Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

nie da się. ja jezdziłem rok bez osłon i nic sie nie działo.

Pzdr

  • Odpowiedzi 12,9 tys.
  • Wyświetleń 1,5 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Wymiana na lepsze hamowidło mnie też dosięgła ;) kupiłem w dobrej cenie zaciski, jarzma, tarcze, przewody na tył od 3.0TDI. Tylko brakuje mi właśnie osłon...

da się dociąć moje stare? 255mm ? Żeby pasowały pod 288... bo bez nich raczej się nie obejdzie.

dokup oslony w ASO, nie powinny byc drogie.

dziac sie nie bedzie pewnie nic, bo to tyl - ale syf z drogi mocniej bedzie walil na tarcze i klocki.

Opublikowano

super, więc najpierw je założę. Bo już strach jeździć na tych starych tarczach :) A w między czasie kupie osłonki. Albo sprzedawca znajdzie te które mi obiecał do tego kompletu ;). Chociaż nawet jeśli nie... to za takie grosze nie mam co narzekać.

Jak założę sam tył zdam relacje z wrażeń... 312 przód i 288 tył :decayed:

Opublikowano

nie nastawiaj się na jakieś fajerwerki po samej wymianie tyłu...

Opublikowano

wiem, nie oczekuje cudów. Jakakolwiek poprawa mnie zadowoli :) po prostu miałem zaciski tylne do regeneracji, w dodatku tarcze i klocki do wymiany. Po podliczeniu kosztów lepszą opcją było założenie czegoś wydajniejszego w tej samej cenie nawet :)

Opublikowano

no to pewnie że tak :good: :good: :good:

Opublikowano

jaka tarcza/zacisk jest w a6 3.0 tdi ? tarcza jest chyba troszkę większa, a zacisk jest ten sam co ma a4 przy takim samym silniku ?

Opublikowano

Z A6 nie podejdą tarcze do B7 są ponad cm wyższe.

Opublikowano

jaka tarcza/zacisk jest w a6 3.0 tdi ? tarcza jest chyba troszkę większa, a zacisk jest ten sam co ma a4 przy takim samym silniku ?

co kombinujesz?

tarcza w A6 i B8 ma 59,4mm wysokosci do 46.5mm w B5, 6 i 7

Opublikowano

nie tak się pytam tylko bo mam za 0,7 litra do kupienia zaciski, jażma i tarcze w idealnym stanie, a jak mi nie potrzebne to po co mam je brać :wink4:

Opublikowano

ja je wezme za 1 litr ok?

Opublikowano

ja je wezme za 1 litr ok?

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

ja je wezme za 1 litr ok?

pogadam z tym żulem co trzyma je gdzieś w szopie i może się skusi :decayed:

Opublikowano

licytacja, ja dam dwa litry :polew:

Opublikowano

nie tak się pytam tylko bo mam za 0,7 litra do kupienia zaciski, jażma i tarcze w idealnym stanie, a jak mi nie potrzebne to po co mam je brać :wink4:

Zaciski ci podejdą tylko tarczę musisz kupić niższą :wink4:

Opublikowano

licytacja, ja dam dwa litry :polew:

Patryk, jak dzialaja hamulce nic nie pisales....

Opublikowano

licytacja, ja dam dwa litry :polew:

Patryk, jak dzialaja hamulce nic nie pisales....

bo testowałem :decayed:

tak na poważnie to zajeb...się jeździ zwłaszcza na autostradzie jak ktoś Ci wjedzie na lewy pas nie spodziewanie.

Super je pomalowałeś ogólnie profi robota:> także polecam kolegę devastation :good:

Opublikowano

licytacja, ja dam dwa litry :polew:

Patryk, jak dzialaja hamulce nic nie pisales....

bo testowałem :decayed:

tak na poważnie to zajeb...się jeździ zwłaszcza na autostradzie jak ktoś Ci wjedzie na lewy pas nie spodziewanie.

Super je pomalowałeś ogólnie profi robota:> także polecam kolegę devastation :good:

Przekonam się niedługo jakie efekty malowania :tongue4:

Opublikowano

licytacja, ja dam dwa litry :polew:

Patryk, jak dzialaja hamulce nic nie pisales....

bo testowałem :decayed:

tak na poważnie to zajeb...się jeździ zwłaszcza na autostradzie jak ktoś Ci wjedzie na lewy pas nie spodziewanie.

Super je pomalowałeś ogólnie profi robota:> także polecam kolegę devastation :good:

Prawda prawda! Profi robota, ja też polecam :D

Opublikowano

licytacja, ja dam dwa litry :polew:

Patryk, jak dzialaja hamulce nic nie pisales....

bo testowałem :decayed:

tak na poważnie to zajeb...się jeździ zwłaszcza na autostradzie jak ktoś Ci wjedzie na lewy pas nie spodziewanie.

Super je pomalowałeś ogólnie profi robota:> także polecam kolegę devastation :good:

Przekonam się niedługo jakie efekty malowania :tongue4:

musisz byc cierpliwy, na razie nie wychodzi "Twój" kolor :wink4: :wink4:

podejrzewam ze w przyszłym tygodniu juz cos bedzie

dzisiaj było malowanie na kolor pomarańczowy - "Lambo" :polew: :polew: :polew:

szły zaciski i pokrywy rozrządu od RS4 B5, 4 komplety

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.