Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Zanim coś kupisz na forum - lista nierzetelnych sprzedawców


Hugo

Rekomendowane odpowiedzi

brzoza562

zarejestrowany wczoraj, w jednym poście podaj nr tel i piszę że to nr do kolegi który będzie miał daną część a w drugim wątku podaje że to nr do siebie i że ma daną część :) można się mu przyjrzeć czy to przypadkiem nie nasz kolega :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Widzę że sprawa rozwiązana z vp-tdi to pokrótce opiszę moja sytuację dla potomnych.

Około 1.5 miesiąca temu zakupiłem od gościa Fafnasty lampy przednie polifty,w rozmowie tel(jak i na aukcji olx) zapewniał mnie że lampy są kąpletne gotowe do założenia tylko muszę sobie kupić kostki(wtyczki)do nich.Poinformował mnie także że w jednej lampie uchwyt górny jest ułamany, na co ja odparłem że ok biorę.

Chciałem żeby wysłał mi je pocztą24 z możliwością zajrzenia do paczki ale jak się okazuje celowo nie zgodził się na taka opcję pod pretekstem uszkodzenia przez pocztę towaru.

Paczka przyszła kurierem, pominę szczegół braku naklejki uwaga szkło czy coś w tym stylu :facepalm:

Jak się okazało po rozpakowaniu w drugiej lampie brakowało dolnego uchwytu(bolca)wyłamany!o czym nie zostałem poinformowany!

Jedyny plus tej przesyłki to taki że pod uchwyty były podłożone kawałki styropianu żeby się nie połamały,lampy ostreczowane i wrzucone w karton miedzy folie, reklamówki, kartoniki i co tam jeszcze miał pod ręką zbednego :facepalm: goniły jak żyd po piecu.

Ale nie o to chodzi,biorę lampę do reki i słyszę że coś w niej "goni" otwieram klapkę a tam brak silniczka biorę drugą i a tam jakaś zaślepka blokujaca!

Dzwonię do gościa ze nie ma silniczków! a on ze zdziwieniem "nie ma to ci doślę" i tak czekałem dwa tyg w między czasie dzwoniłem i wysłuchiwałem sterty kłamstw których już nawet nie pamietam.Oczywiście silniczki są wysłane :grin:

Pojechałem na wakacje, 1,5tyg nie było mnie w kraju, nie dzwoniłem,nie pisałem ale wracałem z myślą że może przysłał,a on miał nadzieję że ja już zapomniałem i dałem sobie spokój.

Szkoda że nie słyszeliscie jego zdziwienia jak zadzwoniłem po prawie 2tyg,i co usłyszałem "jestem na wakacjach a paczkę miał wysłać brat,sprawdzę i dam znać"

Kolejne kłamstwo!paczka miała być już dawno wysłana! od tego czasu zero kontaktu nie odbierał tel ani nie odpisywał na sms-y

Niestety za pózno wszedłem w ten temat i nie wiedziałem ze gościu jest na szóstym miejscu :facepalm: tak bym się na pewno nie zgodził na przesyłkę kurierską.

:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Około 1.5 miesiąca temu zakupiłem od gościa Fafnasty lampy przednie polifty

Wisi w pierwszym poście, ale może 1,5 miesiąca temu jeszcze nie wisiał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I w moim odczuciu dalej handluje niby odda lub zamieni graty ale zapas już chce sprzedać dział nazywa się Zamienię,Oddam

http://a4-klub.pl/index.php?/topic/287954-oddam-za-darmo-graty-do-b5/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Użytkownik 15lolo nie wywiązał się ze sprzedaży...

Jakiś czas temu dałem ogłoszenie w sekcji "Kupię" o poszukiwaniu poduszki pod most Quattro do A4 B5 Avant.

Użytkownik sam zgłosił się poprzez PW.

Zaoferował za 115 zł poduszkę, wieszak, wysyłkę.

Dostałem także zdjęcia na mail oferowanego towaru :

1266970700_1411322316_thumb.jpg 1577721500_1411322317_thumb.jpg 8603399200_1411322319_thumb.jpg

Po otrzymaniu paczki ujrzałem, że w paczce brak wieszaka...

Kilkunastokrotnie pisałem do sprzedającego ale zbywał i odwracał kota ogonem...

Proponowałem żeby dosłał wieszak, jeżeli juz go nie ma aby zszedł z ceny.

Sprzedający wybrał trzecią ewentualność... nic nie robić i zostać opisanym na tym temacie...

9912143500_1411322671_thumb.jpg

Gdyby Administrator czy Moderator potrzebował wglądu do naszej rozmowy PW to oczywiście udostępnię.

Trochę tylko żal, że i na forum trafiają się lewizny i bajeranci...

:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej , nie jestem nastepny. To po pierwsze.

po drugie zapraszam do zapoznania sie z moim pw (zwiazana z ta rozmowa) wszystko jest opisane

, kolega "cabanmat" poszukiwal poduszki z wieszakiem od Q do b5 ( zdjecie 1-2) , mialem od ajl mej bylej a4 wiec zglosilem ze mam , czesc wyslalem zgodnie z ustaleniem , po pierwszej chwili nie wiedzialem oco koledze chodzi.

