu podszlifować żeby to fajnie siadło , ale to naprawdę nie wiele . Ja ostatecznie odpuściłem pomimo że z b9 by mnie nic nie kosztowały . B9 ma trochę inny kształt .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki chlopaki. Poczekam az trafi sie cos z b8 w rozsadnych pieniadzach w kolor.

 

A jeszcze tak czysto teoretycznie myslal ktos nad listwami z alloroad zeby je wymalowac w kolor razem z tym chromem i dokleic? Czy tez nie pasuje do progu bo za tylnymi drzwiami konczylo by sie na tym lekkim załamaniu..... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy, prośba o pomoc. Znajomy w A4 B8 wymieniał akumulator i po wymianie znikł zegarek z wyświetlacza MMI i jego żona stwierdziła, że takim autem się nie da jeździć ?, miał ktoś może taki przypadek!?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, Hugo napisał:

Nie działa. Jakiś problem jest. Od jakiegoś czasu ludzie dosyć często pisali i narzekali na Tapatalk. A teraz jest problem z logowaniem. Muszę poczytać o co chodzi bo widziałem, że kilka for odinstalowało Tapatalk. Podobno jakieś problemy z bezpieczeństwem.

Dzieki, teraz wszystko jasne. 

A jest jakis inny podobny program ktory obsługuje Nasze forum? 

Edytowane przez ArkadiuS
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, bigjasiu napisał:

Koledzy, prośba o pomoc. Znajomy w A4 B8 wymieniał akumulator i po wymianie znikł zegarek z wyświetlacza MMI i jego żona stwierdziła, że takim autem się nie da jeździć ?, miał ktoś może taki przypadek!?

Pora zmienic żonę ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamierzam kupić bagaznik dachowy na relingi do audi w kombi, polecacie jakieś w dobrej cenie? Lub ktos coś ma? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i felunek 20 cali zakupiony. Miały być vosseny, ale (kpl z oponami zabił mi budżet...), później znalazłem w dobrej cenie felgi od golfa II (jak pisał, kolega wcześniej, czyli BBS CHR, ale nie udało się też zrealizować zakupu) i suma sumarów weszło koło od a6 wzór competition z oponą 245/40 R20.

Wg mnie strzał w dziesiątkę do allroad, mimo że na fabrycznym zawieszeniu siedzi.

IMG_20180513_111644.jpg

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie chcę wymienić wykładzinę podłogową, może macie jakąś instrukcje (schemat z ETKI itp.) jak to zrobić?  Nie chciałbym nic połamać.

Ktoś poleci jakieś klucze plastikowe (wyjmaki) do demontażu wspomnianej wykładziny podłogowej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, czy ktos fizycznie porownywal intercoolery z 3.0BiTdi, tj. ten z A6 C7 o numerze 4g0145805j z tym z Q5 o numerze 8R0145805A? Czy jest jakas roznica w gabarytach, odejsciach pod węże, czy moze to sa dwa identyczne IC? Bede kupowal i chciałbym wybrać na tyle dobrze zeby uniknac niepotrzebnych problemow. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...