Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Cenzura internetu SOPA i ACTA

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ja te dokumenty schowałbym na inną okazję

Opublikowano

przeciez to paranoja juz niektore servery podobne megaupload usuwaja pliki a w usa i chinach podobno juz podpisali acta

Opublikowano

I git majonez :naughty:

Opublikowano

Jak podpiszą ACTA 26 stycznia to będzie KONIEC... ;(

Opublikowano

Będziemy w czarnej d...

Opublikowano

nie wiem nie znam się jestem młody ale ACTA to tylko przykrywka do wielkiej manipulacji

media i internet mają wielką moc i władzę i to widać

człowieka można zmanipulowac przez media

boją się, że ludzie świadomi będą kometować wetować i wypowiadać się na wiele rzeczy co może nie spodobać się władzom itd. więc ograniczmy im wolność słowa i wypowiedzi

Ja rządzący zrobie coś złego to zostanie to w moich szeregach nikt nie będzie tego komentował a jak ktoś będzie to wiem kto :naughty:

Opublikowano

Głównym inicjatorem całej kampanii wprowadzenia ACTA to właśnie USA i jego podopieczni. W naszym kraju wogóle władza nie zwraca uwagi na obywateli :mysli:

Opublikowano
Opublikowano

Jestem ciekaw jakby wprowadzili że za każdą ustawę która działa na szkodę obywateli kraju kare w postaci więzienia i konfiskatę majątku czy tak ochoczo by się brali za podpisywanie ustaw?? :mysli:

Opublikowano

Spotkanie Tuska z ministrami zakończone.

Rząd nie rezygnuje z podpisania umowy ACTA 26 stycznia w Tokio.

Jakieś pomysły jak z tym walczyć efektywniej? :thumbdown:

Opublikowano

No to mamy powrót komunizmu w innym wydaniu... :angry::chytry:. To się teraz zacznie wojna...

Opublikowano

Spotkanie Tuska z ministrami zakończone.

Rząd nie rezygnuje z podpisania umowy ACTA 26 stycznia w Tokio.

Jakieś pomysły jak z tym walczyć efektywniej? :thumbdown:

pomysły to mają hakerzy i na pewno sobie z tym poradzą :good: i nie mówię tu o dzieciach neostrady itp ale o poważnych, prawdziwych mózgach internetu :good:

ja tam się nie boję :decayed:

Opublikowano

japierdziele, ograniczyli filesonica i fileserve'a, co tu sie dzieje!? skad teraz bede pobieral filmy w hd:p akurat jak mi neta przyspieszyli do 40mbit, to zaczeli zamykac wszystkie hosty:/

Opublikowano

japierdziele, ograniczyli filesonica i fileserve'a, co tu sie dzieje!? skad teraz bede pobieral filmy w hd:p akurat jak mi neta przyspieszyli do 40mbit, to zaczeli zamykac wszystkie hosty:/

Nie ma copłakać... trzeba dzialać...

Opublikowano

a co z moim kontem premium? kase oddadza? przeciez podczas kupna, umowa byla inna :>

mam nadzieje,ze podziemie zrobi porządne kongo w internecie i pokaze kto ma naprawde wladze w tym swiecie. mysle,ze dlugo na to nie trzeba bedzie czekac, narazie tylko strasza zamykaniem stron np fbi , ale pewnie stac ich na cos bardziej zdecydowanego.

Opublikowano

japierdziele, ograniczyli filesonica i fileserve'a, co tu sie dzieje!? skad teraz bede pobieral filmy w hd:p akurat jak mi neta przyspieszyli do 40mbit, to zaczeli zamykac wszystkie hosty:/

no dokładnie ,teraz tylko kwestia czasu kiedy rapid kleknie :thumbdown: kino online na serwerach megavideo już upadło i cała opcja ogladania filmów online bazujacych na ich serwerach ;(

teraz tylko czekać kiedy youtube zrobi sie komercyjnym gównem gdzie za obejrzenie teldysku bedzie opłata w postaci smsa, tu chodzi o kase a nie jakieś prawa autosrkie, bo akurat pod tym wzgledem autor najmniej dostanie :thumbdown:

Kiedys już próbowali taki dym zrobic organizacja RIAA i MIAA(czy jakos tak), ganiali użytkowników startej KaZaA :wallbash: teraz poszli w serwery www :wallbash:

Opublikowano

coś mi się obiło o uszy że każdy użytkownik internetu może pomóc ludziom z Anonymous :mysli:

ktoś coś wie w tym temacie?

Opublikowano

Ludzie muszą wyjść na ulice, każdy musi wziąć sprawę w swoje ręce :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.