Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B8 TrOOOOp


alvaro

Rekomendowane odpowiedzi

Czy grzanie fotela pasażera wyłącza się samo jak nikt nie siedzi, czy trzeba skręcać za każdym razem jak nikt nie siedzi. Zawsze ktoś mi to włączy i tak zostaje potem się zastanawiam czy to grzeje czy nie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 34.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • wrclaguna

    2274

  • Hohe

    1818

  • Gibons

    1520

  • mumen

    995

Top użytkownicy w tym temacie

Czy grzanie fotela pasażera wyłącza się samo jak nikt nie siedzi, czy trzeba skręcać za każdym razem jak nikt nie siedzi. Zawsze ktoś mi to włączy i tak zostaje potem się zastanawiam czy to grzeje czy nie ?

Masz przeciez czujnik zajecia fotela :wink:

Panowie nie wiem czy zabłysnę ale tego chyba jeszcze nie ma u nas w b8 :) mod przydatny na ciepłe dni kiedy chcę się pić coś chłodnego i wydaje sie być niedrogi :)

AudiEnthusiasts Glove Box Cooler

tylko które nr części są odpowiednie dla naszych bo podane są dla anglika i reszta europy o ile się nie mylę (RHD LHD)

Robiłem to w lecie :wink:

(LHD) 8K1 820 356 B (EUROPA)

(RHD) 8K2 820 356 B (ANGOL)

Grzes co to za nr-y ? Jakaś obudowa za 499zl?

Sa tez takie wersje bez tego wpiecia w nagrzewnicy :wink: i to tyle kosztuje w ASO :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wiesz może Grzegorz, czy da się założyć rolety w tylne drzwi bez zmiany boczków?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8R1 816 311-Wąż

3B0 816 355-zawór

na tych numerach zamontowanie chłodzenia schowka kształtuje sie w granicach 16 euro...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wiesz może Grzegorz, czy da się założyć rolety w tylne drzwi bez zmiany boczków?

Mam takie roletki u siebie :wink: Nie wiem czy w zestawie bo mozna kupic roletke jako osobny element jest tez zaslepka (prowadnica) oraz srubki itd.

Dodatkowo plastikowa ramka co jest w drzwiach musi być pod mocowanie tejże roletki .

Jak będę robił przekładke to obluuukam to wszystko :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam cenę 60zł z FVAT w Krakowie :)

Gdzie??? :slina:

W ASO, normalna ich cena to 150PLN.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wiesz może Grzegorz, czy da się założyć rolety w tylne drzwi bez zmiany boczków?

Mam takie roletki u siebie :wink: Nie wiem czy w zestawie bo mozna kupic roletke jako osobny element jest tez zaslepka (prowadnica) oraz srubki itd.

Dodatkowo plastikowa ramka co jest w drzwiach musi być pod mocowanie tejże roletki .

Jak będę robił przekładke to obluuukam to wszystko :wink:

W plastikowej ramce drzwi jest nawet zaznaczone od wewnętrznej strony w którym miejscu wyciąć, żeby zamocować uchwyty (tylko uwaga!!!.. jak ktoś będzie to robił to najpierw sprawdzić przed wycięciem, u mnie było przesunięcie względem prawidłowego miejsca o 1,5 cm:kwasny:) oczywiście wyciąłem z jednej strony bez sprawdzenia i musiałem później robić wklejkę:wink:ale wyszło dobrze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja niedawno odebrałem mocowania 8K9861789A, 8K9861790A oraz srubki :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witka:hi: Pany mam 2 pytania odnośnie B8.(kumpel zakupił a na forum nie łaska wejsc:kwasny:)

Ma problem ze spryskiwaczami szyb. Często mu się jakby zapychają czy jakby zamarzały ale płyn lał do -30 a potem koncentrat - 80 i niby puszczało ale zaraz znowu to samo:kwasny: Czy tam jakieś wąskie gardło jest czy zagina się gdzieś przewód może?

I jeszcze jedno... Otóż chodzi mu "cięzko" wspomaganie. Można coś z tym zrobić i czy tam jest elektryczne w ogóle czy hydrauliczne?

Auto to sedan 2.0TDI CAGC z 2009r

Byłbym wdzięczny za jakieś wskazówki:good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tym wspomaganiem to pewnie nie ma servotronica, dlatego chodzi ciężko..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wiesz może Grzegorz, czy da się założyć rolety w tylne drzwi bez zmiany boczków?

Mam takie roletki u siebie :wink: Nie wiem czy w zestawie bo mozna kupic roletke jako osobny element jest tez zaslepka (prowadnica) oraz srubki itd.

Dodatkowo plastikowa ramka co jest w drzwiach musi być pod mocowanie tejże roletki .

Jak będę robił przekładke to obluuukam to wszystko :wink:

W plastikowej ramce drzwi jest nawet zaznaczone od wewnętrznej strony w którym miejscu wyciąć, żeby zamocować uchwyty (tylko uwaga!!!.. jak ktoś będzie to robił to najpierw sprawdzić przed wycięciem, u mnie było przesunięcie względem prawidłowego miejsca o 1,5 cm:kwasny:) oczywiście wyciąłem z jednej strony bez sprawdzenia i musiałem później robić wklejkę:wink:ale wyszło dobrze

Trudny mod? Części miałeś nowe? Warto?:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...gnijące przednie błotniki przy nadkolach ...

To w a4 są stalowe ze gniją? U mnie są alu ...:eusathink:

w 2008 stalowe

był poruszany temat w tym wątku

Jesteś pewien, że masz alu?

Podobno od 2009 problem nie występuje.

Masz możliwość umieszczenia zdjęcia górnego i tylnego rantu przednich błotników - wydaje mi się, że od 2009 jest inaczej wyprofilowany.

czy alu to nie wiem ale napewno nie stal bo miernik grubości lakieru tylko do stali, nie mierzy na nich , tak samo antenka magnesowa cb tez nie reaguje ... No to chyba alu bo plastik to tylko Francuzi dają :wink:

U mnie też się zluszczył lakier na rantach i koroduje, na wiosnę malowanko. Na bank u mnie blacha bo wymieniałem jeden błotnik. Rocznik 2008. A jeśli chodzi o plastik to na pewno Touareg ma plastikowe błotniki, więc nie tylko francuzy he.

Witam

Bardzo proszę o jednoznaczną odpowiedź.

Czy w B8 przednie błotniki to wielkie G….. czy po 2008r. występują aluminiowe.

Są przynajmniej 3 przypadki z tym problemem i z 2008r. więc bardzo proszę doświadczonych o wypowiedź w tym temacie.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma ktos na sprzedaz zestaw do tylu z s4 b8?

z tego co wiem, to roznica jest tylko w jarzmach i w srednicy tarczy w stosunku do 3.0TDI

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam 2008r i ori lakier i nie zauważyłem, żeby coś się działo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niestety wlasnie podobnie, jak u Ciebie - zaczynaja pekac i pojawia sie rdza.

czyli w 2009 roku sa blotniki alu??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niestety wlasnie podobnie, jak u Ciebie - zaczynaja pekac i pojawia sie rdza.

czyli w 2009 roku sa blotniki alu??

Że Alu też przed momentem było.

Najbardziej irytuje mnie to, że osoby, które doskonale znają odpowiedź na nasze pytanie milczą.

No chyba, że jest to teoria spiskowa.

Pozdrawiam

---------- Post dopisany at 00:40 ---------- Poprzedni post napisany at 00:36 ----------

Ja mam 2008r i ori lakier i nie zauważyłem, żeby coś się działo.

Sprawdzałeś osobiście ten ori własnym miernikiem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...