Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

tyle że B6 juz fela min 17 chyba :)

  • Odpowiedzi 12,9 tys.
  • Wyświetleń 1,5 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Ano tak.

Na przód w 16tkę idzie wsadzic coś sensownego, ale na tył zostaje tylko 288/12 z B7 :(

Edytowane przez staniek

Opublikowano

Dev.Zaciski z S4 B5 podejdą do B6?

Mam w sumie okazyjnie do kupienia albo z s4 b5 albo s4 b6 wiadomo różnia się srednica tarczy ale z b5 jest dwutłoczkowy a w b6 jedno :P Które będą lepsze?

odpusc sobie dwutłoki, syf

Opublikowano

Turzol odezwij sie jutro do mnie to uzgodnimy szczegóły

to jaka w koncu była poprawna odpowiedź ? Buderusa mówił Wandej kilka postów wcześniej

Opublikowano

Wandej nic takiego nie pisał, sprawdzalem

Opublikowano

ZcV7Rjo.jpg

Opublikowano

Ładny ...uj, ale chyba Menda jedna go edytowała przecież bym to zauważył...

Opublikowano

byłby napis ze edytowane.

Dlatego byłem pewny ze to ten knorr mój, bo widziałem że pod Wandejowym Buderusem napisałeś że to nie to ;)

Opublikowano

Nie zawsze wyskakuje info o edycji ale jak znam Wandeja to zanim by do mnie zadzwonił to szybciej by wyslał zaciski :polew:

Przecież Turzol by nie powtarzał za Wandejem tego samego.

Opublikowano

ja adwokatem nie jestem, tylko mówie co widze :D turzol 5min po Wandrzeju dał posta, może nie widział..

Opublikowano

I ja tez nie widziałem ?

trudno, jezeli tak było to Wandej tez ma malowanie ale plakatówkami :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

No właśnie nie edytowalem nic:decayed: zresztą Turzol sam do mnie napisał żebym się zgłosił po nagrode bo bylem pierwszy. Napisałem mu ze chyba slo podał poprawna odpowiedź no i tyle:wink: Także chyba wygralem:decayed: Rozkrecac zaciski?:kox:

Tapnięte z SGS5

Opublikowano

Trudno. Wysyłaj.

Opublikowano

No właśnie nie edytowalem nic:decayed: zresztą Turzol sam do mnie napisał żebym się zgłosił po nagrode bo bylem pierwszy. Napisałem mu ze chyba slo podał poprawna odpowiedź no i tyle:wink: Także chyba wygralem:decayed: Rozkrecac zaciski? :kox:

Tapnięte z SGS5

yoł, tak było właśnie. Po czym Dev napisał mi, że mam słać zaciski więc lekkie zamieszanie się zrobiło.

I co robimy?

to musiało być w jednym czasie wysłane bo ja znalazłem info na anglojęzycznej stronie Boscha i od razu wrzuciłem, po czym widziałem tylko post Dev-a że dobra odp pod postem SLO i sądziłem że to on wygrał

Opublikowano

Wysyłać jeden i drugi.

U mnie słowo droższe od pieniędzy.

Opublikowano

Tomek masz sporo roboty? Bo ja swoje będę montowal na wiosnę także jak tam pasuje. A swoją drogą ta firma zawsze była na plakatach na skoczniach narciarskich w Niemczech. W życiu bym nie pomyślał że robią tarcze:kox: Ferodo tez?

Tapnięte z SGS5

Opublikowano

Ferodo ma swoją fabryke, w ChRL.

Nie ma problemu, wyślesz na wiosne.

Opublikowano

a ja do dzisiaj myślałem że wygrałem :)

Opublikowano

Wysyłać jeden i drugi.

U mnie słowo droższe od pieniędzy.

i o take Polske walczyliśmy :thumbup1:

Opublikowano

Ferodo ma swoją fabryke, w ChRL.

Nie ma problemu, wyślesz na wiosne

Ferodo ma swoją fabryke, w ChRL.

Nie ma problemu, wyślesz na wiosne.

Witam senseja :) Cały zestaw na przód 320: zaciski, jarzma, tarcze dobre!, klocki i przewody przód i tył w stalówce. Ile taka przyjemność u pana:)? Na priv jak bys napisal:) Bedę dźwięczny :D

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.