Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Zanim coś kupisz na forum - lista nierzetelnych sprzedawców


Hugo

Rekomendowane odpowiedzi

bej

ale ty wredny koleś jesteś ,ja pie^dole.... dość że to wszystko twoja wina to wielce sie znasz na wszystkim i dla ciebie przed lift polift jeden ciort to jeszcze na mnie na jeżdzasz. zaczyna mnie denerwować takie coś... do tego jak widze wczesniej miał tylko kilka postów ,jesteś tu tylko po to żeby handlować ?? .oj nie sory po zmianie strony forum po wiekszyła sie ilość postów( nie 1 tu taki jest ) i każdy ma teraz pasjonat a nie nowicjusz itp... napewno był w tym jakiś cel... ja wiem że każdy to konkurencja ale ja nie sprzedaje tak jak ty trupuf w całości na handel .

Revor

co i jak napisałem wczesniej . a co do tego pływaka no ale wybacz ,przeciez każdy wie jak to wygląda do tego napisałem że przed wyjeciem jest sprawny wiec tak jest (kto mnie zna to wie ,że jeśli juz coś powiem to tak jest ),moge zrobić fotke dla pewnosci ale no co ja bym mial w celu oszukac kogoś ludzie ogarnijcie już nie ma sie sie kogo czepiać naprawde ,nie chcesz kupić to nie zawracja gitary i tyle . ,napewno jest sprawny no bo przeciez nic sie mu nie dzieje od leżenia.... ok ja mam problemy z czytaniem a ty ze zrozumieniem. wiec jesteśmy kwita :P

żebyscie sie wiecej nie podniecali ,teraz do kazdej czesci odemnie bedzie gwarancja rozruchowa .

Edytowane przez vp-tdi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bej

(...) dość że to wszystko twoja wina (...)

:shock3::polew:

Nie wytrzymie :grin:

Co on tu jeszcze robi?

Uzywa kilku kont, oszukal forumowicza, wszystko zostalo mu udowodnione a mimo to nadal tu jest? :facepalm:

Typ jest gorszy niz Jawor i spolka bo reszta oszustow przynajmniej przyznala sie do winy i oddala kase a ten ma to wszystko w d*pie i nawet go na liscie nie ma? :doh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może pora samemu się zrywać z forum bo coraz trudniej ze spokojem na to wszystko patrzeć.

Bej przynajmniej wiedział jak się zachować skoro juz się pomylił. Tobie VP jeszcze mleko pod nosem się trzyma jeśli idzie o handel.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Co on tu jeszcze robi?
Uzywa kilku kont, oszukal forumowicza, wszystko zostalo mu udowodnione a mimo to nadal tu jest?

A zanim to napisałeś to patrzyłeś co jest napisane nad avatarem?



Może pora samemu się zrywać z forum bo coraz trudniej ze spokojem na to wszystko patrzeć.

Też mam na to czasem ochotę. Kiedyś nie wytrzymam i zlikwiduję forum ogłoszeń :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jasne- było o wiele spokojniej :wink:

A ja obstawiam, że by mnie zjedli co niektórzy :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra gościa już na forum nie ma..uff a ja miałem brać od niego skrzynie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze się trafi jakaś czarna owca - ale zdecydowana Większość z nas jest uczciwa. To że ktoś się tutaj zarejestrował nie znaczy że jest Świętym Piotrem :wink:

Ufff dzieki Panowie za ostrzeżenie :hi:

Czyli na nowo szukam pływaka :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak znam życie to gość jest już na forum :facepalm:

Edytowane przez Dev
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiwcie , ze jest. Tylko kwestia czasu kiedy się zdekonspiruje, celowo bądź przypadkowo. Jego styl wypowiedzi był powiedzmy dość charakterystyczny wiec nic tylko czekać:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak znam życie to gość jest już na forum

ze stałego/starego IP nie zarejestruje się na forum :wink:

Wystarczy ze zmieni karte i telefon

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie juz tu jest.

Czyta nasze wypowiedzi zeby zaspokoic swoja wrodzoną głupia ciekawosc, normalnie jak małpa.

Pisałem ze to zakompleksiony burak z zerowym dystansem do siebie.

Edytowane przez Dev
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja pisalem juz kilkakrotnie ze to slynny speckom i jak widac nie mylilem sie, mimo ze sie wypieral ciagle :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba mieć oczy szeroko otwarte i szukać jakiegoś nowego majstra od pomp wtryskowych :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przestańmy zwracać sobie tym głowę- wróci- to wróci, mały na to mamy wpływ, więc po co się przejmować, rozumiem, że lepiej jest wiedzieć, czy dany osobnik ma inne konto i będzie próbował coś sprzedać, ale weźcie pod uwagę, że teraz, żeby coś sprzedać- będzie musiał "nazbierać" postów, a jak zacznie nabijać- wyłapiemy to, styl pisania go zdradzi- Panowie- loooz :wink4:


czyli jak ma dynamiczny to d*pa zbita i zaraz go tu przywitamy?

niekoniecznie, bo w większości używał stałego IP, po tym, w jakich godzinach się logował na forum- można wywnioskować, że to źródło internetu, z którego dosyć często korzystał- pewnie w domu, oczywiście, ze można zmieniać IP, ale jak wcześniej pisałem- do giełdy nie ma dostępu, a jak się chwalił wcześniej- siedzi w tym biznesie kilka ładnych lat, więc wie, z jakimi niedogodnościami wiąże się zmiana numeru telefonu, którego używa się do interesu, a pewnie gdzieś podawał numer kontaktowy, ktoś do niego dzwonił, wie z jakiego miasta pochodzi, gdzie "warsztat", et cetera...teraz- chcąc zmienić "tożsamość" na forum- będzie musiał podać nowy numer, ale przecież się nie wyprowadzi, ani zakładu nie przeniesie- wcześniej, czy później, ktos skojarzy fakty, bo jest wielu na forum, co siedzą tu godzinami, jak nie śpią na forum, to siedzą w garażu :wink4: ktoś go znów "wytropi"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...