Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Zanim coś kupisz na forum - lista nierzetelnych sprzedawców


Hugo

Rekomendowane odpowiedzi

a czy ktos moze mi napisac, jak ktos, kto jest na liscie i jego nick wisi podkreslony na czerwono ma czelnosc instruowac innych, jak sytuacja z kupnem-sprzedaza powinna byc rozwiazana ???

:doh::doh: :doh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JawoR36 jesteś na liście "świętych", dziwię się, że się tak wypowiadasz ostro, rozumiem, jak byś miał czystą kartę to komentuj w tą lub w tamtą a tak podjudzasz ...

moim zdaniem i jeden jest winny i drugi, sam się dałem zrobić w bambuko jak kupowałem fele do mojej bryki a je oglądałem, musiałem przełknąć trochę goryczy i tyle w temacie, przykro mi to stwierdzić ale kolega który kupił te felgi nie do końca ma podstawy do żądaniu zwrotu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kończę temat, bo szkoda czasu.

Felgi są na sprzedaż, stracę z 200-300 zł, trudno... jakoś przeżyję. Inni tracą dobre imię za 1100 ;)

Dzięki za opinie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JawoR36 jesteś na liście "świętych", dziwię się, że się tak wypowiadasz ostro, rozumiem, jak byś miał czystą kartę to komentuj w tą lub w tamtą a tak podjudzasz ...

moim zdaniem i jeden jest winny i drugi, sam się dałem zrobić w bambuko jak kupowałem fele do mojej bryki a je oglądałem, musiałem przełknąć trochę goryczy i tyle w temacie, przykro mi to stwierdzić ale kolega który kupił te felgi nie do końca ma podstawy do żądaniu zwrotu

Z tego co mi wiadomo, mam ograniczony dostęp do działu giełda, a nie do swobodnego wypowiadana się na różnego rodzaju tematy. Od mojej sprawy minął prawie rok czasu, jestem jednym z niewielu dalej wypowiadających się na forum z listy, a poza tym, przez ten czas, przez który wytyka się mnie tu palcami wiele się nauczyłem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bart co racja to racja, w końcu kupujący też ma oczy i dobrze byłoby wiedzieć co się kupuje. Ale nie jestem przekonany czy ktokolwiek z nas chce żyć w takim świecie gdzie liczy się tylko paragraf i prawo do zwrotu. A jak nie ma takiego paragrafu to spadaj na drzewo... No chyba jednak nie tak to powinno wyglądać. To jak ta nasza rzeczywistość wygląda zależy od tego jak jeden z drugim załatwi problematyczną sprawę. Można działać zgodnie z prawem a jednocześnie być zwykłym c**jem...

A prawo do roszczeń? to chyba jednak sprawa drugorzędna. Jest takie pojęcie jak honor, mało kto dzisiaj je rozumie a to coś właśnie w takich sytuacjach wychodzi. W sytuacjach kiedy niby nic się nikomu nie należy bo widział co brał a jednak załatawiam sprawę "jak należy".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JawoR36 jesteś na liście "świętych", dziwię się, że się tak wypowiadasz ostro, rozumiem, jak byś miał czystą kartę to komentuj w tą lub w tamtą a tak podjudzasz ...

moim zdaniem i jeden jest winny i drugi, sam się dałem zrobić w bambuko jak kupowałem fele do mojej bryki a je oglądałem, musiałem przełknąć trochę goryczy i tyle w temacie, przykro mi to stwierdzić ale kolega który kupił te felgi nie do końca ma podstawy do żądaniu zwrotu

Z tego co mi wiadomo, mam ograniczony dostęp do działu giełda, a nie do swobodnego wypowiadana się na różnego rodzaju tematy. Od mojej sprawy minął prawie rok czasu, jestem jednym z niewielu dalej wypowiadających się na forum z listy, a poza tym, przez ten czas, przez który wytyka się mnie tu palcami wiele się nauczyłem :)

lukaszu - moze byc(odnosnie twojej pokuty), ale dla laika, ktory tu wejdzie, zobaczy co jest u gory na czerwono i poczyta, co tu sie pisze i kto to pisze, to wyglada na kabaret...

takze moze najpierw bys zadbal, aby twe imie zniknelo z gory a potem sie udzielal...

i oczywiscie, jak najbardziej mozesz sie wyrazac i wypowiadac swoje poglady... ale nie tuuuuuu...:facepalm: ,

bardzo ladnie ci to wychodzi w b6d :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oryginały, 1400 zł, chyba nie wymagają malowania:

18" RS6 5x112 Ronal 245/40/18 okazja Dąbrowa Tarnowska ? Tablica.pl

To nie są ori fele:whistling:

ori, takie felgi znajdziesz w A4 B6 według etki o tych parametrach, podróby maja et35 i et45, ale nie et43:wink: tak dla wyjasnienia

Original Felge 8e0601025ak1h7

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sory za OT ale jak ja kocham ludzi którzy kupują felgi z a4 b7 i twierdzą że jest to wzór rs6... co tak wam to lepiej brzmi to rs6? f*ck przecież ten wzór felgi nie wychodził w rs6 w rozmiarze mikro czyli 18'. tak cięzko to zauważyć? To tak jak widze kogoś na replikach 16' ale super bo to wzór rs4...śmieszy mnie coś takiego... ale do rzeczy:

Co do tematu. Jesli kupujący rzeczywiście zadał pytanie czy felgi są ori a kupujący odpowiedział twierdząco mimo ze nie był pewien albo odpowiedział (być może całkiem nieświadomie) tak że z wypowiedzi wynikało że felgi są ori to powinien jednak unieść się honorem i felgi przyjąć spowrotem...

