Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Black Hole Avant by Kriss


Kriss SierraFan

Rekomendowane odpowiedzi

Ooo, jak miło :naughty: Trzeba było zagadać, no chyba, że mnie nie było przy furze ;)

---------- Post dopisany at 23:38 ---------- Poprzedni post napisany at 23:35 ----------

chrom i czarne szyby robią robote, bo flat to wiadomo:kox: ja bym sciemnił szybki, ale u mnie zaraz beda za mna jeżdzićhttp://img.1gif.pl/policja/policja-63.gif

Myślisz, że za mną nie jeżdżą?

W Sierrze już z 10 razy poleciał dowód, w Tico z 2-3, a Audika jakoś jeszcze nie złapali :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Większość aut minołem przelotem, cykałem fotki i łaziłem po całym placu większość czasu :decayed: Ale i tak chyba na najdłużej zatrzymałem się przy Twojej A4 i s4 duffyego :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mała rzecz a cieszy :P

Żarówki kierunków OSRAM DIADEM...

dsc01112e.jpg

---------- Post dopisany 26-04-2012 at 23:58 ---------- Poprzedni post napisany 18-04-2012 at 17:04 ----------

50% z tego już wymienione...

dsc01061x.jpg

---------- Post dopisany 02-05-2012 at 20:14 ---------- Poprzedni post napisany 26-04-2012 at 23:58 ----------

Rozrząd zmieniony, wszystkie paski, napinacze, popychacze i uszczelniacze :decayed:

Kąt wtrysku ustawiony jak książka pisze.

A dziś jeszcze doszły tarcze i klocki...

dsc01122hr.jpg

---------- Post dopisany 13-08-2012 at 05:10 ---------- Poprzedni post napisany 02-05-2012 at 20:14 ----------

audisierpien1.jpg

audisierpien2.jpg

audisierpien3.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co to za miejscówka:naughty:

Dobra nie? :naughty: Wczoraj wracałem z wycieczki i zauważyłem te ruiny w parku :cheesy:

Muszę MaXa namówić na wypad fotograficzny, bo moją cyfrówką słabe zdjęcia wychodzą :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W lubuskim :D I to bliżej niż myślisz :wink:

---------- Post dopisany 12-11-2012 at 13:20 ---------- Poprzedni post napisany 13-08-2012 at 17:57 ----------

Zima...

982d0131a16896fbmed.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Elegancko to wygląda :thumbup1: tylko żeby Ci nie kazali ściągnąć bo chyba z przodu musi być 75% ? a ile tak przyjemność u Ciebie kosztuje w sensie cały avant ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...