Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Formuła 1 2008


Yelo

Rekomendowane odpowiedzi

strata do pierwszego miejsca tylko +4,998 sek. super wynik[br]Dopisany: 06 Kwiecień 2008, 15:07 _________________________________________________

Brawo

Bądzmy realistami że narazie Ferrari jest poza zasięgiem

a tam poza zasiegiem, cierpliwosci! jest super. porownaj do wynikow zeszlorocznych. to tylko 5 sek na prawie 60 kolkach.

w hiszpani ma byc nowy pakiet wiec kto wie....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i znow wielki sukces nie tylko kubicy ale takze bmw , 3 i 4 miejsce lepsze od mc-larenow, i "minimalnie" gorsze od ferrari,

naprawde bmw sie poprawilo w porownaniu do ostaniego sezonu gdzie bylo widac tylko problem za problemem

Brawo KUBICA I BMW!!!!!!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje dla Roberta i BMW :oklaski: wykonali niesamowite postępy w porównaniu do poprzedniego sezonu :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ferrari poza zasięgiem? 5 sek to nie jest poza zasięgiem :evil: Na mój gust w Monaco może byc baaardzo ciekawie (BMW jest zdecydowanie słabsze jeśli chodzi moc - wystarczy spojrzec na statystyki Vmax)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Roberto pojechał SUPER ! - jestem jego Fanem -

????????????????????? Ciekawe jakie są szanse ,że R.K. czyta te forum ??????????????????????????

Ojj nie wiem nie wiem... marne szanse, bo on BMką jeździ :przebiegly: Ehhh jego wybór :naughty: Oglądałem nawet na mecz się spóźniłem :wink4: Ale bylo warto! Brawo Robert!!!!! jeszcze troszke tej jego BMce brakuje do Ferrari ale to kwestia czasu i Robercik pokaże im wszystkim że on tu rządzi :kox: Bardzo dobry wyścig! :oklaski:

P.S. A widzieliście jak się zachowywał Hamilton? On uważa że jego powinni wszyscy przepuszczać, jak jechał na szarym końcu to zbliżając sie do nieco wolniejszych zawodników myślał że każdy go będzie przepuszczał tak jakby ich dublował - co za kretyn! A potem jeszcze pokazywał jakieś głupie gesty do nich :bicz2: jakoś nie przepadam za tym człowiekiem. To jego początki w F1 a już zachowuje sie jak jakiś nie wiadomo kto :no: Tak nie powinno być! gdyby nie trafił do McLarena to raczej by mu tak dobrze nie szło... :bicz3:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Roberto pojechał SUPER ! - jestem jego Fanem -

????????????????????? Ciekawe jakie są szanse ,że R.K. czyta te forum ??????????????????????????

Ojj nie wiem nie wiem... marne szanse, bo on BMką jeździ :przebiegly: Ehhh jego wybór :naughty: Oglądałem nawet na mecz się spóźniłem :wink4: Ale bylo warto! Brawo Robert!!!!! jeszcze troszke tej jego BMce brakuje do Ferrari ale to kwestia czasu i Robercik pokaże im wszystkim że on tu rządzi :kox: Bardzo dobry wyścig! :oklaski:

P.S. A widzieliście jak się zachowywał Hamilton? On uważa że jego powinni wszyscy przepuszczać, jak jechał na szarym końcu to zbliżając sie do nieco wolniejszych zawodników myślał że każdy go będzie przepuszczał tak jakby ich dublował - co za kretyn! A potem jeszcze pokazywał jakieś głupie gesty do nich :bicz2: jakoś nie przepadam za tym człowiekiem. To jego początki w F1 a już zachowuje sie jak jakiś nie wiadomo kto :no: Tak nie powinno być! gdyby nie trafił do McLarena to raczej by mu tak dobrze nie szło... :bicz3:

Tak myśłę że nie trzyma chłopak napięcia Hamilton,jak mu niewychodzi po jego myśli.

ROBERT JEST WIELKI :oklaski: :oklaski: :oklaski::dance: :dance: :dance: :dance: :dance:

Za trzy tygodnie będzie PIERWSZY :oklaski: :thumbup: :thumbup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ferrari poza zasięgiem? 5 sek to nie jest poza zasięgiem :evil: Na mój gust w Monaco może byc baaardzo ciekawie (BMW jest zdecydowanie słabsze jeśli chodzi moc - wystarczy spojrzec na statystyki Vmax)

Po pierwsze Roberto bardzo dobrze zna tor Monaco , po drugie na Monaco Vmax nie ma najmniejszego znaczenia , po trzecie Roberto jest najlepszy na zakretach , po czwarte jesli BMW czegos nie spieprzy to widzimy Roberto znowu na podium :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na mój gust oprócz Monako wszędzie może być ciekawie gdy pogoda nie dopisze. Robert jest naprawdę dobry technicznie i w trudnych warunkach doskonale daje radę. W deszczu bez kontroli trakcji nie każdy pojedzie na 100%. Oczywiście poza Robertem który pojedzie na 102% :th:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też mi się tak wydaje ze Alonso ma mało paliwa, ale martwi mnie też że w Q2 miał całkiem dobry wynik, może fia dała jakieś ustępstwa renault na ten wyścig i pozwoliła im np. dać lepsze paliwo, w końcu liczy się kasa ze sprzedaży biletów i zadowolonych fanów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I zwroccie uwage kochani, kto w tym sezonie w stajni BMW-Sauber ma opracowana lepsza takatyke. W zeszlym roku Robuś musial sie meczyc, bo caly nacisk byl polozony na Nicka. A dzis? Nick "Heil Hitler" Heidfeld zamknal stawke w Q3 :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...