Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Zdrada w pełnej lini czyli BMW 320d 136KM sedan E46


majuDJ

Rekomendowane odpowiedzi

Audiolka moja była poszła ostatecznie za 11300zł. Tez się zimy boję, dlatego zakupiłem nówki Dunlop SP winter Sport 3d i zobaczymy, jak będzie ściągać za bardzo to obciążę bagażnik jakaś sola lub czymś z hurtowni od taty :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zima i RWD :slina:

Nie jest tak źle zima :D Trza się przyzwyczaić, a co większe lepsze skrzyżowanie ponieść emocją i lecieć bokiem po mieście :naughty:

Swego czasu jeździłem takim touringiem ale tym 150KM i 6-cio biegowym manualem, zimą było :kox: :kox: :kox: aż wkońcu wylądowała na slupie i po BMW, ale nie z mojej winy, sam właściciel ja tak urządził :wallbash:

Auto fajne, niech się kula! :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez chcialem takie bmw ale jak pomyslalem sobie ile tam sie moze popsuc :D wole audi na glebie lepiej od bmw sie lepi asfaltu :gwizdanie:

Zdziwił byś się jak dopiero BMW trzyma się na zakrętach :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez chcialem takie bmw ale jak pomyslalem sobie ile tam sie moze popsuc :D wole audi na glebie lepiej od bmw sie lepi asfaltu :gwizdanie:

Zdziwił byś się jak dopiero BMW trzyma się na zakrętach :evil:

laczki 255 i prawie 2 tony to dopiero trzyma na zakrętach :evil: tylko dopa z fotela zjeżdża na boki :polew:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez chcialem takie bmw ale jak pomyslalem sobie ile tam sie moze popsuc :D wole audi na glebie lepiej od bmw sie lepi asfaltu :gwizdanie:

Zdziwił byś się jak dopiero BMW trzyma się na zakrętach :evil:

laczki 255 i prawie 2 tony to dopiero trzyma na zakrętach :evil: tylko dopa z fotela zjeżdża na boki :polew:

W końcu skórzane fotele :naughty:, Coś za coś :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez chcialem takie bmw ale jak pomyslalem sobie ile tam sie moze popsuc :D wole audi na glebie lepiej od bmw sie lepi asfaltu :gwizdanie:

Miałem Audi, miałem glebę, miałem takie same kapcie.

Prowadzenie BMW to nie bajka, to fakt. B5 może się schować.

czy silnik taki fajny nie powiedzialbym,koledze 2 razy korba wyszla z tego silnika i wkoncu zorbil swap na jedyny sluszny 3.0D

:thumbdown:

4.4 :kox:

Poczekam jeszcze z rok aż Nosb zacznie Bawary ogarniać i wsadzam V8 :gwizdanie:

:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybrałeś niestety porażkowy silnik przy starym PD130 nie jedzie to.Ponadto pompa VP44 i klepiący rano napinacz to nie jest powód do dumy BMW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niby czemu nie jedzie moment obrotowy i moc podoba ???

Generalnie to tylko marawela Passat jeździ. Całkowicie bezawaryjnie i wogóle jest super.

Bo marawel wie wszystko najlepiej i potrafi sam wszystko zrobić, oczywiście najlepiej.

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niby czemu nie jedzie moment obrotowy i moc podoba ???

Generalnie to tylko marawela Passat jeździ. Całkowicie bezawaryjnie i wogóle jest super.

Bo marawel wie wszystko najlepiej i potrafi sam wszystko zrobić, oczywiście najlepiej.

:)

no i z tym sie zgodze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem na giełdzie w Lublinie Elizówce i oglądałem Passat B5FL 130PD i same strucle wytłuczone z przebiegami około 400- 500tys km z cofniętymi nawet na 165 tys km. Jeden miał nawet karteczkę z wymiany oleju i był zalany Lotosem 10W40 :P ja pieprzę :P Trudno dostać dobrego PD130 w dobre kasie z dobrym wypasem. Bo te na giełdzie to straszne golasy, klima manualna, szyby w prądzie tylko z przodu, brak komputera pokładowego - golasy że hey

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybrałeś niestety porażkowy silnik przy starym PD130 nie jedzie to.Ponadto pompa VP44 i klepiący rano napinacz to nie jest powód do dumy BMW.

:) . PD130 jest wydaje mi sie nowsze niz 2.0 na pompie :mysli: .

Oczywiscie w porownianiu: stare M47 (na VP44) i AWX/AVF beta wypada gorzej :confused4: , nie przecze .Pompowtryski to byl dobry wynalazek VW. I 1.9PD to naprawde doskonaly silnik (poza tym ze chodzi jak traktor i dosc wolno sie nagrzewa) :good: .

Rzadko sie z Toba zgadzam (nie lubie sekciarzy :naughty: ) ale teraz niestety musze. :embarrassed:

Jak jest sprawne 136 to mysle ze byloby bardzo podobnie , ze wskazaniem na PD (jednak reakcja na gaz tu jest doskonala, tego nie ma na VP44 z wiadomych przyczyn)

p.s.a klepiący napinacz w BKN to jest powod do dumy :cool1: . :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzadko sie z Toba zgadzam (nie lubie sekciarzy :naughty: ) ale teraz niestety musze. :embarrassed

Kazdy musi mieć kiedyś pierwszy raz :decayed:

Jeżeli chodzi o PD to w/g mnie to dobry wynalazek do traktora i ciężarówki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tez mialem w pierwszy swoim poscie w tym watku napisac o silniku,ale jakos nie napisalem:

awaryjne jak ch uj.Znajomy mial problemy z moca jak z moca doszedl to mial efekt.Ze na zimnym pali od przekrecenia na cieplym tez,a w polowie skali mogles krecic ile chcesz i albo plak w dolot,albo musial ochlodzic sie silnik.Silnik nie gasl oczywiscie.Nawiazujac,silniki takie az dynamity nie sa,niewiem czym poraza Cie ta moc.Co do komfortu to fakt fajnie sie jezdzi nie powiem,ale trzymanie sie drogi niestety sie nie zgodze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieje ze mój silnik okaże się wyjątkiem od reguły. Zresztą ja o nim słyszałem i dobre opinie i złe. Natomiast np o 2,5TDI same złe :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...