Aczkolwiek jest też druga strona medalu. Nie było nas przy tej rozmowie i tak naprawde to teraz jest słowo za słowo... Nie wiemy dokładnie jak było...

Zgodze się jednak tutaj z użytkownikiem Jawor że widziały gały co brały bo kupując takie felgi za 1100zł nie ma co wybrzydzać i spodziewać się oryginałów...

To tak jak w tym dowcipie o zakładach... jeden jest chamem bo wie że ma racje, drugi idiotą bo mysli że ma racje...

Z doświadczenia wiem że ludziom się wydaje że kupią wszystko za pół ceny, a najlepiej to jeszcze żebym im do tego szybe umył w gratisie...

Niestety trzeba się nauczyć że porządne rzeczy musza kosztować a nie potem płakać że kupiło się bubel...

P.S.

pokaż foto tych felg bo moim zdaniem kupując je za 1100zł mogłeś się domyślić że są albo jeszcze gorące albo nie oryginalne...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sory za OT ale jak ja kocham ludzi którzy kupują felgi z a4 b7 i twierdzą że jest to wzór rs6... co tak wam to lepiej brzmi to rs6? f*ck przecież ten wzór felgi nie wychodził w rs6 w rozmiarze mikro czyli 18'. tak cięzko to zauważyć? To tak jak widze kogoś na replikach 16' ale super bo to wzór rs4...śmieszy mnie coś takiego...

wychodził o bardzo zbliżonym wygladzie weższe ramiona:wink: etka podaje to jako winter felgen dla RS4 2006r, mało tego jest jeszcze wersja 18/8,5cal z et21

Audi RS4 Satz Alufelgen ORIGINAL 18 Zoll 7,5x18 ET21 8E0601025AH Cabrio 8E B6 B7 | eBay

w sumie dość podobne :decayed: to sie mogli mylić, a felga o której mowa była w A4 B6 8j/ et43

taki tam EOT:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sory za OT ale jak ja kocham ludzi którzy kupują felgi z a4 b7 i twierdzą że jest to wzór rs6... co tak wam to lepiej brzmi to rs6? f*ck przecież ten wzór felgi nie wychodził w rs6 w rozmiarze mikro czyli 18'. tak cięzko to zauważyć? To tak jak widze kogoś na replikach 16' ale super bo to wzór rs4...śmieszy mnie coś takiego...

wychodził o bardzo zbliżonym wygladzie weższe ramiona:wink: etka podaje to jako winter felgen dla RS4 2006r, mało tego jest jeszcze wersja 18/8,5cal z et21

Audi RS4 Satz Alufelgen ORIGINAL 18 Zoll 7,5x18 ET21 8E0601025AH Cabrio 8E B6 B7 | eBay

w sumie dość podobne :decayed: to sie mogli mylić, a felga o której mowa była w A4 B6 8j/ et43

taki tam EOT:decayed:

no jesli ktoś nie widzi że te dwie felgi są całkiem inne to chyba jest ślepy... To jest całkiem inny wzór. on szedł w 17 w jednym ET, w 18 w dwóch lub trzech ET i w 19 w jednym lub dwóch ET ale pod większą piaste

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sory za OT ale jak ja kocham ludzi którzy kupują felgi z a4 b7 i twierdzą że jest to wzór rs6... co tak wam to lepiej brzmi to rs6? f*ck przecież ten wzór felgi nie wychodził w rs6 w rozmiarze mikro czyli 18'. tak cięzko to zauważyć? To tak jak widze kogoś na replikach 16' ale super bo to wzór rs4...śmieszy mnie coś takiego...

wychodził o bardzo zbliżonym wygladzie weższe ramiona:wink: etka podaje to jako winter felgen dla RS4 2006r, mało tego jest jeszcze wersja 18/8,5cal z et21

Audi RS4 Satz Alufelgen ORIGINAL 18 Zoll 7,5x18 ET21 8E0601025AH Cabrio 8E B6 B7 | eBay

w sumie dość podobne :decayed: to sie mogli mylić, a felga o której mowa była w A4 B6 8j/ et43

taki tam EOT:decayed:

Kowi to całkiem inna felga:facepalm: Siemian wzór RS6 czyli łopaty wychodziły też w A6. I miały faktycznie 18` i ET43 chyba albo 45. A w RS6 szły 19` ET35.

