Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AJM] Moj Czarny AVANT na ViRuSiE :) , KW,19 Toureg koła , hydrografika


bartosz85

Rekomendowane odpowiedzi

Fajne wnętrze dużo zabawy miałeś z el. szybami?? Bo sam powoli zaczynam szukać gratów do przekładki:naughty: Jeszcze zmień na sufit z s4 i będzie full na koxie:kox:

Jak szukasz 215/35/18 mam 2 sztuki dunlop sp sport maxx prawie nówki po przejechaniu jakiś 2 tys. km, cena 900zł +kw:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szafa ja elektryke miałem pełna :D ... wiec wiesz :P zabawy nie mialem dużo... w wyposażeniu tego audi do fulla nie duzo brakuje :P już dosłownie kilka pierdól :] . Patrz 1 str. :] a co do opon będe szuka używek bo ja do konca sezonu i poźniej fele na Sell idą :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odrazu inne auto:decayed: zazdroszcze Ci 4 szyb:slina: a tunel w jakim kolorze byl ze caly lokiec darles? Ja u siebie to zmienilem tylko gorna czesc lokcia i git:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ile bym dał jakbym miał żeby miec taki środek:grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tunel szary :P teraz będzie czarny i łokieć czarna skóra tak do kompletu :D , nachodzi Mnie na czarne fele ale nie wiem czy to juz za dużo nie bedzie .

jeśli czarne fele to w polerze parapet zostaw, bo całe czarne zginą na aucie

Znów przy czarnych środkach felgi się optycznie zmniejszą:wink: Ja bym dał całe czarne a śrubki w chromie:naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szafa a ci powiem ze to też nie jest glupi pomysł ale i tak śrubki sa na rancie to nic z tego nie bedzie widać.

Tak, tylko mi chodziło o to by wszystko pomalować na czarno, ranty i bębny i wtedy śrubki się fajnie wyróżniają:wink:

XXR521_Flat_Black_with_chrom_rivet.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jebnij na złoto, Szafa się ucieszy:decayed:

Heheh na BANK :D nie ma takiej opcji żebym taki kolor miał nie bede kserował czyjegoś koloru, wolał bym już różowe :wink:

hehe, fakt było by to kopiowanie ale akurat mi to lotto:decayed: Jak Ci się podoba kolor wal w złoto:wink: U mnie będzie teraz złoty z bbs e50 + polerka czoła i rantu:kox: Tylko że ja nie mam rh zw3:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...