Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B8 TrOOOOp


alvaro

Rekomendowane odpowiedzi

52 minuty temu, l.e.s.t.e.r napisał:

na ile % jesteś pewny tych 13mm?

wieczorem jestem umówiony na wyważanie kół to zmierzę dokładnie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 34.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • wrclaguna

    2274

  • Hohe

    1818

  • Gibons

    1520

  • mumen

    995

Top użytkownicy w tym temacie

16 minut temu, l2k2 napisał:

Jeśli masz oryginalne pióra wycieraczek 8K1998002A to do nich jest zestaw samych gumek: 1K0955429B

Mam oryginalne ale mają takie numery:

8K2955425A i 8K2955426A i te gumki niestety nie pasują. Nie mają tego spojlerka. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, Góral65 napisał:

wieczorem jestem umówiony na wyważanie kół to zmierzę dokładnie:)

To czekam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą to jak będziesz brał dystanse to niech Ci wytoczy o jak najmniejszym luzie, bo u mnie były przez to na przodzie wibracje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, olinek2 napisał:

Swoją drogą to jak będziesz brał dystanse to niech Ci wytoczy o jak najmniejszym luzie, bo u mnie były przez to na przodzie wibracje.

na razie jak im podałem długość 13mm to napisali że najmniejszy dystans 15mm.

Coś to chyba nie tak bo teraz mam dystans 13mm, zobaczymy jak kolega Góral65 zmierzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zależy jak skonstruujesz dystans, bo można dać 6mm fazy i masz jakieś 2-3mm ekstra wtedy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, olinek2 napisał:

Zależy jak skonstruujesz dystans, bo można dać 6mm fazy i masz jakieś 2-3mm ekstra wtedy :)

ja się tam nie znam ale coś czuję że nic z 10mm dystansu z kołnierzem nie będzie. Dystom.pl nie ma takiego w ofercie więc pewnie coś jest na rzeczy.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No 15mm z konwersją średnicy piast też nikt nie ma, ale bez problemu zrobiłem sobie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, olinek2 napisał:

No 15mm z konwersją średnicy piast też nikt nie ma, ale bez problemu zrobiłem sobie :)

hehe spoko jak nie znajdę to przyjdę co Ciebie żebyś mi wystrugał ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie wystrugam, ale można kumpla się zapytać, bo program jest do maszyny napisany, tylko parametry zmienić i będzie. Tylko kwestia tego, czy biznes się opłaci, bo powiem szczerze że ceny za dystans są tak śmiesznie niskie, że z materiałem zabawa się średnio opłaca, jak doliczyć koszty obsługi maszyny CNC (prąd, oleje etc.) ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też się nie znam, moim zdaniem przy 10mm nie ma szans zrobić kołnierza. No chyba, że na większą średnicę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Hohe napisał:

Ja też się nie znam, moim zdaniem przy 10mm nie ma szans zrobić kołnierza. No chyba, że na większą średnicę. 

http://allegro.pl/show_item.php?item=6340857297

 

szansa jest tylko wymiar jest potrzeby odpowiedni, zobaczymy jak Góral65 zmierzy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest szansa, bo masz w feldze, jeśli jest oryginalna faza koło 6.5mm, przez co można wejść wgłąb materiału bardziej, jednak 10mm wychodzi na styk, co może powodować problemy potem z centrowaniem, bo się coś wygnie. Zawsze jeszcze można z piasty zeszlifować koło 1-1,5mm,, ale to już dla maniaków ;) bo zgrubienie centrujące jest niżej niż koniec piasty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwaga maksymalna wysokość pierścienia centrującego piasty 9mm

Tak napisali na tej aukcji. Ja mam 12mm z przodu, bez pierścienia i ten z piasty wystaje jeszcze pare mm. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze olek pisał przód ma 13 a dokadnie 13,5mm tył u mnie przy FWD a taki masz to z zaślepką czy jak się to prawidłowo nazywa 15mm:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no a piszą w aukcji 

Zastosowanie:
Audi A4 B8 2007->,  A5, A7, A8 2010->, Q5,

Mercedes wszystkie modele (bez G klasy i Sprintera)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie wiem. A po co Ci ten pierścień tam, skoro ten z piasty wystaje wystarczająco? No chyba, że nie wystarczająco?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ten pierścień podobno daje to że nie biją koła, czytałem że, jak dystanse to tylko z pierścieniem centrującym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam bez i też nie bije. A tak na chłopski rozum, to nie widzę możliwości zrobienia z pierścieniem, jeśli dystans jest cieńszy niż centrujący dynks w piaście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tym co piszą w aukcjach bym się nie sugerował, maja gotowe opisy i tylko przyklejają a jak Ci coś nie spasuje to napiszą ze twoja wina trzeba było pytać


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...