Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 APS] by czorny

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Czorny lecisz z tematem w tempie ekspresowm, też bym tak chciał :decayed:

No nie wiem czy byś później chciał kredyty płacić :grin:

mi to pisał że musi palić na zime klepką z własnego pokoju przez to auto, bo na węgiel nie bedzie:decayed:

:polew::polew::polew:

  • Odpowiedzi 2,9 tys.
  • Wyświetleń 159,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor
:polew:
Opublikowano

się dzieje ... żeby nie było tak słodko ... zmień maskę na liftową :grin:

Opublikowano
się dzieje ... żeby nie było tak słodko ... zmień maskę na liftową :grin:
Nie zmieni, bo to jego znak rozpoznawczy... Po tym poznaje na fotach z USA, że to nie jego auto :decayed:
Opublikowano
nie miałeś mieć malowanych okuć i amorów?

od czesława takowe by były, tu trafił sie cały :kox:

to co okazja wpadła:kox:, farciarzu:decayed:

Opublikowano
tak się zastanawiam czy dało by radę zrobic prosty zestaw, tylko na przód, najlepiej z taką pojedynczą poduszką żeby tylko unieść auto z 5cm przed wjazdem do garażu itp :eusathink:musze zobaczyć u ciebie jak poskładasz jak to się na zakrętach zachowuje :wink:

KW ma w ofercie taki zestaw, nazywa się HLS

Opublikowano
Czorny lecisz z tematem w tempie ekspresowm, też bym tak chciał :decayed:

No nie wiem czy byś później chciał kredyty płacić :grin:

mi to pisał że musi palić na zime klepką z własnego pokoju przez to auto, bo na węgiel nie bedzie:decayed:

a myslisz ze czemu tak z wagi zjechal? gruz wpierdala ode mnie z budowy

---------- Post dopisany at 15:52 ---------- Poprzedni post napisany at 15:51 ----------

się dzieje ... żeby nie było tak słodko ... zmień maskę na liftową :grin:

przytargalem angola w jego kodzie lakieru po lifcie zeby nie musial malowac - nie chce :grin:

Opublikowano
Czorny lecisz z tematem w tempie ekspresowm, też bym tak chciał :decayed:

Dotacje unijne. Musi wydać kasę do zlotu, bo przepadnie. :grin:

Opublikowano
  • Autor

panowie panowie.. errajd? ile to roboty :guma:

Opublikowano

No jak sie szybko uwinales:) jutro paczka przyjdzie do Cię :D

Opublikowano

jestes mistrzu ... auto tylko podziwiac z kazdym modem coraz blizej ideałowi

Opublikowano

jest bardzo dobrze:naughty: dawaj foty z montażu:banan:

Opublikowano

k**wa fote dawaj!

Opublikowano
  • Autor
No jak sie szybko uwinales:) jutro paczka przyjdzie do Cię :D

:hi:

---------- Post dopisany at 20:39 ---------- Poprzedni post napisany at 20:39 ----------

jest bardzo dobrze:naughty: dawaj foty z montażu:banan:

jakie foty :bag:

---------- Post dopisany at 20:39 ---------- Poprzedni post napisany at 20:39 ----------

k**wa fote dawaj!

dlaczego od razu tak nie miło? :whistling::decayed:

Opublikowano

Tego że to będzie aż tak szybko to się nie spodziewałem hehe :kox: Graty ale tylko utwierdziłeś mnie że zostaje wierny gwincie:decayed:

Opublikowano

Ryju teraz jak juz masz wysoką koze to mozesz przyjechać na culta na lubelskie na weekend, 15zł wjazd postawie Ci, będziesz wracał to se parkiet ode mnie zabierzesz:grin:

Opublikowano

Przy okazji zapakuj mu tam to Ikeowe wyrko dla mnie :kox:

Opublikowano
  • Autor

własnie jestem po trasie 200 km, na airze, na samej górze, dosyć sztywno, ale wystarczy lekko odpuscić i robi sie 1be, jestem zadowolony, obyło sie bez niespodzianek :kox:

Opublikowano
Ryju teraz jak juz masz wysoką koze to mozesz przyjechać na culta na lubelskie na weekend, 15zł wjazd postawie Ci, będziesz wracał to se parkiet ode mnie zabierzesz:grin:

dorzucę parę desek od siebie :kox:

Opublikowano

szybko ogarnąłeś temat, aż za szybko :wink: oby wsio śmigało bez problemów

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.