Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 APS] by czorny


czorny_07

Rekomendowane odpowiedzi

Cztery 19'natki w moim samochodzie, wszystkie dziury czuje, przecie to jest w modzie :D

Powodzenia :lol1:

dowcipnisiu, lepiej myśl o jakimś spocie:decayed:

piątek żerków?;d

Proponuję się kiedyś zgrać z ludźmi z Leszna, mają nawet temat o spotach : )

Edit: Trzeba było tak od razu, że o VAG Event chodzi, kompletnie mi z głowy wyleciało :decayed:

wybierasz się na VAG EVENT?:naughty:

Szczerze mówiąc, jeszcze nie wiem. Zobaczymy jak z funduszami. Tego samego week jadę jeszcze do Bojanowa na Extreme Day :)

nie wiem, czy i ja nie wybiorę się do Bojanowa z Kabanem :decayed:

---------- Post dopisany at 19:24 ---------- Poprzedni post napisany at 19:23 ----------

Kuba, te nowe fotki nieco przesadzone ;p kiedys zrobię Ci lepsze jak dasz przymierzyć te 19" ;p

możemy ewentualnie ponegocjować przymiarka felg za przymiarka aira:polew: :decayed::decayed: kiedyś byłem na treningu piotra w zg, latał ze stivem z naszych okolic :naughty: boli mnie tylko to, ze przód mi ładnie nie siedzi:facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2.9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

często i gęsto się z nim widzę na mieście, ostanio nie lata, tylko jakieś mercedesy mu w głowie :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On to już dawno się rozleniwił ;p któraś fotka na jego profilu na nk jest moja ;p ale to z początków jak zaczynał jeździć :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On to już dawno się rozleniwił ;p któraś fotka na jego profilu na nk jest moja ;p ale to z początków jak zaczynał jeździć :decayed:

a w garażu marnuje się 636:facepalm: nie mam namiarów na twoje nk, zarzuć na priva:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te springi juz masz zalozone z tymi 19" ??

I te wczesniejsze fotki na tych 13 ;p to tez juz springi zalozone byly ? :)

Fura fajna tylko dekle od Volksa yhh ale avatar zajebiaszczy hehe bo sie skusilem zeby odwiedzic watek ;) pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te springi juz masz zalozone z tymi 19" ??

I te wczesniejsze fotki na tych 13 ;p to tez juz springi zalozone byly ? :)

Fura fajna tylko dekle od Volksa yhh ale avatar zajebiaszczy hehe bo sie skusilem zeby odwiedzic watek ;) pozdro

springi mam żałożone nie długo, lecz z racji z tego, że moje serducho jest lekkie, przód nie siadł tak jak powinien:facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak wygląda sprawa z rzucaniem kierownicy na nierównościach? Pamiętam że w Maździe 323 po zmianie z 195/50/15 na 205/40/17 kierownica sama skręcała na każdym łączeniu asfaltu

Pozdro

odpowiem krótko i na temat: miota nim jak szatan:grin: czuć czuć nierówności, skończyło się kręcenie mydełka:facepalm:

Haha, "miota nim jak szatan" :P filmik mi się przypomniał

Sam jutro jadę po felgi RS4 z oponkami 215/45/17 i mam obawy w kwestii prowadzenia, jak już mówiłem Mazdą mi miotało i nie mam zamiaru mieć znów tego samego

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak wygląda sprawa z rzucaniem kierownicy na nierównościach? Pamiętam że w Maździe 323 po zmianie z 195/50/15 na 205/40/17 kierownica sama skręcała na każdym łączeniu asfaltu

Pozdro

odpowiem krótko i na temat: miota nim jak szatan:grin: czuć czuć nierówności, skończyło się kręcenie mydełka:facepalm:

Haha, "miota nim jak szatan" :P filmik mi się przypomniał

Sam jutro jadę po felgi RS4 z oponkami 215/45/17 i mam obawy w kwestii prowadzenia, jak już mówiłem Mazdą mi miotało i nie mam zamiaru mieć znów tego samego

pozdro

podobnie jak na movie:decayed:

szczerze powiedziawszy, nie śmiga się wcale tak źle, fajnie trzyma dupkę w zakręcie, nie czuje musu powrotu do 205/55:decayed::decayed:

---------- Post dopisany 03-07-2012 at 22:51 ---------- Poprzedni post napisany 27-06-2012 at 23:31 ----------

86601189.jpg

tak wiem wiem, koza:decayed: mam niby -40 fk, tył elegencko, czas kitrać kasę na gwint:wink:

nie wiem co zrobić z tymi kapsali vw, kupić ori audi, czy może coś innego?:kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ktos z klubowiczow mial na deklach naklejke Chupa Chups :grin: moze i ty bys sobie zapodal.

Takiej strasznej kozy to nie ma jak na 19'

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hahahhaha:decayed: pomyślę ;D

a co sądzicie o pustym?

2437573841

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jakby kupić naklejki z logiem Audi na dekle? Dopasowane oczywiście :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jakby kupić naklejki z logiem Audi na dekle? Dopasowane oczywiście :wink:

są na allegro naklejki na te dekle z logo audi mam takie u siebie 70zł za komplet dawałem:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jakby kupić naklejki z logiem Audi na dekle? Dopasowane oczywiście :wink:

są na allegro naklejki na te dekle z logo audi mam takie u siebie 70zł za komplet dawałem:wink:

priv:wink:

---------- Post dopisany at 18:47 ---------- Poprzedni post napisany at 01:20 ----------

dostałem w dupkę od PKSU:facepalm: co myśliscie o klapie US?:wink:

imag0413m.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jakby kupić naklejki z logiem Audi na dekle? Dopasowane oczywiście :wink:

są na allegro naklejki na te dekle z logo audi mam takie u siebie 70zł za komplet dawałem:wink:

priv:wink:

---------- Post dopisany at 18:47 ---------- Poprzedni post napisany at 01:20 ----------

dostałem w dupkę od PKSU:facepalm: co myśliscie o klapie US?:wink:

http://img26.imageshack.us/img26/3198/imag0413m.jpg

dobry pomysł :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz jak juz jestes zmuszony do dzialania to tylko i wylacznie USA !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zderzaka nie drasnęło? :decayed:

drasneło, na środku jest odkształcony, z lewej strony wyleciał ze ślizgów, do tego na lampie mam pajęczynkę :decayed: jak to mówią dzwon rodzi mody?:grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...