Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] + 0.216, Turbo AWX + Chipsy KW 17" sedan quattro


matyss___

Rekomendowane odpowiedzi

witam...chciałem pokazac moje drugie autko....a mianowicie :

Audi A4 B5 1.9 TDi quattro w sedanie (silnik AFN)

kolor zielony

rok produkcji 1998

kupiłem go jakis miesiąc temu w Knurowie koło Gliwic i wygladał tak:

motoAllegro

I jak widać na zdjęciach autko stoi jak koza wysoko, denne serynje felgi

drewnopodobny kokpit....i naklejone listwy chromopodobne które już całe popekały i chrom poodpadął wiec trzeba było coś z tm zrobic:

na wstępie wsadziłem zawieszenie gwintowane KW i ustawiłem na odpowiednie wysokości...do tego wsadziłem 17stki Brock 8.5 cala z oponami 225/40/zr17,załozyłem Sonary na przód , żeby poprawić widoczność, wśrodku wywaliłem drewnopodobne wstawki i wsadziłem carbonopodobne

i od razu jakos autko zaczeło wygladac...dzisijaj przyszły pierwsze rarytasy : orginalne Chromy które jutro będe zakładał..oto fotki

imgp3913_min.jpg

imgp3914_min.jpg imgp3973_2_min.jpg imgp3974_min.jpg imgp3971_min.jpg imgp3972_min.jpg imgp3975_min.jpg

imgp3970_min.jpg

jutro także bedę montoał 2 nowe linki recznego, nowy filtr paliwa mahle, wezyki podciśnienia i nowa odme ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poczatek fajny do momentu jak doczytałem sonary... to był twój błąd w sztuce :wink4:

Wywal te chromy z kratek zderzaka i grila oraz pomyśl nad zmiana przednich lamp bo one nie poprawiają widoczności one świecą po drzewach i ładnie wygladają jak lezą jeszcze na półce :gwizdanie:[br]Dopisany: 04 Październik 2011, 19:08_________________________________________________Plus za silnik i napęd :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

e tam gadacie ..dobrze jest...kobicie sie podoba a mi to obojetne jakim bede jachał..chromy zostaja lampy także...indywidualna sprawa jednym sie podoba drugim nie ....kazdy moze wejśc i pomarudzic u innych ze to ma źle to tez to wywal a ja wszystko zostawie tak jak jest bo jest dobrze!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

e tam gadacie ..dobrze jest...kobicie sie podoba a mi to obojetne jakim bede jachał..chromy zostaja lampy także...indywidualna sprawa jednym sie podoba drugim nie ....kazdy moze wejśc i pomarudzic u innych ze to ma źle to tez to wywal a ja wszystko zostawie tak jak jest bo jest dobrze!!!!!!

Szkoda mi klawiatury na komentarz :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

e tam gadacie ..dobrze jest...kobicie sie podoba a mi to obojetne jakim bede jachał..chromy zostaja lampy także...indywidualna sprawa jednym sie podoba drugim nie ....kazdy moze wejśc i pomarudzic u innych ze to ma źle to tez to wywal a ja wszystko zostawie tak jak jest bo jest dobrze!!!!!!

Szkoda mi klawiatury na komentarz :wink4:

:decayed: z takim przodem nie zakladaj ramek klubowych bo WSTYD! Oooo :gwizdanie:[br]Dopisany: 05 Październik 2011, 17:57_________________________________________________spójrz na mój podpis, tak powinien przód wyglądać :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wstyd nie dym w oczy nie pali!!! zadnych ramek nie bede zakładał ...zalogowałem sie bo myslałem ze tutaj beda osoby które rozumieja innych wybór ale jak widze pełno cwaniactwa i dogryzania na tym forum...nie podoba sie nie komentujcie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

następny obrażalski nie umiejący przyjąć drobnej krytyki :facepalm: tu nie chodzi o cwaniactwo czy dogryzanie, poprostu nikomu się nie podobają i tyle. Takie światła są raczej słabej jakości a jadąc nocą przede wszystkim od świateł zależy Twoje i nie tylko Twoje bezpieczeństwo. Jeszcze pewnie wsadzisz niedługo jakiegoś xenona i będziesz raził wszystkich jadących z przeciwnej strony bo te lampy nie są do tego przystosowane.

poczytaj, pooglądaj auta innych :kawa: i powodzenia w modach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

karin24tak sie składa ze takie lampy mam od ponad 5 lat w innym aucie i jest bardzo dobrze w każdych warunkach więc kupiłem sprawdzony przeze mnie towar...i zadnych xenonów nie mam zamiaru montować bo po co? slepy nie jestem....poprostu uważam ze każdy ma prawo modzic auto jak mu sie podoba a inni powinni to uszanowac;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no pewnie, ja podpisuję się pod Twoimi słowami w 1000% niech każdy robi co chce ale później nie bądźmy rozczarowani,że coś się komuś nie podoba :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet sprzedający się przynał do winy a Ty mówisz, że ten chrom to fajny :polew: cytuje : "Auto może nie wygląda rewelacyjnie"

:good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak nie zapomne to zrobie fote porównwacza z tymi reflektorami w konfrontacji z Bixem :tongue4: na światłach mijania w nocy, jak juzwiem to sonary swieca po drzewach :wink4: faktycznie wszystko widać na nich, tylko z przeciwka gorzej :decayed:[br]Dopisany: 05 Październik 2011, 20:43_________________________________________________

Nawet sprzedający się przynał do winy a Ty mówisz, że ten chrom to fajny :polew: cytuje : "Auto może nie wygląda rewelacyjnie"

:good:

:polew: :polew: :polew:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...