Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Tas2die4 - E46 330ci ;)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Zarąbiste auto :good:

No i widzę że palny też w dobrą stronę :slina:

:bag:

Opublikowano

fiu fiu :>

bardzo, bardzo, baardzo ładna bawarka :good: :good:

a w tym kolorku to już w ogóle miażdży jądra :kox:

ten jest na pewno ładniejszy od poprzedniego A08 :wink4:

aktualne koło jak najbardziej w porządku :decayed:

co do nerek, to ja bym chyba spróbował wsadzić czarne, tym bardziej że jak widzę jest szadoł lajn.

co innego u mnie, gdzie w koło szyb jest chrom :disgust:

Opublikowano
  • Autor

Nad nerkami pomysle, bo w sumie chrom mi tu pasuje, choc zazwyczaj nie lubie takich dodatkow na aucie...

Parę nowych fotek pod domem, niestety tylko cyfrówką i na szybko:

SNB13491j_rhhwwrw.jpg

SNB13495j_rhhwwhr.jpg

SNB13494j_rhhwwhe.jpg

SNB13493j_rhhwwhs.jpg

SNB13506j_rhhwwra.jpg

SNB13499j_rhhwwha.jpg

SNB13509j_rhhwwhq.jpg

SNB13508j_rhhwwrr.jpg

SNB13511j_rhhwwrx.jpg

I środek:

SNB13488j_rhhwwre.jpg

Opublikowano

Piękna fura

Ps. ten zielony domek to Twój :naughty:[br]Dopisany: 10 Grudzień 2011, 13:52_________________________________________________jeżeli tak to szacun - mało kto ma na forum furę droższą od domu :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Haha tak, ciasne ale wlasne :kox:

A tak na serio, to jest niby "altanka",zeby nie bylo :decayed:

Opublikowano
:decayed::wink4:
Opublikowano

Świetnie się prezentuje ten furacz :gwizdanie:

Na tym zawiasie chyba w zimie nie pojeździsz :cool1:

Opublikowano

Bardzo ladna :good:

Ale wiesz ze kupiles pożeracza oleju?? :gwizdanie: Kumpel ma 530i z 2002 roku no i wpier.dala jak głupia :confused4: Ponoć ten silnik tak ma :thumbdown:

Opublikowano
  • Autor

No podobno cos tam wciaga oleju, bede badal na biezaco stan w razie w ;)

Co do gwintu- na zime pojdzie na pewno w gore, w nastepnym tygodniu wladuje "juz" zimowki, wiec na takim setupie na pewno nie bede jezdzil,bo popelnilem ten blad juz rok temu w poprzedniej E46 i wiem czym to grozi :disgust:

Opublikowano

zawsze mi sie te coupe podobaly i beda podobac :good:

Opublikowano

Szkoda że audi w tamtych latach nie miało czegoś takiego w ofercie :wallbash: Piękne autko :good:

Opublikowano

śliczna

Opublikowano

Kolega ma identyk tylko cabrio :)

Z olejem to rzeczywiscie co 1000 km dolewka :gwizdanie:

Moge podeslac pare fotek ( np. 19 z X3 czy shadow line takze jest co podejrzeć )

FAJNE AUTO :good:

Opublikowano

Te 19" z E92 też ciekawie wyglądają :wink4:

a to co leży na fotelu kierowcy w tej "szparce" to jest to o czym myślę? :bicz3: :naughty: :naughty:

Opublikowano

a to co leży na fotelu kierowcy w tej "szparce" to jest to o czym myślę? :bicz3: :naughty

niezbędne wyposażenia każdego właściciela BMW :polew::wink4:

Opublikowano

Szkoda że audi w tamtych latach nie miało czegoś takiego w ofercie :wallbash: Piękne autko :good:

np A4 B5 Coupe :decayed:

Opublikowano

Ładna sztuka kupiłeś ją z Legionowa?

Opublikowano

Te 19" z E92 też ciekawie wyglądają :wink4:

a to co leży na fotelu kierowcy w tej "szparce" to jest to o czym myślę? :bicz3: :naughty: :naughty:

tak to jest dildo :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.