Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AJM] Niebieski Avant - wersja rozwojowa

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Tez okleilem [emoji14] w zeszlym tygodniu ;)

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

na czarnym pewnie lepiej wygląda ;)


na moim super parkingu :grin: po sobotnim sprzątaniu wnętrza

8699ddadbc8bca0aef83e58e7b93aaf.jpg

żółte halo, dokładka cupra (jeszcze muszę się z nią pobawić żeby boki lepiej spasować)

a zimówki może w następny weekend wpadną :decayed: i koniec na ten rok

No i ostatnio osłona przegubu musiała być wymieniona. Całą felgę miałem od środka usmarowaną. Przy okazji wyszło, że dolne wahacze te na których amor się trzyma do wymiany, ale nie pukało ani nic nawet.

Opublikowano

Do perfekcji brakuje pakietu chrom.szczególnie w tym kolorze

Opublikowano
  • Autor

Zastanawiałem się nad tym ;) ale chyba tak mi lepiej pasuje. Teraz poluję na prawe lusterko z angola, ale weź znajdź w tym kolorze...

Opublikowano

Ja dostslem,lecz czytałem ze trzeba parę modyfikacji przerobic

Edytowane przez hunter91

Opublikowano

Niekoniecznie, ja czytalem o nich przed zalozeniem lusterka ale stwierdzilem ze z ciekawosci zaloze bez przerabiania. Co sie okazało? Że jest wszystko spoko, widoczność spoko, pomijając fakt, że angole mają dzielone lusterko z martwą strefą ale idzie sie przyzwyczaić, a wkład kosztuje 35zł ;) Dla tych którzy muszą mieć wszystko idealne, to problemem będzie szpara między wkładem a obudową, to tyle :)

Opublikowano

A co trzeba zrobić by było wsio GITARA?

Opublikowano

Ogólnie wystarczy z dwóch lusterek zrobić jedno. Szpare z tego co kojarzę eliminuje wymiana trójkąta mocującego, niektórzy mówią że mechanizm poruszania szkłem też powinno się wymienic bo nic nie widać ale na moim przykładzie mówię, że jednak widać :) Sam sprawdzać to będę pewnie dopiero w grudnou bo teraz czeka mnie wymiana przedniej szyby, więc ewentualnie wtedy mogę dać znać, a może i ktoś inny też się wypowie i bedzie jasne. Powalczyłbym z tym w weekend i powiedział czy wymiana trójkąta załatwia w 100% sprawe ale oddaje samochód do mechanika z łożyskiem albo z dociskiem sprzęgła więc nie będzie przy czym grzebać :D

Opublikowano

Zeby bylo wsio ok przelozyc trojkat ze swojego starego lusterka eu.

Na angielskim jak zaloazysz ono jest bardziej rozlozone ze tak powiem. Zalozysz trojkat eu to lusterko troche sie zamknie do szyby i nie masz szpary pomiedzy szklem a obudowa. Ogarnas patent na sprezyne i latwa robota

Opublikowano

Ja zmienilem tylko 3kat i jest ok

Opublikowano

Niekoniecznie, ja czytalem o nich przed zalozeniem lusterka ale stwierdzilem ze z ciekawosci zaloze bez przerabiania. Co sie okazało? Że jest wszystko spoko, widoczność spoko, pomijając fakt, że angole mają dzielone lusterko z martwą strefą ale idzie sie przyzwyczaić, a wkład kosztuje 35zł ;) Dla tych którzy muszą mieć wszystko idealne, to problemem będzie szpara między wkładem a obudową, to tyle :)

... i jedna strona bardziej wychylona niż druga, widoczne na zdjeciach, lusterko poto sie przerabia by zrobić symetrycznosć nadwozia

Ogólnie wystarczy z dwóch lusterek zrobić jedno. Szpare z tego co kojarzę eliminuje wymiana trójkąta mocującego, niektórzy mówią że mechanizm poruszania szkłem też powinno się wymienic bo nic nie widać ale na moim przykładzie mówię, że jednak widać :) Sam sprawdzać to będę pewnie dopiero w grudnou bo teraz czeka mnie wymiana przedniej szyby, więc ewentualnie wtedy mogę dać znać, a może i ktoś inny też się wypowie i bedzie jasne. Powalczyłbym z tym w weekend i powiedział czy wymiana trójkąta załatwia w 100% sprawe ale oddaje samochód do mechanika z łożyskiem albo z dociskiem sprzęgła więc nie będzie przy czym grzebać :D

co tu gdybać, temat lusterka jest tak stary jak to forum. Zmiana czarnego plastiku mocujacego załatwia 100% sprawe lusterka, nawet szkła nie trzeba wymieniać. Lusterko mozęsz rozkręcic na aucie bez demontazu całego lusterka z drzwi, przekłada sie stelaż i obudowe z angola.

Opublikowano
  • Autor

Żeście się rozpisali :decayed: mam już znaleziony temat na temat więc teraz tylko lusterko w kolorze znaleźć muszę.

Setup zima już jest, tylko muszę auto umyć :wink: i foteczki pstryknąć. Nawet te moje czarne 17" mi się podobają.

Opublikowano

No dokładeczka robi robotę przyznam :hi: No kolorek nadwozia dobrze utrzymany to już jest kosmos. Możesz jeszcze sobie lampy okleić na USA też jest dobry efekt. Ja u siebie na wiosnę wkładam żaróweczki, przerabiam elektrykę i kierunki będą żarzyły ale na oddzielny przycisk żeby cały czas na nich nie jeździć :P

Opublikowano
  • Autor

Folia jest tylko czasu brak :) lakier niestety stanu średniego :kwasny:

Opublikowano

Folia jest tylko czasu brak :) lakier niestety stanu średniego :kwasny:

Słuchaj to jest akryl z tego co widzę. Polecam Ci dobry czysty cleaner i po tym konkretny wosk. Sam używam co jakiś czas (Pure Paint Cleaner i Beads Carnauba Paste Wax ) z Shiny Garage i jestem zadowolony głębią koloru a woda spływa jak po kaczce :kox: jak znajdę zdjęcie to może coś u mnie wrzucę. Prędzej używałem tylko wosk koloryzujący Sonaxa i również byłem zadowolony.

Edytowane przez chojnaś

Opublikowano
  • Autor

Prędzej malowanie drzwi i zderzaków :)

a dzisiaj takie tam wymiany

69d42fae5d7ad749f1deb00a2ebdb81.jpg

nie chcę się wyrażać ale były już roz%^one fest :kwasny:

Opublikowano

o masakra :D

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

taa... i jak zwykle usłyszałem, że to przez "moje obniżanie" :banan: bo przecież przy 270tys takie rzeczy się nie zdarzają


winter setup doczekał się śniegu :) foty słabe bo telefonem

755bb62e37c2d30d1dbd55a16bc5.jpg

jakie te przednie tarcze małe :(

052c09cd38ab742f58cb38dcdcb9.jpg

chyba jednak wsadzę na wiosnę te 312, jarzma już w piwnicy są :)

Opublikowano

koledzy a mógłby ktoś podrzucić link z tym lusterkiem od angola bo mam założone je na aucie a nie wiem ocb z tym trójkątem z góry dziękuję i pozdrawiam

Opublikowano

Ja bym w tym niebieskim avancie widział lusterka srebrne <3 Tak bardzo pasują do tego koloru ;)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.