Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 APS] by czorny


czorny_07

Rekomendowane odpowiedzi

fisik już na pokładzie, chociaż nie mam podpiętych jeszcze wszystkich czujników:decayed::jerk:

imag0508o.th.jpg

imag0507a.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2.9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

sądząc po pikczersach wykrzesałeś coś z tego licznika? Fis już balanga jak nowy?:D

pewno, chociaż nie powiedziałeś, że jest z C5:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To pewnie wiesz, ze będzie problem ze wskazaniem paliwa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ma, jest inny problem, oszukuje mi prędkościomierz:decayed:

---------- Post dopisany at 11:24 ---------- Poprzedni post napisany at 11:20 ----------

i znikło mi podświetelnie przycisków i klimatronica, wydaję mi się, że to wina ściemniacza:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak z c5? :> siedział w brejdakowej a4 b5 1.8t poliftowej... najwidoczniej ktoś już coś działał z tym licznikiem... :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po zdjęciu osłony, na tarczach jest AUDI C5, chociaż podświetlenie jest czerwone, już powoli mam dość ciągniecia kabli, lutowania i zgrzewania termokurczek :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po zdjęciu osłony, na tarczach jest AUDI C5, chociaż podświetlenie jest czerwone, już powoli mam dość ciągniecia kabli, lutowania i zgrzewania termokurczek :decayed:

Na każdych tarczach jest C5 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po zdjęciu osłony, na tarczach jest AUDI C5, chociaż podświetlenie jest czerwone, już powoli mam dość ciągniecia kabli, lutowania i zgrzewania termokurczek :decayed:

Na każdych tarczach jest C5 :)

nie wiedziałem, nie jestem obeznany w temacie, Maks, oszukuje mi prędkoścomierz, jak to ugryźć?:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pasuje, pod koniec przyszłego tygodnia można coś ogarnąć + jakaś sesja:decayed: także będziemy w kontakcie:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dam Ci przymierzyć jedną 19':grin:

---------- Post dopisany 30-08-2012 at 00:01 ---------- Poprzedni post napisany 26-08-2012 at 02:49 ----------

moja koza przyciera mi o nadkola z przodu, felga to 8j, opona 235/35/19 czy jak założe 225/35 to będzie mi nadal przycierało, czy może będę mógł go puścić jeszcze niżej:jerk:?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dam Ci przymierzyć jedną 19':grin:

---------- Post dopisany 30-08-2012 at 00:01 ---------- Poprzedni post napisany 26-08-2012 at 02:49 ----------

moja koza przyciera mi o nadkola z przodu, felga to 8j, opona 235/35/19 czy jak założe 225/35 to będzie mi nadal przycierało, czy może będę mógł go puścić jeszcze niżej:jerk:?

A jakie ET? Dawaj 215:naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dam Ci przymierzyć jedną 19':grin:

---------- Post dopisany 30-08-2012 at 00:01 ---------- Poprzedni post napisany 26-08-2012 at 02:49 ----------

moja koza przyciera mi o nadkola z przodu, felga to 8j, opona 235/35/19 czy jak założe 225/35 to będzie mi nadal przycierało, czy może będę mógł go puścić jeszcze niżej:jerk:?

A jakie ET? Dawaj 215:naughty:

bodajże 35:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...