Piszac do mnie o wieszak w kolejnych pw , pierwsza mysl moze kawalek precika co trzyma linke obok poduszki , ale to logiczne ze jest umocowane do karoseri, i ze tego nie mam ,, ale mniejsza oto

kazdy znas z kolegow zna sie troche na mechanice .bynajmniej tak sadze prosze spojrzec na te zdjecie trzecie, (o ktorym mowa "wieszak ") czy to jest wieszka ? nawet proporcjonalnie wielkoscią do wiadra? otoz nie jest to przewod wspomagania od a4 . Robiłem zdjecia innemu koledze ładujac wszystko do jednego linka .

ps prosiłem kolego "cabanmat" abys wstawil całą zawartosć treści a nie koniec pw. nikogo nie oszukalem, jak zawinilem zawsze staralem znalezc jakis konsesus , odnsnie tej sytuacji uwazam ze wywiązałem sie w 100% ,

dzieki HUGO za pw ;) moge udostepnic moje pw dotyczacej tej romzowy dla zainteresowanych. porobie screeny ;) wrazie gdyby ktos chcial. ale tez z checia poslucham wypowiedzi innych jak oni to widza

:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Użytkownik 15lolo nie wywiązał się ze sprzedaży...

Jakiś czas temu dałem ogłoszenie w sekcji "Kupię" o poszukiwaniu poduszki pod most Quattro do A4 B5 Avant.

Użytkownik sam zgłosił się poprzez PW.

Zaoferował za 115 zł poduszkę, wieszak, wysyłkę.

Dostałem także zdjęcia na mail oferowanego towaru :

1266970700_1411322316_thumb.jpg 1577721500_1411322317_thumb.jpg 8603399200_1411322319_thumb.jpg

Po otrzymaniu paczki ujrzałem, że w paczce brak wieszaka...

Kilkunastokrotnie pisałem do sprzedającego ale zbywał i odwracał kota ogonem...

Proponowałem żeby dosłał wieszak, jeżeli juz go nie ma aby zszedł z ceny.

Sprzedający wybrał trzecią ewentualność... nic nie robić i zostać opisanym na tym temacie...

9912143500_1411322671_thumb.jpg

Gdyby Administrator czy Moderator potrzebował wglądu do naszej rozmowy PW to oczywiście udostępnię.

Trochę tylko żal, że i na forum trafiają się lewizny i bajeranci...

:hi:

kolego a co dostałeś dokładnie w paczce? bo jak rozumiem to chodzi Ci o to że nie ma częsci ze zdjęcia nr 3?? Ale przeciez to jest w ogóle co innego. Poduszka czy też wieszak jest na dwóch pierwszych zdjęciach- i jest to jedna część. Jeśli dobrze zrozumiałem to masz pretensje do kolegi że nie wysłał Ci części która była na omyłkowo przesłanym zdjęciu nr 3 które nie ma nic wspólnego z wieszakiem... Jakby podesłal Ci przez przypadek zdjęcie Żony to też byś się czepial że nie ma Jej w paczce...?

Jesli jest tak jak to zrozumialem z konwersacji to nie wiem w czym problem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jesli jest tak jak to zrozumialem z konwersacji to nie wiem w czym problem...
no co Ty, cabanmata nie kojarzysz? :naughty:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Quattro nie ma żadnego "wieszaka", wieszakiem można tylko przez NIEWIEDZĘ/Pomyłkę nazwać trzy rzeczy : poduszkę pod dyfer, element podtrzymujący na środku wał do karoserii (nie rozłączny element wału) lub tylną łapę aluminiową dyfra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sory za jakosc nie jestem szpecem w screnach , zpaiszcie zdjecie i powiekszcie

http://obrazki.elekt..._1411224409.jpg
http://obrazki.elekt..._1411224412.jpg


Nie ma wieszaka na który się umawialiśmy że będzie w zestawie :

http://obrazki.elekt..._1411224640.jpg

KUPIĘ DYWANIK KIEROWCY DO A3 8L 5d "

robienie z igly widel

Edytowane przez 15lolo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście nie mam A4 B5 w Quattro.

Facet któremu zamawiałem mówił że jest jeszcze do poduszki "jakiś pałąk"

W takim razie Sprzedający nie dysponował większa wiedzą sprzedając poduszkę... nie mówił że zdjęcie nr.3 nie jest od zestawu.

Gdy wysłałem Zapytanie że paczka jest niekompletna ze stanem zdjęć to odpisał że już może wywiózł na złom część nr.3

Tyle było wyjaśnień... nie było PW typu : zdjęcie nr 3 wysłałem omyłkowo, to nie jest od kompletu...

Więc teraz tłumaczenie się że to nie jest od kompletu, wygląda tak jakby sprzedający sam się o tym przed chwilą dowiedział i tego się trzymał.

Tyle w temacie..

Edytowane przez cabanmat
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...