Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL] Jakie wycieraczki polecacie BOSCH/VALEO/MOT-GUM

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

paweu1, ciesz się że nie masz B7 (inne mocowanie - typu "F") ;(

Opublikowano

Bobo masz w swojej B7 silnik ALT 2.0, dobrze widzę? Były takie montowane do B7?

Sory za OT.

Opublikowano

ja kupiłem VALEO i są do BANI :thumbdown: :thumbdown: od nowości zle scieraly teraz przymierzam się do zmiany ale nie wiem na co :gwizdanie:

Opublikowano

Bobo masz w swojej B7 silnik ALT 2.0, dobrze widzę? Były takie montowane do B7?

Sory za OT.

Tak mam. A co? Ja też sorry za OT.

ja kupiłem VALEO i są do BANI :thumbdown: :thumbdown: od nowości zle scieraly teraz przymierzam się do zmiany ale nie wiem na co :gwizdanie:

Bosch!

Opublikowano

jak kupiłem A4 zmieniłem wycieraczki na Boscha i nie wytrzymały pół roku od tamtej pory jeżdzę tylko na WALEO jestem bardzo zadowolony te mam już półtora roku i nie ukrywam że w czasie tej zimy nieraz śnieg szorowaly na szybie

Opublikowano

Nie wiem czy coś takiego jest na forum, ale można zrobić w tym wątku ankietę dotyczącą polecanych wycieraczek.

Na pewno ułatwilibyśmy wybór niektórym forumowiczom.

A tak jedni mówią, że Valeo, drudzy, że tylko Bosch, a następni kupują w Tesco pierwsze lepsze i też są dobre :).

Opublikowano

... a następni kupują w Tesco pierwsze lepsze i też są dobre :).

Do A4 B7 nie kupisz wycieraczki w Tesco, bo te wycieraczki mają nietypowe mocowanie. Takie wycieraczki z tego co wiem robi raczej tylko: SWF, Bosch i Valeo. Inni producenci nie produkują wycieraczek z takim mocowaniem.

Opublikowano

... a następni kupują w Tesco pierwsze lepsze i też są dobre :).

Do A4 B7 nie kupisz wycieraczki w Tesco, bo te wycieraczki mają nietypowe mocowanie. Takie wycieraczki z tego co wiem robi raczej tylko: SWF, Bosch i Valeo. Inni producenci nie produkują wycieraczek z takim mocowaniem.

W [b6] z 2004r. też już takie były , więc już aż tak nie płacz , według mnie są duuuużo lepsze od ich "poprzedniczek' , zresztą niejeden już rezał podmiankę zwykłych na "Aero" :cool1:

Opublikowano

Płaczę, bo ciężko kupić. Na byle stacji benzynowej nie znajdę ;(

Opublikowano

Płaczę, bo ciężko kupić. Na byle stacji benzynowej nie znajdę ;(

To napisz do TOM77 :wink4: Ja kupowałem w zeszłym roku , kpl. VALEO 99 zł , polecam

Opublikowano

Mam nowe Boscha. Chodzi o to, że gdy nagle zaczną się sypać, powiedzmy, guma się oderwie i na gwałt będę musiał wymienić, to nie znajdę wycieraczek na stacji benzynowej czy w dużych sklepach. Z tego wniosek, że wymianę trzeba w jakimś stopniu zaplanować i zamówić sobie wcześniej.

Swoją drogą robert, serio nie piszczą Ci te Valeo?

Opublikowano

mi nie piszczą :decayed:

Opublikowano

Wpisałem niedawno ten model piór Valeo w wyszukiwarkę i gdzieć tam na ceneo czy w jakimś sklepie internetowym na 15 opinii 13 było negatywnych, głównie że głośne i rozmazują. Po takich opiniach zamówiłem z marszu Boscha i chwalę sobie jak na razie. Wziąłbym polskiego Motguma, ale nie produkują tego typu mocowania.

Opublikowano

Najlepsze były by SWF ( takie pakują jako ORI , ale to i tak jakby nie było Valeo ) ... ale są drogie :confused4:

Opublikowano

Polecam wycieraczki ALCA niemieckie za 10zł/szt. W porównaniu z valeo to valeo poszły do kosza bo mazały szybę :tongue4:

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

a ja miałem aerotwin i jak ktoś wcześniej pisał - wystarczyły na rok, wcześniej miałem valeo i były dłużej wiec polecam z tych dwóch valeo :good:

Opublikowano

Bosch robi wszystko pralki lodówki akumulatory majtki skarpetki przewody zapł. full wypas

Opublikowano

Pióra Boscha spisują się jak na razie wyśmienicie.

Opublikowano

Mam tzw. banany chyba "no name" i nie sa złe, ale przy większych prędkościach, w zasadzie powyżej 70-80 km/h nie wycierają dobrze. Wymiana na zwykłe ze spojlerem załatwi sprawę?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.