Po za tym Jawor spuszczasz się ze za 1100zł repliki w 18`. Ja sprzedałem za 1400zł oryginalne RS`y w 19` proste i nie wymagające malowania. Więc cena tych jako replik słaba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak wychodziły w a6 ale ta 18' nie ma nic wspólnego z RS6 :) Ogólnie nie wiem jak jest w RS6 ale ori felgi z RS4 chodzą niedrogo bo tego do niczego za bardzo nie da się założyć przez ET...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do dnia dzisiejszego nie dostałem przełącznika od użytkownika macietola

dnia 17.02 dostałem PW od użytkownika macietola:

"witam....

nie bede sie tlumaczyl...daj adres do wysylki..

zreszta jak widzisz zalenie na forum i tak nic nie dalo chcial bym cie zrobic w h*ja i wy***ac na wlacznik to bym to zrobil

groszowa sprawa..zalatany jestem jak cholera zreszta nie ma co sie tlumaczyc...moja wina

obiecuje odeslac go i ze dotrze w ciagu 2dni

koniec tematu

mimo wszystko....pozdrawiam

ps.wlacznik naprawde byl uszkodzony"

podałem adres po raz 10 i od tego czasu zero odzewu...

Dzisiaj dostałem maila od jednego użytkownika forum:

Cześć,

Mam pytanie, czy wysyłał Tobie coś ostatnio użytkownik "macietola"?

Pytam, ponieważ ten gość od listopada wysyła mi poduchę, cały czas ściemnia, że wysłał, później zwala że mnie nie było jak kurier przyjechał, poczym przyznaje, że nie wysłał,.... ogólnie ściemniacz pierwsza klasa. Kase dostał w listopadzie i dalej nic nie wysłał. Chyba 2 tyg. pisał, że wysyła coś Tobie i mnie.

A więc widze że nie tylko ja mam kłopot z tym userem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do dnia dzisiejszego nie dostałem przełącznika od użytkownika macietola

dnia 17.02 dostałem PW od użytkownika macietola:

"witam....

nie bede sie tlumaczyl...daj adres do wysylki..

zreszta jak widzisz zalenie na forum i tak nic nie dalo chcial bym cie zrobic w h*ja i wy***ac na wlacznik to bym to zrobil

groszowa sprawa..zalatany jestem jak cholera zreszta nie ma co sie tlumaczyc...moja wina

obiecuje odeslac go i ze dotrze w ciagu 2dni

koniec tematu

mimo wszystko....pozdrawiam

ps.wlacznik naprawde byl uszkodzony"

podałem adres po raz 10 i od tego czasu zero odzewu...

Dzisiaj dostałem maila od jednego użytkownika forum:

Cześć,

Mam pytanie, czy wysyłał Tobie coś ostatnio użytkownik "macietola"?

Pytam, ponieważ ten gość od listopada wysyła mi poduchę, cały czas ściemnia, że wysłał, później zwala że mnie nie było jak kurier przyjechał, poczym przyznaje, że nie wysłał,.... ogólnie ściemniacz pierwsza klasa. Kase dostał w listopadzie i dalej nic nie wysłał. Chyba 2 tyg. pisał, że wysyła coś Tobie i mnie.

A więc widze że nie tylko ja mam kłopot z tym userem...

Wychodzi na to, że pozycja na czarnej liście mu się w 100% należy :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tydzień temu pisałem do gościa PW, na forum się logował, zero odzewu.

Widać że totalnie ma wyje..ne na wszystkich i gratów nie chce oddać, złodziej i tyle w temacie.

Maćku,

jeżeli nie masz czasu czy możliwości wysyłki zaległych rzeczy kolegom z forum to podjadę po nie i zrobię to za ciebie,

po co robić sobie z gęby szmatę.

Napisz kiedy i gdzie odebrać zaległe graty i będzie po temacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mamy problem z użytkownikiem "piotraudi"

Ten Pan nie raczy odpisać na kilkanaście moich prywatnych wiadomości, które wysłałem do niego z prośbą o zwrot moich pieniędzy za pewien towar, który mu zwróciłem(porysowany przełącznik CLH). Od miesiąca nie mogę się doprosić o pieniądze.

Widzę, ze problem z tym człowiekiem ma tez barb123, który nie dostał od niego tarcz hamulcowych:

http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-b7-153/tarcze-hamulcowe-przod-312-tyl-255mm-319860/

Radzę nie prowadzić interesów z kolegą "piotraudi"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przełacznika jak nie było tak nie ma. byłym za tym aby użytkownikowi macietola dać bana bo to już naprawde szczyt chamstwa. Pomimo że doskonale wie że temat jest tutaj poruszany, ma to w d*pie i nic sobie z tego nie robi...

p.s.

slo zabrzmiało jakbyś co najmniej od niego dmuchaną lale zamówił i byla dziurawa "pewien towar który mu zwróciłem". Konkrety :decayed::decayed:

EDIT: już dopisałeś :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

p.s.

slo zabrzmiało jakbyś co najmniej od niego dmuchaną lale zamówił i byla dziurawa "pewien towar który mu zwróciłem". Konkrety :decayed::decayed:

EDIT: już dopisałeś :decayed:

:polew:

CLH miał być ładny - na zdjeciu był ładny, okazal się podrapany dlatego zwróciłem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...