Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AJM] Moj Czarny AVANT na ViRuSiE :) , KW,19 Toureg koła , hydrografika


bartosz85

Rekomendowane odpowiedzi

To są opcje takie co mi wpadły w oko puki co czasu jest jeszcze wieć się moze cos nawinie, fundusze mam ograniczone bo za rok sprawa Wesel Mieszkań itd wiec za bardzo nie ma jak szaleć ani odkładać... inne będa wydatki... Najlepsza opcja co mi sie widziala do 3SDM ...ale ... 4 tys.. to za dużo. A co do ZW3 to ida na sprzedaż tak czy tak :P

Wesele to najlpsza opcja ukrycia pewnych wydatków:naughty: przyszła małżonka wcale nie musi o wszystkim wiedzieć:whistling::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Da rade, przetestowane hehe:decayed: A tak wracając do fot felg to czym się oprócz koloru różni nr1 od nr3?? Co do kasy jak by moja wiedziała ile wpakowałem w same koła to myślę że musiałbym jej wybaczyć pare rzeczy hehe:whistling::grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

słaby wybór, jeszcze żeby były szersze, i odpowiednie et co by chociaż wklęsła ta felga była, RH są długo długo przed nimi stylistycznie w B5:whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Być może Kowi ale tak jak pisałem 19scie cali za dużo kasy i a nic innego nie ma 1 8stce ciekawego a reszta z tych kół oklepane już a co do x5 to coraz wiecej na auta ludzie zakładaja.

A tu fota jak bedzie wyglądało oczywiście będzie gleba większa bo tam koło poleci w nadkole :P

03s7.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już masz iść w wstecz (bo to Ci prawie każdy napiszę) to zostaw RH ZW3 i jebnij rotor w jakiś kolor ewentualnie sprzedaj ranty i kup szersze a z dobrą oponą zrobią gnój ,bo zakup tych "fejk rotorów" to mega krok w tył nie wspominając o jakości i trwałości tych felg.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kup klasyczne 18" S-line

Oryginalne felgi AUDI A4 A6 S-Line 18'' (3699269045) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Na pewno będą lepiej wyglądać niż te podróbki Rotorów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 SDM najbardziej mi sie widza :P ale tez cena ... ponad 3 kafle... i tak widze znalazłes taniej bo ja wszedzie jak szukałem to po okolo 4 tys. Byc może jak sprzedam moje w dobrej cenie dołozy się cos do tych... puki co musze sprzedac a czasu do wiosny troche jest.

Ps. Dzieki za info

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zw3 za dobrą kasę poszły? Myślałem, że dłużej będą stać :decayed:

Uchyl rąbka tajemnicy.. tak na mikułaja :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie jednak przekonaliście mnie :D nie bedzie tamtych kół na 100 % a jakie będa to będzie niespodzianka .

Większej niespodzianki niż chęć zamiany skręcanych felg RH na podróbki Rotorów już chyba nie może być :decayed::wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...