Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 APS] by czorny

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Klapa US, zderzak S4 i lampy polift? :D

  • Odpowiedzi 2,9 tys.
  • Wyświetleń 160,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

taa niech sie zapyta goscia co sprzedaje czy mu kompletu ze zderzakiem lampami i klapa nie sprzeda. ladnie by wygladalo

Opublikowano

To jest Medika :wink:

Opublikowano

taa niech sie zapyta goscia co sprzedaje czy mu kompletu ze zderzakiem lampami i klapa nie sprzeda. ladnie by wygladalo

Medika z forum. Pozostała już tylko sama klapa z tego co mi wiadomo:wink:

Opublikowano

taa niech sie zapyta goscia co sprzedaje czy mu kompletu ze zderzakiem lampami i klapa nie sprzeda. ladnie by wygladalo

Medika z forum. Pozostała już tylko sama klapa z tego co mi wiadomo:wink:

i zderzak RS :naughty:

Opublikowano
  • Autor

tak tak, zobaczymy jakie będą finanse, klapa us, a za reszte chciałbym utargać jakiś gwint :decayed:

---------- Post dopisany 10-07-2012 at 23:43 ---------- Poprzedni post napisany 08-07-2012 at 15:10 ----------

gleba i ciemnie szybki :jerk:

jak to jest z przyciemnionym przodem?:decayed:

vt by michal_s87

86601189.jpg

Opublikowano

Ja juz 2 rok pomykam i jak narazie odpukac nie musialem zrywac,a przeglad to juz po znajomosci.

Piecowo szybki sa dopuszczone do ruchu drogowego.

Opublikowano
  • Autor
Ja juz 2 rok pomykam i jak narazie odpukac nie musialem zrywac,a przeglad to juz po znajomosci.

Piecowo szybki sa dopuszczone do ruchu drogowego.

piecowo szybki znacznie przekraczają mój budżet i 1/4 wartości auta:decayed:

a tak na serio mam takiego jednego upierdliwego misiaka w rejonie i trochę sie obawiam, ale chodzą słuchy, że myka na emeryture:banan:

Opublikowano

Faktycznie opalanie jest w h..drogie i jak kolega mi mowil pomysl...masz szybke opalona w piecu zarysujesz i nic nie zrobisz,mozesz oddac do ponownego opalenie ale automatycznie zmienia sie jej barwa itd..folia jest lub nie i znowu jest itd..tylko ze nei mozna przodu okleic wedlug prawa.

Jesli faktycznie jest u ciebie na dzielni taki sluzbista to nie ryzykuj.

Opublikowano
  • Autor

a nie chce robić samego tyłu, bo to troche vanem zajeżdza:decayed:

Opublikowano

cara.....vanem fakt :grin:

---------- Post dopisany at 00:15 ---------- Poprzedni post napisany at 00:13 ----------

Z drugiej strony ja jakos jezdze czasami jest stres ale tak,zatrzyma mnie poprosi by zerwac lub zabierze dowod. Wiec dostane 50zl.mandatu odebranie dowodu jakies 50zl. i przeglad 99 (nie jestem pewny tak mi mowili) jak przyjdzie dzien to trudno sie powie a tak jezdze i dobrze mi z tym :naughty:

Opublikowano
  • Autor

to daje mi wiele do myślenia:decayed: jestem biednym studenciakiem:banan:

Opublikowano
to daje mi wiele do myślenia:decayed: jestem biednym studenciakiem:banan:

Widać po tych 19'nastkach :whistling:

Opublikowano
  • Autor
to daje mi wiele do myślenia:decayed: jestem biednym studenciakiem:banan:

Widać po tych 19'nastkach :whistling:

:JC_fan:

Opublikowano

zbieral kolega sumiennie puszki po browcach w akademiku i nazbieral na 19' :decayed:

Opublikowano
  • Autor
zbieral kolega sumiennie puszki po browcach w akademiku i nazbieral na 19' :decayed:

a akademcu to jeden melanż :grin:

Opublikowano

zrob tak jak na tym vt i nic wiecje nie trzeba no moze klamki w kolor ;) Jednak gleba to gleba ... co ty masz za czarny pasek na drzwiach ? tak jakby jakies mini liswty drzwiowe ale w 96 ich nie bylo na szczescie ... ;)

Opublikowano
  • Autor
no ba :sesese:

---------- Post dopisany at 13:09 ---------- Poprzedni post napisany at 13:08 ----------

Poniósł mnie melanż :) Gruby melanż HIT 2012!!! - YouTube

umarłem :polew::polew:

---------- Post dopisany at 18:41 ---------- Poprzedni post napisany at 18:40 ----------

zrob tak jak na tym vt i nic wiecje nie trzeba no moze klamki w kolor ;) Jednak gleba to gleba ... co ty masz za czarny pasek na drzwiach ? tak jakby jakies mini liswty drzwiowe ale w 96 ich nie bylo na szczescie ... ;)

do czegoś takiego własnie dąże:wink:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.