Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] SPORTMILE swap s4 na rs4

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

jak dla mine i kolorek i diody :kox:

no i za wlozona prace :notworthy:

Opublikowano

wygląd :th: robi naprawdę duże wrażenie

jak dla mnie :th: :th: :th: :th:

Opublikowano

no prezentuje sie :kox: , tylko te diodki jakby troche odstawały, chyba ze to tylko na fotkach tak wyszlo..., ale ogolnie wyglad 10/10 :th:, oby jak najwiecej takich :audi:

Opublikowano

ładny biały grubasek :kox:

Opublikowano

Piekny projekt.

Mam nadzieje, ze zderzak przedni jeszcze wykonczony (mam na mysli okolice ledów). ;)

Opublikowano

ciekawy projekt .... gratulacje ....

Opublikowano

bardzo mi sie podobają te diody w zderzaku :th:

kiedyś przemknęło mi przez oczy jak pisałeś że aplikacja zderzaków z rs4 do zwykłego nadwozia jest prosta i kiedyś opiszesz jak sie to robi :mysli: chodziło ten projekt ?? bo nie wiem czy tam nie było zwykłych błotników :rolleyes:

Opublikowano

Gdzie załatwiłeś sobie te diody? :mysli: :th:

Opublikowano

a ja mam pare pytan co do samej przerobki na rs4 a dokladniej o koszty,

zderzaki i progi mozna dostac bez problemu na allegro i ebay, podobnie jest z tylnimi drzwiami, wiec o koszty nie pytam

ale za nic nie moge nigdzie znalezc przednich blotnikow, mozesz mi powiedziec jaki to koszt? w przyblizeniu przynajmniej

i mam pytanie co do tylnich blotnikow, jak je poszerzyles? blacha ? czy tylko szpachla (jak tylko szpachla to moim zdaniem wczesniej czy pozniej popeka)? Moim zdaniem tylne blotniki to najwiekszy problem przy tym projekcie jesli chodzi o karoserie. Wiadomo im mniej szpachli na aucie tym lepiej, reszta to poprostu czesci ori z rs4.

Co do koloru to bardzo ladny i pewnie na zywo wyglada jeszcze lepiej, jednym slowem gratuluje :th:

Opublikowano

Ja bym do modow dorzucil jeszcze wymiane kierownicy na 3-ramienna z RS4 B5/B6... :cool:

Opublikowano

Super auto.

Wielki szacunek dla właściciela i wszystkich osób tworzących ten projekt.

Gratulacje :th:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

nieźle nieźle

jestem pełen podziwu efekt końcowy :th:

Opublikowano

o aucie juz głośno na ulicach :kox: :th: :gwizdanie:

Opublikowano

a dziwisz sie adamooo?

bylem dzis u Adama w Everpol i stalem obok bialego jastrzebia

normalnie nastepnym razem jumne mu te fure :wink4:

  • 7 miesięcy temu...
Opublikowano
  • Autor

maly rifresh :) auto bedzie do sprzedania myslicie ze kwota 42-45 nie bedzie wygórowana ? Doszly mi ori lusterka od rs4 ori srodek recaro z wytloczeniami rs4 oraz kierownica ori rs4 oraz galka zmiany biegow rs4

kilka fotek

41761448cn2.jpg

88409477or8.jpg

88276383mm7.jpg

88534916qr9.jpg

Opublikowano

:slina::kox: masakra..

Oby tylko trafila do kogos z forum.. :good:

Opublikowano

Piękna ..można kod lakieru który był kładziony na dach ? :przebiegly:

Opublikowano
  • Autor

to byl poprotstu czarny pigment najczarniejszy z czarnych :) Kody mam ewentualnie w lakierni wiec moge sie zapytac

Opublikowano

Pojade z innej beczki:czym sie roznia glowice RS4 od tych z 2.8?

Opublikowano

to byl poprotstu czarny pigment najczarniejszy z czarnych :) Kody mam ewentualnie w lakierni wiec moge sie zapytac

Byłbym naprawdę wdzięczny :hi::kox:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.